Įkraunama...
Įkraunama...

Skauda nugarą (stuburą)

QUOTE(alexejka @ 2006 12 20, 10:11)
... man mano gydytojas kuris atstato rankomis isdave toki lapa su specialiais pratimais tam kad stiprinti nugara. Tipo sake kad ner aplink stubura raumenu todel ir iskripsta ..vat tiek zinau

Gal gali pasidalinti informacija - kokius pratimus rekomenduoja medikai nugaros raumenims stiprinti?
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2006 12 20, 11:29)
Gal gali pasidalinti informacija - kokius pratimus rekomenduoja medikai nugaros raumenims stiprinti?


taip zinoma galiu, tik reikes man ta lapa nuskanuoti...galeciau tau atsiusti bet jauciu tik ryt...jei man bendradarbes nuskanuos
atsiusk man savo e-maila
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2006 12 21, 11:25)
taip zinoma galiu, tik reikes man ta lapa nuskanuoti...galeciau tau atsiusti bet jauciu tik ryt...jei man bendradarbes nuskanuos
atsiusk man savo e-maila

Parašiau į AŽ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2006 07 19, 22:16)

Kosmo diskas nebutinai nuo 50 m. , jei taip galvoti tai ir masazai tik 50 m. lotuliukas.gif


po gimdymo prasidejo problemos su stuburu ( tarp dvieju slanksteliu labai tarpas sumazejo), tai neurologas nieko daug neziurejas liepe nusipirkti korsaza nugarai ir nesioti.... tik pasirodo, kad negalima nuo pat jaunystes buti su korsazu, nes jisai atleidzia nuo darbo raumenukus, kurie po truputi nyksta ir tik dar didesniu problemu pridaro.
visu pirma reikia stiprinti raumenis ir tik jau retkarciais ( ka nors intensyviai kilnojant, ar uzejus paumejimui) uzsideti korsaza.

O masazai man nevisada padeda. Kartais buna, kad po masazu tik labiau pradeda skaudeti. Itariu teks vel baseina prisiminti, o tai mano issigelbejimas kol kas yra tvirti raumenys ( vaikysteje lankiau sportini plaukima)
Atsakyti
Man padeda tik reguliarus pratimai su treniruokliais tik pradedu slenkinti ir is karto skauda, o mano vyrui irgi skauda nugara lankydavo masazus bet jie jam nepadedavo, tai pasiuliau eiti kartu su manim sportuoti ax.gif
Atsakyti
merginos pagaliau nuskanavau gydytoja isduota mankstele, zmoniems
su stuburu problemomis jei kam reik galiu atsiusti i az
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2007 01 10, 18:29)
merginos pagaliau nuskanavau gydytoja isduota mankstele, zmoniems
su stuburu problemomis jei kam reik galiu atsiusti i az

Puikūs pratimėliai thumbup.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2007 01 11, 09:35)
Puikūs pratimėliai  thumbup.gif Ačiū smile.gif


naudokis i sveikata mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki, radau toki dar patarimuka, gerai stiprina nugaros raumenukus ir
nelabai yra pavijingas tai pratimas su lanku. Reiktu sukti lanka po 15-40min
jei kas gali ir ilgiau tai nera pavojingas pratimas nes nera daromi staigus judesiai
kaip su sukimoso ant disko, ir nera pavoinga issinarinti koki slanksteli
taigi linkiu smagaus sukimo
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2007 01 10, 17:29)
merginos pagaliau nuskanavau gydytoja isduota mankstele, zmoniems
su stuburu problemomis jei kam reik galiu atsiusti i az

jei galėtum ir man įmesk tuos pratimukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2007 01 10, 19:29)
merginos pagaliau nuskanavau gydytoja isduota mankstele, zmoniems
su stuburu problemomis jei kam reik galiu atsiusti i az



O gal galetum juos cia ikelti? nes tarp tu daugybes norinciu buciau ir as ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilnamete @ 2007 01 18, 00:00)
O gal galetum juos cia ikelti? nes tarp tu daugybes norinciu buciau ir as  ax.gif


bijau kad nelabai man pavyks, nes ten skanuotas pdf failas 2lapu
parasyk man savo maila ir atsiusiu
Atsakyti