Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvas maistas vakare

Su faršu viskas elementariai - parnešam iš parduotuvės, imam iš maišo ir verčiam tiesiai į keptuvę, maišom, kad pabirtų smulkiai, barstom prieskoniais pagal skonį, o kai apkepa daugmaž, suverčiam daržoves, patroškinam ir pabaigoj dar galima pagardinti grietine - ketčupu - kas kuo mėgsta.

Greitoji vištiena - file gabaliukus pakepinam ir patroškinam su kinišku saldžiarūgščiu padažu - valgom su ryžiais.

Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 23, 18:39)

Aga, a morkas zalias kubeliais pjaustai? iskepa keptuvej?  g.gif patiko tavo receptas,nebandziau da taip  thumbup.gif

Jo, žalias, bet labai labai smulkiais, kuo smulkiau tuo skaniau, iškepa puikiai, visai sutižt ir neturi jos.
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 01 23, 17:01)
dar prisiminiau, kad paskutiniu metu mum su vyru geriausia vakarienė greipfrutas- pamelo  thumbup.gif prisikemšam ir sėdim pilvus išpūtę

ir daug geriau negu kokie makaronai ar troskiniai 4u.gif
as uz tokia vakariene biggrin.gif dar su jogurtu galima paskaninti ax.gif
Atsakyti
Labai greitai pasigamina vadinamas čiliakas bigsmile.gif Faršo kokį puskilogramį įmeti į keptuvę, dedi prieskonių (tinka Santa maria aštrūs mėsos ar kitokie), spaudi česnako 9jei mėgsti aštriai). Faršui apkepus truputį pilu visą bonkę padažo Texikana. Jei šaldytuve turiu - įpjaustau pievagrybių, paprikos, ar marinuotų agurkėlių. Jei nėra, tai ir be jų skanu biggrin.gif po kokių 10 min suverčių porą skardinių pupelių pomodorų padaže (tinka ir čili padaže - bus aštriau). dar porą minučių pakepu ir gatava. Galima pabarstyti tarkuotu sūriu. valgom su skrudinta balta duona.
Atsakyti
QUOTE(gera52 @ 2008 01 24, 09:20)
Labai greitai pasigamina vadinamas čiliakas bigsmile.gif  Faršo kokį puskilogramį įmeti į keptuvę, dedi prieskonių (tinka Santa maria aštrūs mėsos ar kitokie), spaudi česnako 9jei mėgsti aštriai). Faršui apkepus truputį pilu visą bonkę padažo Texikana. Jei šaldytuve turiu - įpjaustau pievagrybių, paprikos, ar marinuotų agurkėlių. Jei nėra, tai ir be jų skanu biggrin.gif po kokių 10 min suverčių porą skardinių pupelių pomodorų padaže (tinka ir čili padaže - bus aštriau). dar porą minučių pakepu ir gatava. Galima pabarstyti tarkuotu sūriu. valgom su skrudinta balta duona.

oooo thumbup.gif vyras vis praso kad pagaminciau ciliako sriubos, bet as kazkaip nedristu fantazuot pati hihihi.gif bandysim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 24, 10:28)
oooo thumbup.gif vyras vis praso kad pagaminciau ciliako sriubos, bet as kazkaip nedristu fantazuot pati hihihi.gif bandysim  thumbup.gif

drinks_cheers.gif labai įdomus receptukas, reiks per išeigines išmėgint, kai vaikas pas močiutę bus, nes ir jis norės tokio dalyko, o jam tai per aštru čia būtų smile.gif bet čia ne sriuba gaunasi, o troškinukas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JoanaS: 24 sausio 2008 - 10:34
QUOTE(JoanaS @ 2008 01 24, 10:33)
drinks_cheers.gif labai įdomus receptukas, reiks per išeigines išmėgint, kai vaikas pas močiutę bus, nes ir jis norės tokio dalyko, o jam tai per aštru čia būtų  smile.gif bet čia ne sriuba gaunasi, o troškinukas  g.gif

nu cili sriuba ir yra tokia pusiau troskinys mirksiukas.gif
mano sunus tai jau valgo, mazoji ir biskuti karts nuo karto paragauja biggrin.gif o dabar jau visada kai uzsisakom sriuba ciliake, tai skrudintos tuos duonos paprasom 4 gabaliuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 24, 11:38)
nu cili sriuba ir yra tokia pusiau troskinys  mirksiukas.gif
mano sunus tai jau valgo, mazoji ir biskuti karts nuo karto paragauja biggrin.gif o dabar jau visada kai uzsisakom sriuba ciliake, tai skrudintos tuos duonos paprasom 4 gabaliuku  biggrin.gif

o rimtai jau jis valgo tokius aštrius dalykus, ir kaip jam g.gif
man tai pačiai neskanu aštūs dalykėliai ir vyrą jau atpratinau, kažkaip aš nejaučiu per tą burnos deginimą skonio, man tie aštrūs prieskoniai sugadina maisto skonį maždaug taip, kaip cukrus arbatą lotuliukas.gif

Atsakyti
Tema thumbup.gif jau maniau kad man čia man vienai taip atsibodo valgio darymas, o tiksliau idėjų trūkumas g.gif dažniausiai valgom sriubas, makaronus ar paprasčiausius sumuštinius blush2.gif . Pasiskaitinėjus prisiminiau ir čiliako sriubą, reiks gamint... ax.gif
Atsakyti
Sveikos, aš jau padariau makaliūzę mėsyte su šaldytomis daržovėmis, oj kaip skaniai gavosi, visi valgė essen.gif ačiū jums už patarimus aciuks.gif
Atsakyti
Aš tai čiliaką darau su faršu, pupelėm skardinėse, pomidorais skardinėse, kartais paprikos tarkuotos dedu, jokio kečupo nededu, svogūnas, česnakas.
Atsakyti
Jei norisi labai kazko lengvo, tai vaisiu salotos, uzpiltos jogurtu.
Daznai kepam varskes apkepa. Dar daznai darydavau vistiena su paprikom ir riesutais, kol nusibodo. Darydavau pietums, bet ir vakarienei tinka. File supjaustyti gabaliukais, pakepinti, tada sudeti pjaustytu papriku ir zemes riesutu cili apvalkale, dar pakepinti. Valgom su ryziais.
Atsakyti