Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

QUOTE(Acorn @ 2014 01 15, 08:18)
Labai padeda jodas. Prieš miegą reikia užtepti ant nago plokštelės, neliečiant odelių (nes odelės ir kitą dieną lieka geltonos) ir eiti miegoti.
Taip porą dienų iš eilės padarius nagai stipriai pamaitinami ir tampa daug tvirtesni.

Butu puiku, jei ispetumet merginas, kad jodas draudziamas alergiskiems jodui zmonems (o tokiu zmoniu ne tiek ir mazai, jei ka) 4u.gif
Atsakyti
Ne kartą jau išbandžiau Nailteką II (pagrindą ir tą bespalvį). Rezultatas kasdien naudojant greitas ir efektyvus (man nagai lūždavo dėl sluoksniavimosi). Bet tik nustojus naudoti problema vėl grįžta praktiškai iš karto verysad.gif

Dabar žaidžiu aliejukais, plaukam ir nagam naudoju akomos kamelijų aliejų - rezultatas pasiekiamas lėčiau, bet išlieka ilgam, pagražėja pati nago plokštelė.
Atsakyti
man nuo nail tek atvirksciai - nagai kaip tik pradejo sluoksniuotis. kai nustojau naudot, viskas susitvarke smile.gif
Atsakyti
man šitas padėjo užsiaugint tokius nagus, kokių niekad neturėjau
user posted image

tik gaila jau jis baigias man, reiks siųstis arba mėgint vėl kažką atrast g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2014 01 17, 15:14)
man šitas padėjo užsiaugint tokius nagus, kokių niekad neturėjau
user posted image

tik gaila jau jis baigias man, reiks siųstis arba mėgint vėl kažką  atrast  g.gif

Aš ir tokį naudojau. Rezultatai labai greitai pasimatė. Jis su formaldehidu. Jei nėra Rimel, pabandykit surasti Opi Envy, Trind ar kitos firmos, kuriuose yra formaldehidų, turėtų veikti panašiai.
Atsakyti
Kiek išnaršiau neradau temos apie Nail tek. Kas naudojate foundation, kaip jis - ar uždeda tokį sluoksnį kaip nagų lakas, ar tik matinį nagą padaro ir sakyčiau, kad nagas minkštas lieka? Prašyčiau komentarų (jei supratote klausimą) mirksiukas.gif Dėkoju,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adeliutė: 05 vasario 2014 - 00:01
QUOTE(rentabili @ 2012 11 27, 15:52)
user posted image

su sia priemone per gana trumpa laika dziaugiuosi sveikais stipriais nagais,nebesisluoksniuoja,blizga,liuks daiktas,esu bandziusi ir  nail tek`a,bet tokio rezultato nedave,


Sveikos 4u.gif

Kur galima isigyti.... aciu
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2014 05 31, 08:17)
Sveikos 4u.gif

Kur galima isigyti.... aciu

Droge,Eurokos 4u.gif tikrai geras dalykas,įvairių yra iš Eveline,niekad neteko nusivilt,nuolat perku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 05 31, 08:49)
Droge,Eurokos  4u.gif tikrai geras dalykas,įvairių yra iš Eveline,niekad neteko nusivilt,nuolat perku  rolleyes.gif


Aciu... jau ant nagu blush2.gif
Atsakyti
sveikos visos! kiek ju cia bebutu smile.gif prisijungiu prie jusu, nes turiu ta pacia problema.

Kas skaito rusiskai, cia yra neblogu patarimu:
http://nail-ru.livej...om/2640255.html

labai mazai kalbate apie manikiuro irankius, o jie yra tikrai svarbus nagu stiprumui! Labai noreciau isgirsti patarimus, kokias zirkles ir znyples nusipirkti, kad nenusivilti, kad nagu prieziura taptu malunumas, o ne kankinimas... smile.gif
QUOTE(Meskutia @ 2009 06 11, 22:03)
AMWAY smile.gif Zinok tikras geris, Jau po puses menesio

o butenk kas AMWAY? kokia priemone?
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2014 05 31, 08:49)
įvairių yra iš Eveline,niekad neteko nusivilt,nuolat perku  rolleyes.gif


Sveikos
Pirkau 8in1... Maciau irgi,kad yra ivairiu... Mano nagai trupa, galiukai sluoksniuojasi ir kaip popierius nuplysta. Dabar bandau ta 8 in1 ... Gal dar kaip is tos serijos pabandyt? wub.gif
Atsakyti
daug cia visokiu priemoniu naudojat, o as darau taip- kai matau kad nagai susilpnejo- pageriu pora savaiciu kalcio tableciu bigsmile.gif nagai buna tokie kad nelinksta! ir nereikia jokiais tepaliukais tepliot. jeigu nagai susilpnejo- dazniausiai organizme truksta kalcio. gali buti ir del skydliaukes problemu.
Atsakyti