Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

Kai turejau problemu su nagais po priauginimo labai padejo stai si priemone user posted image

is pradziu pagalvojau kad nieko gero, bet tikrai super gerai siprina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2013 06 29, 08:09)
Kai turejau problemu su nagais po priauginimo labai padejo stai si priemone

Pasidalinkit, kur pirkot, nes kiek ziurejau, niekur nemaciau, pardaveju klausiau, sako, tokio neturi.
Atsakyti
as kazkasa buvau radus internetu pirkt bet man anyta pirko Halea turgavietej Vilniuje, sake kazkokia moteris prekiauja rusiska kosmetika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2013 06 29, 18:27)
as kazkasa buvau radus internetu pirkt bet man anyta pirko Halea turgavietej Vilniuje, sake kazkokia moteris prekiauja rusiska kosmetika smile.gif

Aciu, reikes pasiziuret.
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2012 11 13, 10:22)
Pries nestuma pradejau naudoti Eveline SOS stiprintoja. Pasitaise. Nagus uzsiaugindavau apie kokius gyvenime nebuvau svajojus. Visa nestuma nestuma dziaugiausi. Dabar praejo beveik 3 men nagai pradejo luzinet, sluoksniuotis. Vel isigijau stiprintoja, bandysiu atgaivinti. Bet pradejau galvot, gal cia nestumo itaka naguciams buvo? o dar del voneliu kvailas klausimas: ar tuo metu nago pavirsius turi buti svarus, ta prasme, stiprintoja nuvalyti?

As irgi sita naudoju,pradejau dziaugtis kad nagai nustojo luzineti ir grazus auga,taipat nestuke. tai dar pradesiu liudet kad pagimdzius nuluzines ir nepades ne sita priemone sad.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2012 08 24, 12:57)
Keista, kad del lakavimo skilineja.
O kaip lakuojate? Kiek ir ko sluosniu?

Sluoksniavimas gali būt jei rankas vandeny ilgai mirkot.
Jei indus be pirstiniu plaunat, ar vonioje ar kitur kaip ilgai mirkote.

Buna laku pagrindu būtent sluoksniuojantiems nagams.
Kai lakuojate gerai ant galiuku ir po pačiu nagu uztepkite.
Tikrai yra išeitis.
4u.gif


doh.gif Lakavimas sausina nagą. Apsaugo tik nuo išorės poveikio, bet tai nereiškia, kad pats neveikia neigiamai nago. Ir dar kaip veikia.

Sluoksniavimasis dėl nagų sausumo dažniausiai būna. Pagrindinė priežastis logiška - vandens trūkumas organizme. Išeitis GERTI DAUG SKYSČIŲ.
Skilinėjimas nuo vitaminų trūkumo - žiūrėti maistą, gerti papildus.

Lakavimas tikrai neapsaugos nago. (Nekalbu apie stipriklius dabar, nes jų yra daug skirtingų, su skirtingu poveikių būdu.)
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2012 11 27, 15:52)
user posted image

su sia priemone per gana trumpa laika dziaugiuosi sveikais stipriais nagais,nebesisluoksniuoja,blizga,liuks daiktas,esu bandziusi ir  nail tek`a,bet tokio rezultato nedave,

ar tokią priemonę įmanoma Eurokose ar Droge rasti? g.gif
Atsakyti
Sveikos, visos temos neskaiciau, bet mano nagu augimo paslaptis yra ta, kad ne dienos, ne valandos (!) nagai nebuna be lako. taip pat kuo maziau lako valiklio naudoti, t.y., jei lakas apsilupa, aptrupejima padildinu blokeliu, ir uzpildau nagu laku, ir ant virsaus top coata uzdedu. taip dar ir pratesiu lako "gyvavima" porai dienu... man sis metodas veikia,, nes mano nagai pakankamai trapus, o lakas juos padaros lanksciais ir elastingais
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2012 08 24, 23:33)
Su ilgalaikiu lakavimu atsiauginau ilgus nagus, per 6sav nei vienas nagas nenuluzo ir nesusiluoksniavo, isbandyta  thumbup.gif

Visiskai nesutinku. schmoll.gif Kol nulakuoti - taip, gerai, bet nusivalius - dar silpnesni, tas nago siausimas daro savo.

