Įkraunama...
Įkraunama...

Lengvas maistas vakare

QUOTE(viktutes @ 2008 01 24, 20:02)
o rimtai jau jis valgo tokius aštrius dalykus, ir kaip jam g.gif
man tai pačiai neskanu aštūs dalykėliai ir vyrą jau atpratinau, kažkaip aš nejaučiu per tą burnos deginimą skonio, man tie aštrūs prieskoniai sugadina maisto skonį maždaug taip, kaip cukrus arbatą lotuliukas.gif

oi Domas tai valgo, skanu jam thumbup.gif
o del astrumo, tai prie jo reikia priprasti kaip ir prie arbatos be cukraus tongue.gif , o ne su cukrum biggrin.gif Is pradziu degina, o paskui mmm kaip skanu thumbup.gif

QUOTE(Aga @ 2008 01 24, 21:46)
Aš tai čiliaką darau su faršu, pupelėm skardinėse, pomidorais skardinėse, kartais paprikos tarkuotos dedu, jokio kečupo nededu, svogūnas, česnakas.

prasom Aga placiau aprasyti kaip gamini, bandysiu savaitgali pagal kuri repecta gaminti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 25, 10:40)
oi Domas tai valgo, skanu jam thumbup.gif
o del astrumo, tai prie jo reikia priprasti kaip ir prie arbatos be cukraus  tongue.gif , o ne su cukrum  biggrin.gif Is pradziu degina, o paskui mmm kaip skanu  thumbup.gif


tai, kad visa arbata su cukrum vienodo skonio, kaip ir aštrus maistas lotuliukas.gif

nu šiaip paršyk ir tu kokį receptą, tau gal jau atsibodęs jis, bet kitiem bus nauja, arba primiršta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viktutes @ 2008 01 25, 13:12)
tai, kad visa arbata su cukrum vienodo skonio, kaip ir aštrus maistas lotuliukas.gif

nu šiaip paršyk ir tu kokį receptą, tau gal jau atsibodęs jis, bet kitiem bus nauja, arba primiršta mirksiukas.gif

oi ne brungioji, nera astrus maistas vienodas tongue.gif

nu tai as gi prirasiau su vistiena. Paskui spagecius gaminu su padazais: farso, darzoviu.

paskui varskes cepelinus kaip verdu kazkada jau rasiau kitoje temoje g.gif

su grikiais darau ale plova thumbup.gif
Atsakyti
Paprastas troskinukas biggrin.gif

I puoda ipilti stikline vandens, uzvirti, imesti puse kubelio vistienos sultinio;
Mazdaug 500g farso kiaulienos, sumaisyti su kiausiniu, dziuveseliais, prieskoniais;
Is farso padaryti kukuliukus;Apvolioti juos miltuose;
Taip pat prisiskusti bulviu; supjaustyti jas kubeliais;
Metam viska i verdanti sultini kartu ir kukulius ir bulves( ju turi buti daugiau, kad gautusi bulviu troskinukas su kukuliukais);
Troskinasi viskas, gan greitai ir lengvai...ir sveika biggrin.gif
Atsakyti
Aš vakar dariau paprastai, nes dieną labai riebiai prisivalgiau, tai reikėjo kažko lengvo: ant folijos lakšto uždėjau vištienos krūtinėlės, apdėjau bulvėmis ir morkytėmis, užbarsčiau prieskoniais ir suvyniojus foliją pašoviau orkaitėn. tai skanu, liko visas skonis, riebalų labai mažai, lengva ir kaip skanu, aromatinga... O svarbiausia, pakankamai greitai ir nereikia prie puodų sėdėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 25, 14:17)
oi ne brungioji, nera astrus maistas vienodas  tongue.gif

su grikiais darau ale plova  thumbup.gif

man vienodas, vyrą jau atpratinau, tai jam ir jau vienodas lotuliukas.gif tongue.gif be to nemanau, kad tai sveika, skrandžiui nieko gero manau, o ir su oda bėdų atsiranda biggrin.gif , na, o jei rimtai, tai kiekvieno juk skirtingas skonis, man visai skanu česnakas, svogūnas, nu bet tie visi čili ir į juos panašūs pipirai ir prieskoniai iš jų padaryti, na tie kur padaro visą maistą vienodo skonio lotuliukas.gif , tai ne tongue.gif
man dar labai patinka mišrainė
išsiverdu ryžius, juos atvėsinu, dedu tuno skardinę, konservuotų kukurūzų, žirnelių, šviezio agurko, dedu majonezo ir viską išmaišau, čia draugė italijoje dirbdama išmoko, tai ir mane išmokino biggrin.gif , na šiaip praktiškai taspats, kaip ir su krabų lazdelėm, tik bent man, tai daug daug skaniau....
dar tokias panašias galima daryti su kumpiu: virti ryžiai, pomidoras, konservuoti kukurūzai, šaldyti žirneliai, juos reik palaikyti, kad atitirptų, marinuotas arba šviežias agurkas ir viskas su majonezu(rinkitės liesą laugh.gif ), patiekiant ant lėkštės prisidėti salotų lapų, ant jų mišrainę ir skanaus biggrin.gif
Atsakyti
Visokiu gumbiniu darzoviu : pora morku, viena saldi bulve, pora vid. bulviu, pora pasternoku , ropute nediduke. Viska supjaustai panasaus dydzio siaudeliais pabarstyti kokias nori prieskoniais uzpili saukasta aliejaus ir istrini taip, kad prieskoniai priliptu ir plonu sluoksniu papylus kepi orkaiteje 15, 20 min. Valgyti vienas ar su padazu ar su mesa.
Atsakyti
Is vaikystes, prisimenu mamos batono-obuoliu apkepa, kuri darau kartas nuo karto ir dabar. Mandresnis pavadinimas butu Charlotte smile.gif O darau ji taip:
batono (arba baltos duonos sumustiniams), pieno, cukraus, cinamono. Supjaustom obuolius mazom riekelem (kaip obuoliu pyragui).Batonas supjaustomas ir pamirkomas piene. Tada sloksniuojama: batonas, obuoliai, pabarstoma cukrum ir cinamonu, vel batonas, obuoliai ir t.t. pagal formos auksti. Uzbaigiama obuoliais. Dar reikia dapilti truputi pieno (svarbu nesumazint, nes bus per sausa) ir kist i orkaite, kokiam pusvalandziui (orientuojuosi pagal spalva).
Na, gal nera labai sveika (mat su cukrum), bet juk valgom karta per menesi ir manau kad nepakenks smile.gif Labai patinka vaikams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(monagg @ 2008 01 25, 15:23)
Paprastas troskinukas biggrin.gif

