Įkraunama...
Įkraunama...

Hematoma

Per pirma vizita, kai man buvo 6 sav, ginius pasake, kad pas mane yra dvi hematomos. Nezinau kokio jos dydzio buvo. Israse progesterono zvakuciu, bet neuzdraude nei myletis, nei dar ka nors daryti, tik viska liepe daryti atsargiai. Tiesa, uzdraude aukstakulnius biggrin.gif Hematoma issivaiskciojo pati ir as ne karto nekraujavau, tfu tfu tfu smile.gif
Atsakyti
4u.gif kaip dziaugiausi kad atradau sia temele, esu be proto laiminga ir su vis didejancia viltimi kad viskas bus gerai. man 4 sav nestumas jau penkta su gresianciu persileidimu, salia gemaliuko hematoma, bet daktare nesake kad guleciau, pasake kad gresia persileidimas ir kad cia jau gamta susitvarkys, visu baisiauia kad tuo paciu metu ir persalus esu, temperatuta laikosi, bet del tos hematomos kazkiek apsiraminau, labai tikiuosi kad ir man isivaikscios ir mnao rutuliukui nepakenks 4u.gif
Atsakyti
ir man jau penkta savaite nestuke.gif ir šiandien gine hematoma rado... liepe nieko nedaryti. del visa pikto išrašė duphastono, jeigu pradečiau kraujuoti, kad netektu i vaistine lekti nakti. labai jaudinuosi... su pirmu viskas taip sklandžiai buvo... o dabar žirniui reikia taip stipriai kabintis.... verysad.gif
Atsakyti
Nepergyvenkit mamytes, dazniausia jos issivaiksto, man buvo pradzioj nestumo, saziningai isgulejau menesiuka ir dingo smile.gif , o dabar jau po dvieju savaiciu gimdysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2009 04 11, 14:28)
Nepergyvenkit mamytes, dazniausia jos issivaiksto, man buvo pradzioj nestumo, saziningai isgulejau menesiuka ir dingo  smile.gif , o dabar jau po dvieju savaiciu gimdysiu  4u.gif



Nu as i ginekologu posakius, kad "viskas savaime susitvarkys" negaliu ramiai reaguoti. Todel, kad mano atveju del tokio gydytojos konsultantes poziurio ji man "pamirso" pasakyti kad pirmas trimestras yra rizikingiausias del persileidimo. O po to tik pasake : O ka tu pati nezinojai, kad pirmus tris menesius sekso negalima?. O is kur man zinoti, as pirma karta buvau nescia. doh.gif

O po pirmo persileidimo tik pamate gydytojai, kad pasirodo pas mane yra gimdos patologija ir prasidejo: vieni sako nieko tokio pagimdysi dar, kiti sako jus is viso galite vaiku nebetureti su tokia gimda. Beveik kievieno nestumo metu as turejau kraujavimus ir hematomas (dabar esu penkta karta nescia).

Viska apie savo ginekologija issiaiskinau tik kai du menesius su suneliu isgulejau ligonineje Rygoje, tada ten gyvenau. Ir jau dabar zinau, kad man asmeniskai jei noriu vaika isnesioti negalima labai daug, ko kitoms galima. Ir nieko cia nepadarysi. Todel mano patarimas - klausyti savo kuno. Pvz ypac nuovargio arba noro paguleti.
Atsakyti
Labas rytas,mamytes.gal yra kam nors taip nutike,mano geriausia drauge laukiasi,ir aš taip pergyvenu del jos,nes pati esu mama ir pati isivaizduoju kaip ji jaučiasi.Inai jau yra 6 menesi,pirmus menesius jautėsi labai gerai ,jokiu blogu dalyku daktarai nematė.Kaip ir butu buve viskas gerai,bet jai nuo velyku prasidėjo kraujavimas.Ja paguldė i ligonine kovo 8 -osios,gulėjo apie savaite ,nieko blogo nematė ir dar pasakė kad taip buna,kad nėštukės pakraujuoja,bet kudikiui nieko baisaus.liepė daugiau ilsėtis,ir gulėt.Mano draugė niekur iš namu kojos nekėlė,labai stengėsi del saves ir vaikelio.O jau antra karta kai pradėjo kraujuoti,tada paguldė i antakalni,ten ja daktarai apžiurėje ,pasakė kad yra maža žaizdelė gimdos kakleli,bet kadangi dabar ji nėščia nieko negali padaryti,ir kad pilvas didėja ,o kraujagyslės plečiasi tai todėl ir bus kraujavimas,ir vėl paleido i namus.Šy karta,tai yra praeita penktadieni,jai prasidėjo pilvo apačioje skausmai,ir pradėjo krešuliai tekėti kraujo,ja išvežė i ligonine antakalnio,vakar kai buvau pas ja ,sakė kaip ir nieko baisaus, jaučiasi geriau.O šendien ryte kaip aš jai paskambinau,inai pradėjo verkti ir pasakė kad daktarai pasakė kad pamatė hemotoma,ir jei nenustos kraujuoti tai teks pašalinti kudiki,aš taip isigandau siaubas kažkoks,negi daktarai negalėjo pamatyti,kai jai buvo pirmi mėnesiai nėštumo,o tik dabar pamatė kai jai 6 mėn.mergaitės parašykit gal kam yra taip nutike,ar tai labai blogai ,ir ar kudikiui nekenkia.
Atsakyti
Dominyka2009,

