Įkraunama...
Įkraunama...

Hematoma

Hematoma- tai gali buti placentos atsidalinimo pozymis, tiesiog tada placenta nera "tvirtai" isikibusi i gimdos sienele, toje vietoje kur yra hematoma (ty kraujosruva) placenta neprisitvirtinusi. Jei hematoma maza- gb kad issivaikscios ir viskas bus ok. Blogiau kai hematoma didele- tada gresia placentos atsoka- labai sunki komplikacija nes moteris gali labai nukraujuoti o vaisius zuti. Bet cia tikrai reti atvejai unsure.gif
Atsakyti
rence 25, labai aiskiai viska surasei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 31 gegužės 2008 - 21:33
4u.gif Labutis,as norejau paklausti ar hematoma ir kraujosruva tai tas pat ar tai skirtingi dalykai?Gultis teko ir man i ligonine 9toj savaitej,tarp isskyru buvo kraujo gysleliu,po eho pasako kad kraujosruva,o ant lapo atsakymo parasyta hematoma,tai nesuprantu ar tai taspat ar tai skirtingi dalykai. g.gif Gavau gert tik aspirino po ketvirtadali tab.,praejo tos iskyros,o darant po 2ju dienu eho sake kad ta kraujosruva mazeja.
Atsakyti
QUOTE(treks @ 2008 08 29, 13:06)
4u.gif Labutis,as norejau paklausti ar hematoma ir kraujosruva tai tas pat ar tai skirtingi dalykai?Gultis teko ir man i ligonine 9toj savaitej,tarp isskyru buvo kraujo gysleliu,po eho pasako kad kraujosruva,o ant lapo atsakymo parasyta hematoma,tai nesuprantu ar tai taspat ar tai skirtingi dalykai. g.gif Gavau gert tik aspirino po ketvirtadali tab.,praejo tos iskyros,o darant po 2ju dienu eho sake kad ta kraujosruva mazeja.



Man 9 sav. prasidejo kraujavimas, echo parode, kad turiu hematoma, taip ir uzrase korteleje. Kito termino nevartojo. Zinau, kad hematoma - tai kraujo kresulys ar kraujo sankaupa. Reiketu klausti gydytoju del tu terminu.
Atsakyti
Musu nestuke.gif buvo apie 8 savaites, kai padariau avarija ir nuo bendro sutrenkimo gimdoje atsirado hematoma verysad.gif Bendra savijauta buvo gera, neskaitant soko, bet gerai, kad uzteko protelio nueiti ta pacia diena pas gydytoja pasitikrinti del sventos ramybes - ji paaiskino, kad jei nieko nedaroma, hematoma gali plestis ir prispausti leliu blink.gif Tai tris dienas palasino i vena po puslitri kazkokiu vaistuku ir vitamino C (stabdo kraujavima) ir gresmes nebeliko mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip dziaugiuosi kad radau cia siek tiek informacijos, ant sirdies ramiau pasidare paskaitinejus. aciu jums mergytes kad pasidalinate patirtimi 4u.gif wub.gif 4u.gif
man siandien pasake kad be gemaliuko dar yra hemagioma, tai labai sunerimau, bet dabar tikui kad tai iprendziama 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
beje hamagioma ir hematoma cia kazkas panasaus
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Atnaujinu temelę, galvoju gal daugiau atsiras likimo draugių ax.gif

Man 9-ta savaitė, turiu 4cm hematomą, kuri nuolat tai daugiau tai mažiau kraujuoja, kartais net su krešuliais, tačiau leliaus ji neliečia. Daktarai sako, kad ji turi išsikraujuoti arba tiesiog iškristi. Sakė tas kraujavimas tai dar ilgam.
Na tikėkimės viskas bus gerai blush2.gif

Gal daugiau yra merginų su tokiom bėdom?
Gal jau viskas laimingai išsisprendė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slyfka: 08 sausio 2009 - 17:04
Aš šeštą savaitę irgi turėjau hematomą. Mano atveju nebuvo aišku ar ji susidarė dėl fizinio krūvio (kraustėmės, tai pervargau), ar dėl hormonų (6 savaitę HCG lygis buvo kaip 4-5 sav., progesteronas gerokai per žemas). Į gydytoją kreipiausi, nes šiek tiek patepliojo krauju, kitą dieną buvo rusvos išskyros.