I puoda ipilti stikline vandens, uzvirti, imesti puse kubelio vistienos sultinio;
Mazdaug 500g farso kiaulienos, sumaisyti su kiausiniu, dziuveseliais, prieskoniais;
Is farso padaryti kukuliukus;Apvolioti juos miltuose;
Taip pat prisiskusti bulviu; supjaustyti jas kubeliais;
Metam viska i verdanti sultini kartu ir kukulius ir bulves( ju turi buti daugiau, kad gautusi bulviu troskinukas su kukuliukais);
Troskinasi viskas, gan greitai ir lengvai...ir sveika biggrin.gif



QUOTE(groovy @ 2008 01 25, 15:53)
Aš vakar dariau paprastai, nes dieną labai riebiai prisivalgiau, tai reikėjo kažko lengvo: ant folijos lakšto uždėjau vištienos krūtinėlės, apdėjau bulvėmis ir morkytėmis, užbarsčiau prieskoniais ir suvyniojus foliją pašoviau orkaitėn. tai skanu, liko visas skonis, riebalų labai mažai, lengva ir kaip skanu, aromatinga... O svarbiausia, pakankamai greitai ir nereikia prie puodų sėdėti thumbup.gif



Sveikos,
undine oj gera tema aciuks.gif , viska ką čia parašote viska išbandau, bet skanu essen.gif
ir toliau gaminu ir nereikia man sukti galvos, ką pagaminti blush2.gif
Atsakyti
Priviriau balandeliu. Negana to, dar ir mieliniu bandeliu su lasinukais ir dzemu prikepiau. Va tau ir lengva vakariene. doh.gif
Atsakyti
blush2.gif na as tai jei seima nori balandeliu, jau seniai nebesuku.. blush2.gif nes laika taupau, ir kopustu bei morku sluoksni, tiesiog i puoda varau patrp farso ir ryziu kotletuku.. ax.gif siaip dar buna plonai pjaustytu kotustu tuos kotletukus apspaudziu.. blush2.gif
o siaip tai buna padarau koki pvz. omtela: isplaku kiausinius su druskyte, ir pilu nemazai pieno. (vyras dar megsta kokio surio isitakuoti) o siiap buna puoda, patepu aliejumi, na sieneles ir uzdedu ant ugnies kelioms sekundems, tada supilu plakini,uzdengiu dangciu ir palieku kepti.kai pasijaucia kvapas isjungiu ir palaikau nenudengus dangcio koki na gal 10 min.. tada tas omletas buna toks pakiles.. na man tai toks labai patinka.. blush2.gif
jei vistiena pvz. tai supjaustau ja tokiais biski didesniais kubeliais, apvolioju bulviu krakmole ir dedu i keptuve kepti. daug nemaisyti. palauki kol siek tiek pageltonuoja viena puse, tada atskirai apverti ant kitos puses, tada apipili soja, uzpili vyno sauso ir pabarstai siek tiek cukraus, tuo momentui viska maisai toje "maseje", tada gaunais vstiena karameles padaze, kaip japonai sako "TERIJAKI".. siaip tai labai greitai viskas gaunasi.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viktutes @ 2008 01 25, 15:57)
išsiverdu ryžius, juos atvėsinu, dedu tuno skardinę, konservuotų kukurūzų, žirnelių, šviezio agurko, dedu majonezo ir viską išmaišau, čia draugė italijoje dirbdama išmoko, tai ir mane išmokino biggrin.gif , na šiaip praktiškai taspats, kaip ir su krabų lazdelėm, tik bent man, tai daug daug skaniau....

Vat tokias panašiai salotas šiandien padariau, tik dar įdėjau paprikos, pekino kopūsto ir svogūno laiškų smile.gif o vakarienei kepsiu bulvnius blynus su varškės padažu essen.gif
Atsakyti