Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

NIEKADA neturejau ilgesniu nagu nei kad jie islystu is "pagalveliu". Pradejau naudoti Eveline laka 8 in 1. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ačiū kurios pasidalino siuo geriu. Nagai ir stipresni ir grazesni. Zodziu esu lbai pateninta. LAkuoju pora kartu i savaite. Esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2012 11 27, 15:52)
user posted image

su sia priemone per gana trumpa laika dziaugiuosi sveikais stipriais nagais,nebesisluoksniuoja,blizga,liuks daiktas,esu bandziusi ir  nail tek`a,bet tokio rezultato nedave,


Man nuo šio lako kažkaip skauda nagus nusilakavus. Net gelia. Ar jūs nepajutote tokio poveikio ? g.gif
Atsakyti
Man is pigienu tai Coral su Kalciu stipriklis arba au is brangesniu tai Nailtek intensive therapy II
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2012 11 14, 10:23)
Puikiai pamaitina aliejaus ir medaus pašildyta vonelė, ne tik nagus, bet ir šiaip rankų odą. smile.gif

Gal galima placiau? bigsmile.gif
Atsakyti
Seniau man nagai iš kart paaugę atsisluoksniuodavo. Bet pakako kokį mėnesį laiko panaudoti vid. A+E (kremukas, būna vaistinėse nedideliais kiekiais, arba pirkti paprastą taip vadinamą rankų vazeliną). Nakčiai pasitepdavau ir galima sakyt nuo procedūrų pradžios nagai pradėjo augti kuo puikiausiai. Dabar jau kokių 10 m. nebenaudoju, bet nagai kuo gražiausi smile.gif
Atsakyti
Neskaiciau visos temos, bet pritariu toms, kad nagus lakuojant nuolat - pavyks uzsiauginti tikrai.
Pries kokius 5 metus net minciu apie ilgus nagus nebuvo, neturejau, nereikejo - nieko nedariau. Bet vat jau pastaruosius trejus metus ne dienos nebuvau itin trumpais nagais. Dabar jau pati sprendziu, kokio ilgio jie bus. cool.gif
Jokiu voneliu nedarau, jokiais kremais netepu, specialiai jokiu vitaminu negeriu.
Isskyrus viena taisykle - niekada nebuti nelakuotais nagais. Ir tiesa, nepiknaudziauti ilgalaikiu, nes man asmeniskai - tas nago siausimas ar tuo labiau nupoliravimas pries prancuziska manikiura - tai labai susilpnina, suplonina naga, butent po ilgalaikio luzimu buvo dazniau. ax.gif
Naudoju Eveline 8in1. Turiu ir Nail Tek'a, bet deja, man jis nepasiteisino.
Atsakyti
Labai padeda jodas. Prieš miegą reikia užtepti ant nago plokštelės, neliečiant odelių (nes odelės ir kitą dieną lieka geltonos) ir eiti miegoti.
Taip porą dienų iš eilės padarius nagai stipriai pamaitinami ir tampa daug tvirtesni.
Atsakyti
QUOTE(Pievose @ 2014 01 08, 23:23)
Man nuo šio lako kažkaip skauda nagus nusilakavus. Net gelia. Ar jūs nepajutote tokio poveikio ? g.gif



Esu praktiškai viską išnaudojus, bet tik vienintėlės priemonės, kurios man realiai padėjo ir užaugino ilgus nagus, tai naudojamos Eveline priemonės. Man kaip ir vienai forumietei, kuri minėjo, kad galėtų disertacija parašyti iš nagų stiprinimo ir auginimo, tai realiai padėjo tik Eveline priemonės skirtos nagams. Taip pat atradimas ricinų aliejus, kuriuo nuolat tepu nagus, odeles. Jau ir nagų lakas laiko ne parą, kaip anksčiau doh.gif Ricinų aliejumi tepu ne tik nagus ir blakstienas, bet ir plaukus. Fantastika!

Žinoma yra vienas taip vadinamas ingridientas, kuris nuodingas, bet jo leistina norma iš kitos pusės, o kas yra nenuodinga šiame XXI a....
Atsakyti
QUOTE(Greiss @ 2014 01 15, 17:14)
Esu praktiškai viską išnaudojus, bet tik vienintėlės priemonės, kurios man realiai padėjo ir užaugino ilgus nagus, tai naudojamos Eveline priemonės.


O micro cell naudojot? Man kazkaip nerealius rezultatus zada... Ko tai nesitiki, nes pvz nailtecas nepadejo g.gif
Sveikos
Atsakyti
QUOTE(Greiss @ 2014 01 15, 18:14)
Esu praktiškai viską išnaudojus, bet tik vienintėlės priemonės, kurios man realiai padėjo ir užaugino ilgus nagus, tai naudojamos Eveline priemonės.  Man kaip ir vienai forumietei, kuri minėjo, kad galėtų disertacija parašyti iš nagų stiprinimo ir auginimo, tai realiai padėjo tik Eveline priemonės skirtos nagams.  Taip pat atradimas ricinų aliejus, kuriuo nuolat tepu nagus, odeles. Jau ir nagų lakas laiko ne parą, kaip anksčiau  doh.gif  Ricinų aliejumi tepu ne tik nagus ir blakstienas, bet ir plaukus. Fantastika!

Žinoma yra vienas taip vadinamas ingridientas, kuris nuodingas, bet jo leistina norma iš kitos pusės, o kas yra nenuodinga šiame XXI a....

Jūs turbūt apie formaldehidą? Tai tik jo pagalba ir kietėja nagai. Čia straipsnis apie tai
http://loodieloodiel...hyde-based.html
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2014 01 15, 17:47)
O micro cell naudojot? Man kazkaip nerealius rezultatus zada... Ko tai nesitiki, nes pvz nailtecas nepadejo  g.gif
Sveikos


Taip, bet tokio įspūdingo efekto nepastebėjau. Nail Tek naudojau ilgai, bet rezultatas prilygo 0. Kaip visada išmesti pinigai rolleyes.gif Jau geriau naudoti tik ricinos alieju kuo dažniau tuo geriau smile.gif
QUOTE(Deiva1212 @ 2014 01 15, 18:06)
Jūs turbūt apie formaldehidą? Tai tik jo pagalba ir kietėja nagai. Čia straipsnis apie tai
http://loodieloodiel...hyde-based.html

Taip apie šitą kancerogeną...Neščiosioms griežtai neleisčiau naudoti šio lako rolleyes.gif Bet dažniausiai ir iš praktikos neštukėms ir taip puikiai auga nagai smile.gif .
Bet nereikia pamiršti ir pasikartosiu, tai leistina norma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greiss: 16 sausio 2014 - 09:18
QUOTE(Acorn @ 2014 01 15, 07:18)
Labai padeda jodas. Prieš miegą reikia užtepti ant nago plokštelės, neliečiant odelių (nes odelės ir kitą dieną lieka geltonos) ir eiti miegoti.
Taip porą dienų iš eilės padarius nagai stipriai pamaitinami ir tampa daug tvirtesni.



cia taip tik pora dienu reik daryt ane? juk jodu irgi piknaudziaut nelabai gerai g.gif
Atsakyti