Kadangi viskas vyko Rusijoje (nors gal tai ne nuo šalies priklauso, o nuo gydytojos) man skyrė labai intensyvią priežiūrą, duphaston, kažkokias žvakutes, keletą preaparatų, kurie suaktyvintų mano Pupos aprūpinimą maisteliu, skiepus: magnis, nošpa ir dar kažkas. Ai, tiesa, dar ir gimda didėjo nepakankamai. Ir žinoma, kuo daugiau gulėti, nieko nedaryti, nekelti, nesportuoti, nelepinti vyro wub.gif ir t.t.

Po pusantros savaitės tyrimų rezultatai jau buvo kur kas geresni, o po dviejų savaičių pasakė, kad viskas yra tiesiog puiku.

Labai nustebino tai, kad gydytoja Lietuvoje pasakė, kad hematomos iš viso nėra gydomos ir nereikia joms nieko daryti, turi pasišalinti pačios ir vienintelė veiksminga priemonė apsaugoti vaikutį - lovos rėžimas. Taip kad - nieko ir nesupratau: reikėjo kažką gydyti ar ne... doh.gif
Atsakyti
Man prieš porą dienų pradėjo stipriai kraujuoti, nuvažiavom į ligoninę. Ten padarė echo, rado 16 mm skersmens hematomą. Šalia aiškiai matosi vaisiaus pūslytė, vso labo 11 mm skersmens. Tai dabar geriu Duphaston ir gulimas režimas. Penktadienį žiūrės ar keičiasi kas nors ar ne. Ligoninėj sakė, kad tikimybė išsaugoti lelių 50/50 g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaja @ 2009 01 26, 17:24)
Man prieš porą dienų pradėjo stipriai kraujuoti, nuvažiavom į ligoninę. Ten padarė echo, rado 16 mm skersmens hematomą. Šalia aiškiai matosi vaisiaus pūslytė, vso labo 11 mm skersmens. Tai dabar geriu Duphaston ir gulimas režimas. Penktadienį žiūrės ar keičiasi kas nors ar ne. Ligoninėj sakė, kad tikimybė išsaugoti lelių 50/50  g.gif



As siandien lankiausi pas gydytoja, man lygiai tas pats. Mano nestumas 6-7 savaite, hematoma apie 70 proc. vaisiaus dydzio.
Dabar taip pat geriu Duphaston, ilsiuosi namie. Penktadieni taip pat eisiu ziureti kaip viskas tvarkosi.
Manau, kad svarbiausia kuo daugiau ilsetis ir svarbiausia tiketi. Tai man labiausiai pabreze tiek gydytoja, tiek greitojoje pagalboje.
Linkiu sekmes ir kad viskas butu kuo geriausiai. nestuke.gif
Atsakyti
Man taip pat buvo hematoma, nes pimą nėštumą persileidimas įvyko, ir labai greitai pastojau. Dėl to gydytojas ir sakė susidarė man ta problemėlė. Gėriau kažkokių vaistų, o po to paguldė į ligoninę, nes kraujuoti buvau pradėjusi, bet po savaitės, viskas susitvarkė, ir tas krešuliukas išėjo. Turim nuostabią dukrytę ax.gif .
Atsakyti
Sveikutes,

Na man per pirma nestuma apie 5 savaite vos vos patepliojo, nulekus pas daktare pasake kad yra nemaza hematoma (kadangi puslyte buvo maza, tai rizika buvo didele), todel liepe grieztai guleti, beje joku vaistu negeriau. Po 2 savaiciu gulejimo hematoma issiskirste viduje t.y. nekraujavau ir tolimesnis nestumas buvo labai lengvas mirksiukas.gif ir turiu nuostabu suneli smile.gif
Nezinau nuo ko ji man buvo atsiradus, bet susiejau ja su tuo, kad mane buvo uzpuoles suo ir labai isgasdino...

Su antru nestumu jokiu hematomu nebuvo, bet nelemtas Herpes virusas "padare" savo darba verysad.gif

Dabar vel laukiuosi einant 5 savaitei nuejus pas daktare pasake, kad yra dvi dideles hematomos.... vel gulimas rezimas + Dufaston, po savaites po echoskopo pasake, kad viena issivaiksciojo, o kita jau likus mazute thumbup.gif
sikart visai jokio tepliojimo nebuvo, o kai gydytojos paklausiau nuo ko jos, tai sake gal truksta hormonu... zodziu dabar eisiu uz savaites vel ir tikiuosi jog hematomos nebebus, o zirniukui jau plaks sirdute wub.gif

Zodziu merginos mano patarimas butu tikraja ta zodzio prasme gulet gulet ir dar karta gulet biggrin.gif o jumis ir visu kitu tegu rupinasi vyrai mirksiukas.gif
Atsakyti