Įkraunama...
Įkraunama...

Skauda nugarą (stuburą)

Labai ačiū Alexejkai už pratimus 4u.gif .
Peržiūrėjus juos, pastebėjau, kad visi pratimai įeina į paprasčiausią Pilateso mankštą.
Tai dar prie šitų pratimų siūlyčiau ir Pilatesu pasidomėti 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2007 01 29, 12:35)
Labai ačiū Alexejkai už pratimus  4u.gif .
Peržiūrėjus juos, pastebėjau, kad visi pratimai įeina į paprasčiausią Pilateso mankštą.
Tai dar prie šitų pratimų siūlyčiau ir Pilatesu pasidomėti  4u.gif .


tai super, man kol kas lankas labai gerai padeda:)
Atsakyti
sveikos,teisingai pastebėjo Babouziuke, pilatesas padeda nugarai, aš kai lankiau šiuos užsiėmimus, per mėnesį jokių skausmų nebeliko... smile.gif dabar pasinėriau į jogą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 01 30, 14:02)
sveikos,teisingai pastebėjo Babouziuke, pilatesas padeda nugarai, aš kai lankiau šiuos užsiėmimus, per mėnesį jokių skausmų nebeliko... smile.gif dabar pasinėriau į jogą blush2.gif


as tai biski jogos bijau, nes jeigu nugaros raumenukai yra per silpni ir nelaiko
stabiliai stuburo....kas ir yra preizastis kad jie isnira...tai bijau kad per kokia nors
jogos poza gali taip surakint....kad ohoho....tai kol mano nugara nera gerai sustiprinta tai nerizikuoju blink.gif
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2007 01 30, 14:46)
as tai biski jogos bijau, nes jeigu nugaros raumenukai yra per silpni ir nelaiko
stabiliai stuburo....kas ir yra preizastis kad jie isnira...tai bijau kad per kokia nors
jogos poza gali taip surakint....kad ohoho....tai kol mano nugara nera gerai sustiprinta tai nerizikuoju blink.gif


nu aš irgi ne jogė lotuliukas.gif kodėl visi įsivaizduoja,kad joga - tai susiraitymas į kokį tai kamuolį ar ypatingų pozų darymas doh.gif be to, jogos užsiėmimų metu daroma tiek kiek pavyksta, jokios prievartos, tik malonus tempimas jaučiamas smile.gif nuo jogos stiprinama nugara, o ne laužoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 01 30, 16:47)
nu aš irgi ne jogė lotuliukas.gif kodėl visi įsivaizduoja,kad joga - tai susiraitymas į kokį tai kamuolį ar ypatingų pozų darymas doh.gif be to, jogos užsiėmimų metu daroma tiek kiek pavyksta, jokios prievartos, tik malonus tempimas jaučiamas smile.gif nuo jogos stiprinama nugara, o ne laužoma 4u.gif

Aš irgi joga baisiai domiuosi, bet ne tik pratimais, o ir visu gyvenimo būdu (vegetariškas maistas ir t.t.) blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2007 01 30, 22:50)
Aš irgi joga baisiai domiuosi, bet ne tik pratimais, o ir visu gyvenimo būdu (vegetariškas maistas ir t.t.)  blush2.gif .

aš kur lankau tai ne vien tampymasis, bet daug meditacijos, filosofinių minčių, kurias vėliau apmąstai porą dienų rolleyes.gif Patarimai apie natūralius gydymo būdus ir t.t. Jėga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 01 30, 17:47)
nu aš irgi ne jogė lotuliukas.gif kodėl visi įsivaizduoja,kad joga - tai susiraitymas į kokį tai kamuolį ar ypatingų pozų darymas doh.gif be to, jogos užsiėmimų metu daroma tiek kiek pavyksta, jokios prievartos, tik malonus tempimas jaučiamas smile.gif nuo jogos stiprinama nugara, o ne laužoma 4u.gif