Kraujavimas nestumo metu visada yra labai blogas zenklas, dazniausiai tai - persileidimo pradzia, o jei medikas sako, kad cia nieko tokio, - arba jis nekvalifikuotas arba atmestinai ziuri i savo darba, todel tavo aprasytu atveju, manau, kad hematoma galejo aptikti ir anksciau. Dabar kudikiui padeti gali buti jau per velu... Vis del to esant tokioms komplikacijoms, patarciau skubiai kreiptis i Santariskiu medikus, o ne pasitiketi kazkokiais 'specais' is Antakalnio, kurie jau vienakart isleido tavo drauge namo, patingeje ilgiau stebeti ja stacionare.
Atsakyti
QUOTE(tornadas @ 2009 05 20, 03:23)
Dominyka2009,

Kraujavimas nestumo metu visada yra labai blogas zenklas, dazniausiai tai - persileidimo pradzia, o jei medikas sako, kad cia nieko tokio, - arba jis nekvalifikuotas arba atmestinai ziuri i savo darba, todel tavo aprasytu atveju, manau, kad hematoma galejo aptikti ir anksciau. Dabar kudikiui padeti gali buti jau per velu... Vis del to esant tokioms komplikacijoms, patarciau skubiai kreiptis i Santariskiu medikus, o ne pasitiketi kazkokiais 'specais' is Antakalnio, kurie jau vienakart isleido tavo drauge namo, patingeje ilgiau stebeti ja stacionare.

kaip vakar pas ja buvau tai jai daktarai pasake,kad placenta atšokusi nuo gimdos,ir dave kažkokius antibiotikus gerti kad sustabdytu kraujavima.Bet jei iki penktadienio niekas nepasikeis tai ims vaika iš pilvo,nes sakė ,kad šis gimdimas gali buti ir jai pavojingas ir vaikas gali gimti su apsigimimais.
Atsakyti
Labai gaila tavo drauges...
Reiketu butinai istirti, kodel placenta atsoko, kad kito nestumo metu nepasikartotu. Palinkek jai nuo manes stiprybes.
Atsakyti
turejau ir as tokia beda.Man buvo 16sav.Nuejusi i tualeta,pamaciau,kad man nedaug patepta,bet as nieko nelaukus,susisiekiau su gyd,ji liepe vaziuoti i priemima.O jau ten kai pradejo kraujas plusti,nemoku net apsakyti.Persigandau juodai,galvojau leliuko neturiu.Paziurejo echo,sako sirdute plaka,bet nezinia kaip mano organizmas kovos.Pasirodo ir buvo placenta atsidalinusi ir susidariusi hematoma,kol ji issivale,tai gal geras menuo praejo,kasdien vis tepdavo.Na,aciu Dievui leliuka issaugojom,netrukus ir pasauli isvys. smile.gif O gyde mane tik laselinem:fiziologiniu,ringeriu,magniu.Jokiu antibiotiku nedave.Linkiu tavo draugei stiprybes,o svarbiausia,kad issaugotu nestuke.gif nes zinau kaip yra sunku ta iskesti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 05 30, 17:08)
Hematoma- tai gali buti placentos atsidalinimo pozymis, tiesiog tada placenta nera "tvirtai" isikibusi i gimdos sienele, toje vietoje kur yra hematoma (ty kraujosruva) placenta neprisitvirtinusi. Jei hematoma maza- gb kad issivaikscios ir viskas bus ok. Blogiau kai hematoma didele- tada gresia placentos atsoka- labai sunki komplikacija nes moteris gali labai nukraujuoti o vaisius zuti. Bet cia tikrai reti atvejai unsure.gif

O as kaip tik patekau i ta reta atveji verysad.gif nuo 5 sav. pradejo tepliot is karto buvo paskirtas gulimas rezimas ir vaistai, taip pragulejau iki 12 sav., beveik pastoviai tepliojo, viena karta siek tiek pasirode kraujo o jau 10sav. tiesiog doh.gif visa para labai kraujavau, is ryto nuvaziavau i ligonine ten pasake, kad su vaikeliu viskas gerai, bet dar kraujavau visa diena ir tada tikriausiai tai ivyko, kraujosruva atsidalino vaikeli nuo manes ir jisai nustojo vystytis, tikejausi iki paskutines minutes, kad viskas bus gerai, bet deja kai nuvaziavau i apziura pasake sirdele neplaka, o tiek geru istoriju perskaiciau, kad su hematomom ir kraujavimais viskas gerai baigdavosi, vat ir galvojau ir man taip bus, bet deja, kaip pasake gine tokia didele hematoma jinai mate pirma karta. Man padare abrazija pries dvi savaites ir gulimas rezimas ir vaistai niekas nepadejo schmoll.gif o kiek pinigeliu buvo isleista doh.gif Dabar tikrai zinau, kad pinigu nekisiu, nes tai nepadeda jau kas lemta tas ivyks ka nebedarytum, kaip nebeprasytum...
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Man irgi rado hematoma - antras mano nestumas. Su pirmuoju nestumu viskas buvo super, jokiu nesklandumu, ir gimdymas buvo lengvas. O dabar net nezinau ko tiketis. unsure.gif Sake kad ta hematoma gali issivaikscioti, arba ne.. Israse kazkoki hormona pagerti 10 dienu (kaina 50 lt). Tai lauksiu ir ziuresim kaip bus. Labai bijau del nestumo, nes vaikelis labai laukiamas ir planuotas. 4u.gif Parasysiu, kada bus kas nors aiskiau.
Atsakyti