Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų priauginimo kursai

Ačiū už atsakymus, ieškosiu kas pamokytų, nes noriu tik dėl savęs smile.gif
Vien nuo minties, kad tektų liesti "kažkokios moteriškės" rankas bloga pasidaro...
Atsakyti
Na tuomet ir "ismokima" gali pamirsti, jei slykstiesi nagais smile.gif Tada tau tiktu tie Siauliu nagavitos kursai, kur ant savo nagiuku darai. Tik neisivaizduoju, kaip galima mokintis daryti nagus ant saves, o ne ant modelio. Manau, pirma ranka gerai turi atmusti ant kito, o po to jau sau. Nes as asmeniskai nemegstu vaikscioti su "gerai bus" stiliaus nagais. Cia tas pats kas mokytis plaukus kirptis ant saves biggrin.gif O slykstetis musu profesija nera ko wink.gif nezinai, ka gyvenime teks daryti. Ziurek kad ne tik rankas, bet ir uzpakaliukus kokiem senukam nereiktu "liesti" wink.gif
Atsakyti
Aš ne ta prasme rašiau.... Tiek to... Nesivelsiu į bereikšmes diskusijas... Kiekvienas galvoja pagal savo sugedimo laipsnį...
Atsakyti
sveikos,jei ka domina manikuro kursai Panevezyje,tai nuo sausio 14d.juos rengia Darbo rinkos mokymo centras bigsmile.gif (13sav).kainuoja 1200lt tai nezinau,ar verta vien del manikiuro sitiek moket,bet bent per tiek laiko super gerai ismokt galima biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.pasiulykite kur galeciau siauliuose ismokti nagu priauginimo?ko mazesnis mokymo laikas tuo geriau kaina nesvarbu.
Atsakyti
Sveikos paneles. baigiAU kursus perfect nails firmoje. turiu sertifikata, taciau turiu begale klausymu, todel noreciau dar karta , kad kazkas paaiskintu ir atsakytu i iskilusius klausimus. Gal yra zinanciu nebrangiu kursu, man sertifikatu jokiu nereikia, nes turiu, taciau manau per mazai informacijos gavau, todel kad kursai turejo vykti 5 dienas, o man sutrumpino iki 2 - ju. :/
Padekit prasau :/
Atsakyti
QUOTE(dianukas123 @ 2013 03 13, 00:17)
Sveikos paneles. baigiAU kursus perfect nails firmoje. turiu sertifikata, taciau turiu begale klausymu, todel noreciau dar karta , kad kazkas paaiskintu ir atsakytu i iskilusius klausimus. Gal yra zinanciu nebrangiu kursu, man sertifikatu jokiu nereikia, nes turiu, taciau manau per mazai informacijos gavau, todel kad kursai turejo vykti 5 dienas, o man sutrumpino iki 2 - ju. :/
Padekit prasau :/

koks miestas?
Atsakyti
Gal kas baige Aidos studijoje geliniu nagu priauginima? Kokie atsiliepimai? Cia viena diena. Ar uztenka is principo vienos dienos ismokti priauginima? Ir po 4 savaiciu - 1 diena korekcijai?
Atsakyti
Sveikos, paneles.
Neradau tinkamos temos, bet mano klausimas susijas smile.gif
Gal yra paneliu dirbanciu su Young Nails geliais ??
labai ieskau jo , Vilniuje!
smile.gif) prasau , nebukit abejingos smile.gif)
Aciu

Papildyta:
QUOTE(Ledine_saule @ 2013 03 12, 23:29)
koks miestas?

vilnius
Atsakyti

 i 
Čia ne Skelbimų lenta skirta klienčių paieškoms.
Atsakyti
Merginos, eisiu i geliniu nagu priauginimo kursus, sake reikia teptukus geliui savo tureti, gal galit patarti kokius isigyti? jei nesunku su nuorodom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2013 05 08, 17:48)
Merginos, eisiu i geliniu nagu priauginimo kursus, sake reikia teptukus geliui savo tureti, gal galit patarti kokius isigyti? jei nesunku su nuorodom 4u.gif  4u.gif  4u.gif



o kur tie kursai vyks? kokia trukme? ir kiek kainuoja?
Atsakyti