Įkraunama...
Įkraunama...

Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

QUOTE(rytine @ 2010 08 25, 22:13)
As tai asmeniskai draudziausi per draudimas.lt . Patiko, kad matai daugumos draudimo kompaniju kainas vienoje vietoje ir tada is karto ir issirenki maziausia kaina.  mirksiukas.gif

Net baisu, kai pamatai, kaip labai gali varijuoti draudimo kainos skirtingose draudimo bendrovese. Todel verta buvo pasilyginti...

Tai nedideles tos variacijos, bent man paskaiciavo 185-200lt. metams
Atsakyti
man geriausia kaina pasiule IF. tik 180 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine @ 2010 08 25, 22:13)
As tai asmeniskai draudziausi per draudimas.lt . Patiko, kad matai daugumos draudimo kompaniju kainas vienoje vietoje ir tada is karto ir issirenki maziausia kaina.  mirksiukas.gif

Net baisu, kai pamatai, kaip labai gali varijuoti draudimo kainos skirtingose draudimo bendrovese. Todel verta buvo pasilyginti...


Geriausia kreiptis į draudimo brokerį, jie patars ir išrinks palankiausią variantą. Man pvz. šitas puslapis rodo mažiausią kainą metams 777 LT, o Lietuvos Draudimo brokerė padarė už 554 LT metams (kaina aukšta, nes nėra 5 m. stažo dar). Taigi, mano manymu tokie puslapiai ne geriausias variantas.
Atsakyti
Sveikos. Noriu dėl to regreso paklausti kaip čia Solo rašė. unsure.gif
Tai kaip suprasti- juk jei moki draudimą ir avariją padaro asmuo kitas, kuris įtrauktas tavo draudime- kodėl jis turi dar kažką mokėti? G tam ir draudžiamės,nemažus pinigus dedam, kad nemokėti bėdos atveju..reiškia kito žmogaus mašina baisu važiuoti, net jei tu ir įtrauktas? blink.gif
Mano draugas kasko turi, o mašina jo abu važiuojam, tai ką- negaliu būti rami aš už vairo, jei kas, neduok Die, įvyktų? unsure.gif

O mano mašinos paprastas draudimas- irgi abu važiuojam- tai jam čia pavojinga tada? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėtoji: 10 rugsėjo 2010 - 14:48
QUOTE(Saulėtoji @ 2010 09 10, 14:46)
Sveikos. Noriu dėl to regreso paklausti kaip čia Solo rašė. unsure.gif
Tai kaip suprasti- juk jei moki draudimą ir avariją padaro asmuo kitas, kuris įtrauktas tavo draudime- kodėl jis turi dar kažką mokėti? G tam ir draudžiamės,nemažus pinigus dedam,  kad nemokėti bėdos atveju..reiškia kito žmogaus mašina baisu važiuoti, net jei tu ir įtrauktas? blink.gif
Mano draugas kasko turi, o mašina jo abu važiuojam, tai ką- negaliu būti rami aš už vairo, jei kas, neduok Die,  įvyktų? unsure.gif

O mano mašinos paprastas draudimas- irgi abu važiuojam- tai jam čia pavojinga tada? doh.gif

Gal ne taip supratot. Jei sutartyje yra pažymėta, kad vairuojas jaunas asmuo tokio tokio amžiaus ar stažo, tai viskas ok. Jūs gi dedat parašą po salygomis "transporto priemonę vairuos asmenys ... amžiaus ar turintys ... vairavimo stažą". Todėl visuomet draudikai ir klausia, kas naudosis mašina, kad skaičiuojant įmoką būtų atsižvelgta į rizikingumą. O jūs, kaip suprantu, esat įtraukta į sutartį, tai būkit rami.