as tai tokia nuomone susidariau is zurnaluose rodomu pozu biggrin.gif
na zinau kad ten tik trupiniai, bet ir zinau kiek galiu sau leisti, jei man surakina
nugara nuo grindu plovimo tai ka kalbeti apie joga lotuliukas.gif
as cia pagal savo galimybes sprendziu
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 01 31, 09:33)
aš kur lankau tai ne vien tampymasis, bet daug meditacijos, filosofinių minčių, kurias vėliau apmąstai porą dienų rolleyes.gif Patarimai apie natūralius gydymo būdus ir t.t. Jėga biggrin.gif

Aš kaip tik dabar knygą skaitau apie natūralius gydymo būdus, meditaciją, sveiką maistą ir t.t. Bandau po truputį įsigilinti ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2007 01 31, 09:46)
as tai tokia nuomone susidariau is zurnaluose rodomu pozu biggrin.gif
na zinau kad ten tik trupiniai, bet ir zinau kiek galiu sau leisti, jei man surakina
nugara nuo grindu plovimo tai ka kalbeti apie joga lotuliukas.gif
as cia pagal savo galimybes sprendziu


klysti rolleyes.gif

aš irgi pvz kilimų nesiurbliuoju, nes surakina nugarą, vaiko negaliu maudyt, nes irgi nugaros nejaučiu, o jogoj visi pratimai saugūs jei su priežiūra mirksiukas.gif ateina net ligoti žmonės su sąnarių skausmais ir išsigydo be jokių manualinių terapijų scare.gif aišku, reiktų pačiai pamatyti, kitaip vertintum savo galimybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 01 31, 15:11)
klysti rolleyes.gif
aš irgi pvz kilimų nesiurbliuoju, nes surakina nugarą, vaiko negaliu maudyt, nes irgi nugaros nejaučiu, o jogoj visi pratimai saugūs jei su priežiūra mirksiukas.gif ateina net ligoti žmonės su sąnarių skausmais ir išsigydo be jokių manualinių terapijų scare.gif aišku, reiktų pačiai pamatyti, kitaip vertintum savo galimybes 4u.gif


tiesa sakai negalima vertinti nepabandzius...nu skausmo baime man smegenis uzrakina kai tik apie joga pagalvoju doh.gif ...bet gal ir reiktu pagalvot...nezinau..nezinau..
Cili o tau nugara skaudet pradejo pries gimdima ar po? sorry ne i tema
Papildyta:
QUOTE(babouziuke @ 2007 01 31, 13:50)
Aš kaip tik dabar knygą skaitau apie natūralius gydymo būdus, meditaciją, sveiką maistą ir t.t. Bandau po truputį įsigilinti  ax.gif .


man jauciuirgi reik pradet nuo knygu apie joga, aisiu pasizvalgyti i knygyna
siandien
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2007 01 31, 14:26)
tiesa sakai negalima vertinti nepabandzius...nu skausmo baime man smegenis uzrakina kai tik apie joga pagalvoju doh.gif ...bet gal ir reiktu pagalvot...nezinau..nezinau..
Cili o tau nugara skaudet pradejo pries gimdima ar po? sorry ne i tema
Papildyta:
man jauciuirgi reik pradet nuo knygu apie joga, aisiu pasizvalgyti i knygyna
siandien

Lietuvių kalba apie jogą nieko labai gero nėra. Tik atskiri pratimai surašyti ir apie viską bendrai. Aš pati turiu tokią vieną knygą, tai galiu pasakyti, kad iš jos naudos - visiškas 0. Skaičiau aš ją ne vieną kartą, bet man ten tamsus miškas.
Nemažai ir geros literatūros yra rusų kalba. Aš ją ir skaitau. Daugumos tų knygų jau seniausiai pasibaigęs tiražas. Aš turiu jų elektronines versijas rolleyes.gif .
Atsakyti