Įkraunama...
Įkraunama...

Skauda nugarą (stuburą)

QUOTE(babouziuke @ 2007 01 31, 22:00)
Lietuvių kalba apie jogą nieko labai gero nėra. Tik atskiri pratimai surašyti ir apie viską bendrai. Aš pati turiu tokią vieną knygą, tai galiu pasakyti, kad iš jos naudos - visiškas 0. Skaičiau aš ją ne vieną kartą, bet man ten tamsus miškas.
Nemažai ir geros literatūros yra rusų kalba. Aš ją ir skaitau. Daugumos tų knygų jau seniausiai pasibaigęs tiražas. Aš turiu jų elektronines versijas  rolleyes.gif .


as tai vakar paprasta knyga nupirkau, joga pradedantiesiems, paskaiciau
ryt bandysiu padaryti kelias manksteles, paziuresim kaip man pavyks:)
Atsakyti
Šiandien dariau pilatesą ir nugarai jautėsi labai stipriai thumbup.gif . Man anksčiau darant kai kuriuos pratimus (pvz.: atsilenkimus) labai skaudėdavo pilvo presą. Šiandien buvo atvirkščiai: tokį patį skausmą jaučiau ne prese, o nugaros raumenyse blink.gif . Gyvenime dar nėra taip buvę schmoll.gif .
Atsakyti
džiugu,merginos,kad imatės kažko biggrin.gif Tik tiek galiu pasakyti, kad pačioms improvizuojant pagal literatūrą ne visiškai gali išeiti padaryti taip kaip reikia,derinant su kvėpavimu, taisyklingai ir t.t. smile.gif Aš dabar ieškau vaizdinės medžiagos, e-mule yra parsisiuntimui Pilates workout pratimai, reiks kažkaip gauti, nugarytę pastiprinti ir namie smile.gif


QUOTE(alexejka @ 2007 01 31, 14:26)
Cili o tau nugara skaudet pradejo pries gimdima ar po? sorry ne i tema


po smile.gif bet labiausiai po vaiko nešiojimo, kažkur apie 8-9mėn po gimdymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 02 02, 08:51)
džiugu,merginos,kad imatės kažko biggrin.gif Tik tiek galiu pasakyti, kad pačioms improvizuojant pagal literatūrą ne visiškai gali išeiti padaryti taip kaip reikia,derinant su kvėpavimu, taisyklingai ir t.t. smile.gif Aš dabar ieškau vaizdinės medžiagos, e-mule yra parsisiuntimui Pilates workout pratimai, reiks kažkaip gauti, nugarytę pastiprinti ir namie smile.gif
po smile.gif bet labiausiai po vaiko nešiojimo, kažkur apie 8-9mėn po gimdymo smile.gif

Aš labai nemažai turiu tokios vaizdinės medžiagos namuose rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2007 02 02, 10:00)
Aš labai nemažai turiu tokios vaizdinės medžiagos namuose rolleyes.gif .


gal kompe? blush2.gif ką konkrečiai turi? Prašysiu už kokį pakištuką įrašyt į Cd ar DVD biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 02 02, 11:00)
gal kompe? blush2.gif ką konkrečiai turi? Prašysiu už kokį pakištuką įrašyt į Cd ar DVD biggrin.gif

Turiu ne kompe, bet jau į DVD įrašytus. Iš viso gal 9 DVD. Bet ten viskas: joga, pilatesas, kalanetika, aerobika, Tai - Chi ir Bodyflex kažkas buvo.

Galiu įrašyti, bet kažin kaip tu pasiimsi g.gif , nes man rodos, kad tu ne vilniuje gyveni g.gif .
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2007 02 02, 14:09)

Galiu įrašyti, bet kažin kaip tu pasiimsi  g.gif , nes man rodos, kad tu ne vilniuje gyveni  g.gif .


žadu atvažiuoti į Vilnių artimiausiu metu blush2.gif
Atsakyti
Kas man paiskins kas tas az? As cia visai nauja. Jus dedat, siuncia visokia naudinga info i az. Ir as noreciau kai kuriu dalyku, tik nezinau ar man galima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2007 02 02, 15:09)
Turiu ne kompe, bet jau į DVD įrašytus. Iš viso gal 9 DVD. Bet ten viskas: joga, pilatesas, kalanetika, aerobika, Tai - Chi ir Bodyflex kažkas buvo.

Galiu įrašyti, bet kažin kaip tu pasiimsi  g.gif , nes man rodos, kad tu ne vilniuje gyveni  g.gif .


as irgi labai noreciau ir uz kompaktus sumokesiu ir sokolada atnesiu 4u.gif
tiesa galeciau is Cili paimti jei jin iki kovo 10d neatvaziuos in Vilniu,
atvezciau kai susitiksim, arba vaziuoju 10d ir 24d i Kauna i unika, jei arciau gal bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, rašyk tiksliai į AŽ ko būtent reikia ir kada ruošiatės atvažiuoti. Kad aš spėčiau viską įrašyti, nes man dar ir kompaktų reikia nusipirkti, bo namuose nei vieno nebėra. 4u.gif
Atsakyti
visos temos neskaiciau tik pirmas zinutes, taigal ir buvo tokie patarimai blush2.gif
kad nugaros neskaudetu reikia daryti nugara stiprinancius pratimus.
vienas is tokiu pratimu:
reikia atsigulti ant pilvo kojas ir rankas istiesti kad butu vienoje linijoje t.y. peciu plotyje tada kartu bandyti pakelti ir kojas ir rankas kai pakeliamos rankos ir kojos reikia iskvepti o kai nuleidziamos ikvepti. Kad butu kartu ir nugaros tempimas galima ta pacia poza gulint stengtis pakelus tiesti kuo toliau viena koja ir priesinga ranka. Kai tiesiama t.y. daromas tempimas reikia iskvepti o kai gryztama i ramia poza ikvepti.
Seip visi pratimai turi buti suderinti su kvepavimu. Kai raumenys yra apkraunami, itempiami tuo momentu reikia iskvepineti o kai raumenys atpalaiduojami reikia ikvepti.
Tikiuosi mano patarimai ne pro sali. Seniau ir as turejau ivairiu problemu su nugara bet kai sustiprinau raumenis praejo skausmai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaite @ 2007 02 06, 01:14)
Kas man paiskins kas tas az? As cia visai nauja. Jus dedat, siuncia visokia naudinga info i az. Ir as noreciau kai kuriu dalyku, tik nezinau ar man galima  blush2.gif

AŽ yra Asmeninė Žinutė 4u.gif norėdama ją parašyti, spaudi viršuj dešiniam kampe "naujų žinučių:", tada kairėje spaudi "Kurti naują žinutę", įrašai žmogaus niką ir siunti žinutes, jas gauna asmeniškai mirksiukas.gif

QUOTE(alexejka @ 2007 02 06, 08:50)
as irgi labai noreciau ir uz kompaktus sumokesiu ir sokolada atnesiu 4u.gif
tiesa galeciau is Cili paimti jei jin iki kovo 10d neatvaziuos in Vilniu,
atvezciau kai susitiksim, arba vaziuoju 10d ir 24d i Kauna i unika, jei arciau gal bigsmile.gif

uj, gerai būtų, alex bigsmile.gif man reiktų jogos, pilateso, jei dar būtų Tae-Bo 4u.gif sumokėsiu kai tik reiks bigsmile.gif
Atsakyti