Kitas atvejis - Jei draudikas, norėdamas pritraukti klientą mažesne įmoką, suklastoja gyv. vietą ar stažą. Tai jei tikroji kaina jums būtų buvus 300, o sumokėjot 200 lt, vadinasi, nesumokėjot ~30 proc. įmokos. Tuomet jei būtumėt įvykio kaltininkė, draudimo kompanija turėtų teisę reikalauti tų 30proc. žalos išmokėjimui iš jūsų. Na, čia elementari matematika.
Atsakyti
Supratau, ačiū biggrin.gif

O jau buvau strese blush2.gif
Atsakyti
Turiu toki klausima, automobilis pries 2.5 metu buvo registruotas mano vardu, isvykau, palikau asmeniui ji ir igaliojima pardavimui, draudimas ejo i pabaiga.Asmuo matyt juo naudojosi ir tikriausiai draude mano vardu.Ar mano parasas tam nereikalingas, apdraudziant masina?Beje, po metu as istekejau ir pakeiciau pavarde, o auto ir toliau matyt buvo draudziamas senaja mano pavarde.Ar tai legalu, nes sis pilietis padare avarija, pabego is ivykio vietos ir slapstosi.
Atsakyti
Sakykite, gal zinote, kaip elgtis tokioej situacijoje: praeitu metu pavassari ivyko autoivykis, as buvau akltininke, auto nebuvo smarkiai apgadintos, uzpildeme deklaracija ir issikirsteme, nors tiesa pasakius man ten buvo itartina ta avarija, ziede, bet nesigincijau, nes tuo metu isgyvenau ne geriausius laikus. Bet as nuosidziai maniau, kad nukentejes turi prisistatyti su deklaracija id raudima bet ne as..Ir pati buvau kazkada patekusi i avarija ir buvau nukentejusi ir pati pristatinejau dok i draudima. Dabar gavau aliksa, akd as mazdaug nepristaciau dok,e su kalta, visokia tokia ir man reikia 1000 lt zala atlyginti? Pakraupau, ka daryti???? Padekite? Tai kam as draudima moku tuomet?
Atsakyti
iš smalsumo pasižiūrėjau į tą puslapį kur viena forumo dalyvė nurodė, tai net išsižiojau blink.gif kainos dvigubai kitur skiriasi. doh.gif Lietuvos draudime už mėnesį sumokėjau 88 Lt, Ergo draudimas su nuolaida siūlo (realiai, o ne internete) 80 Lt, o užpildžius visus laukelius seesam draudime man metams su nuolaida gaunasi 445 Lt blink.gif kaip gali šitaip kainos skirtis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2010 09 21, 09:56)
Sakykite, gal zinote, kaip elgtis tokioej situacijoje: praeitu metu pavassari ivyko autoivykis, as buvau akltininke, auto nebuvo smarkiai apgadintos, uzpildeme deklaracija ir issikirsteme, nors tiesa pasakius man ten buvo itartina ta avarija, ziede, bet nesigincijau, nes tuo metu isgyvenau ne geriausius laikus. Bet as nuosidziai maniau, kad nukentejes turi prisistatyti su deklaracija id raudima bet ne as..Ir pati buvau kazkada patekusi i avarija ir buvau nukentejusi ir pati pristatinejau dok i draudima. Dabar gavau aliksa, akd as mazdaug nepristaciau dok,e su kalta, visokia tokia ir man reikia 1000 lt zala atlyginti? Pakraupau, ka daryti???? Padekite? Tai kam as draudima moku tuomet?

Įstatymas toks (po sutartim jūs taip pat dedate parašą), kad tiek nukentetėjusysis, tiek kaltininkas turi kreiptis į atitinkamą draudimo kompaniją per 3 darbo dienas ir susiformint...
Atsakyti
QUOTE(Lyanna @ 2010 09 10, 13:52)
Geriausia kreiptis į draudimo brokerį, jie patars ir išrinks palankiausią variantą. Man pvz. šitas puslapis rodo mažiausią kainą metams 777 LT, o Lietuvos Draudimo brokerė padarė už 554 LT metams (kaina aukšta, nes nėra 5 m. stažo dar). Taigi, mano manymu tokie puslapiai ne geriausias variantas.


As taip pat visada nuvaziuoju pas draudimo brokeri, kuris isrenka pigiausia varianta. Paskutini karta tai buvo Gjensidige
Atsakyti
kur galima suzinot apie kainas? smile.gif kiek kainuotu draudimas turint kleva? biggrin.gif ir ar galima draust draugo vardu? daug pigesnis man tada turetu buti.
Atsakyti