QUOTE(Almantaitė @ 2013 11 30, 09:34)
Sveikos, visos temos neskaiciau, bet mano nagu augimo paslaptis yra ta, kad ne dienos, ne valandos (!) nagai nebuna be lako. taip pat kuo maziau lako valiklio naudoti, t.y., jei lakas apsilupa, aptrupejima padildinu blokeliu, ir uzpildau nagu laku, ir ant virsaus top coata uzdedu. taip dar ir pratesiu lako "gyvavima" porai dienu... man sis metodas veikia,, nes mano nagai pakankamai trapus, o lakas juos padaros lanksciais ir elastingais

Sutinku, ne minutes be lako - nagai auga. Kazkada neturejau, o ir nebuvo idomu tie nagai, kai emiau auginti - rietesi, oi sunku buvo, bet dabar - jokiu bedu - nagai - norimo ilgio, pakankamai stiprus. Net kolege ikalbejau nusiimt priklijuojamus nagus ir augint savus, puikiai sekasi. cool.gif
Naudoju jau mineta eveline 8in1, savaite manikiuras laikosi puikiausiai, daznai net ir ilgiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milakir: 30 lapkričio 2013 - 22:25
QUOTE(Ameera @ 2013 11 24, 15:32)
doh.gif  Lakavimas sausina nagą. Apsaugo tik nuo išorės poveikio, bet tai nereiškia, kad pats neveikia neigiamai nago. Ir dar kaip veikia.

Sluoksniavimasis dėl nagų sausumo dažniausiai būna. Pagrindinė priežastis logiška - vandens trūkumas organizme. Išeitis GERTI DAUG SKYSČIŲ.
Skilinėjimas nuo vitaminų trūkumo - žiūrėti maistą, gerti papildus.

Lakavimas tikrai neapsaugos nago. (Nekalbu apie stipriklius dabar, nes jų yra daug skirtingų, su skirtingu poveikių būdu.)

Tikrai ne cool.gif joks vanduo cia nepades, reikia naudoti aliejuka odelems, tik taip nagas pasimaitina, pasidrekina ir auga elastingas. O lakas tikrai nesausina nagu, jis negali ju sausint nes nagas yra negyva kuno dalis, lakas tik atlieka kietinancia, saugancia fuksija ir kaip teisingai cia merginos rase nagai auga tvirtesni, storesni, juos pavyksta atsiauginti. Ta sakau is savo ir ne tik savo patirties. Bet jam reikia ir drekinimo ir maitinimo, tai aliejukas ta puikiai padaro. 4u.gif Kadangi kai tepamos odeles pasimaitina ir nago guolis kur auga gyvasis nagas ir va cia jau jis gauna reikiamas medziagas.
O papildai tai cia isvis reklamos ismislas, juos reikia gerti metus laiko, kol organizmas, aprupines visus gyvybiskai svalbius organus, pagaliau teiksis kazkiek ju palikti ir nagams. smile.gif
Atsakyti
beje, merginos, kaip kovojat su nagu geltonumu( cia kai nuo lakavimo atsiranda) ? basecoat'ai nepadeda, citrina su dantu pasta irgi...
Atsakyti
Niekad jokių spec. priemonių neprisireikė. Dėka lakui nagams, jokių problemų neturiu su natūraliu nagų užsiauginimu. Nei lūžinėja, nei sluoksniuojasi, nei minkšti, nei skilinėja. Labai tvirti, ir pakankamai ilgus užsiauginu. Mano nagams tiesiog tinka ir patinka kai jie padengti laku. Jie tą dievina. Jie net sparčiau auga.
Žinoma, leidžiu jiems ir 'pailsėti' kartais panaudodama tik šį vienintelį.
user posted image
Viskas.

Atsakyti