Įkraunama...
Įkraunama...

Užsienio mamos ir svetima kalba

o man vienas amerikonas aiškino ką reiškia žodis Dude,ogi plaukas ant dramblio užpakalio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fasolka @ 2005 03 31, 15:47)
O ka reiskia ant konservuotu produktu parasyta "no preservatives'??




As karta namo paskambinau, kalbu su mama, ir jai sakau, " ai, zinai, cia tas maistas toks, *****, visur prezervatyvu prideta". Girdziu ... tyluma ... kitame ragelio gale. Mama taip ir nutylejo nieko nesakius. O man tik " daejo", ka pasakiau, po kiek laiko. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Purkyte: 01 balandžio 2005 - 00:07
Prisijuokiau is istoriju, net miegai islakste...Papasakosiu savo...
Veiksmas Norvegija, rytas seimoje, gaminu pusrycius...Pirmas atlekia 2,5 metu pipiras, aisku jis tik norgiskai kalba, o as jau pramokus 15 zodziu ir bandau kazka mekenti...Pasake, kad nori sumustiniu (kasdien tas pats) tik vel nezino ka ant sumustinio uzdet...o as jau svieto uztepus ir laukiu pageidavimu, myke myke ir sako "bare smor" ...Smor tai sviestas, ok...O kas tas "bare" g.gif tokio nezinau...bet kadangi jau atkalus neatpazintu zodziu "mokymosi"sistema, tai atsidarau saldytuva ir prasau jo parodyt kur tas "bare"...Ziuriu mano berniukas jau antakius surauke, po to pradejo burbet...po to staugt: "bare, bare, bare" nu, ir nervininkas, galvoju, parodyk ta "bare', ir as tau daug jo uzdesiu ant to sumustiako smile.gif
Baigesi tuom, kad atleke papa ir isgelbejo savo vargsa nerviuka oziuka, bo butu visai uzsistauges...jau sauke ne 'bare", o kad as esu dume(kvaila) cry.gif doh.gif biggrin.gif O pasirodo jis prase "bare smor" - tiktai sviesto doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Prisijuokem visa seimyna biggrin.gif greit isiminiau nauja zodi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Purkyte @ 2005 03 31, 22:41)
O as kaip mole, sakau nustebus: "dressing"? Jis sako: " yes, ma'am, dressing". O as sakau: " ma'am" ir ziuriu i ji sumisusiu zvilgsniu. Sau galvoju, kas tasai ma'am, ko cia mama mane vadina.


thumbup.gif
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fasolka @ 2005 03 31, 23:47)
O ka reiskia ant konservuotu produktu parasyta "no preservatives'??

"No preservatives" -> "be konservantu"

Tikresnis ir sveikesnis maistas....
Atsakyti
QUOTE(brone @ 2005 03 31, 16:28)
"No preservatives" -> "be konservantu"

Tikresnis ir sveikesnis maistas....




O tai su kuo jis konservuotas? Konservuotas be konservantu?chahaha biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Purkyte , as cia is tavo istoriju prisikvatojau.
O va as prisiminiau, kai dirbau pas bobute, tai visokiu ten veju viena kitai priporindavom. tongue.gif Viena ryta nueinu i garaza ir matau, kad ten vandens kranas lasa, bet lasa taip, kad puse garazo balose paskende. Ateinu pas bobulensija ir sakau (pries tai zodyne pasiziurejau, kaip tas ciaupas...) "*** is leaking". Ji i mane ziuri keistai ir nieko nesako, o as vel ta pati. biggrin.gif Man tik paskui vyras paaiskino, kad cia taip vyriska pasididziavima dazniausiai vadina smile.gif O mano bobute sekso maniake truputi buvo, eme dairytis is karto kur cia tie varvantys ***'ai clap.gif , bene nuskils, pamane...
Atsakyti
QUOTE(audrute @ 2005 03 31, 20:43)
Purkyte , as cia is tavo istoriju prisikvatojau.
O va as prisiminiau, kai dirbau pas bobute, tai visokiu ten veju viena kitai priporindavom.  tongue.gif Viena ryta nueinu i garaza ir matau, kad ten vandens kranas lasa, bet lasa taip, kad puse garazo balose paskende. Ateinu pas bobulensija ir sakau (pries tai zodyne pasiziurejau, kaip tas ciaupas...) "*** is leaking". Ji i mane ziuri keistai ir nieko nesako, o as vel ta pati.  biggrin.gif  Man tik paskui vyras paaiskino, kad cia taip vyriska pasididziavima dazniausiai vadina  smile.gif    O mano bobute sekso maniake truputi buvo, eme dairytis is karto kur cia tie varvantys ***'ai  clap.gif , bene nuskils, pamane...



oi pakelet jus man nuotaika thumbup.gif

Su ***'u ir man teke apsijuokti.. buvo savaitgalis, targete zmoniu milijionai, o mes ziurinejom virdulius.. vienas su gaidziukais ir vishtytem buvo.. tai as irgi visi garsu "look... this one is so ugly.. has cocks on it... " doh.gif Aplink visi net sustingo ir suziuro i mane laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA2T&T @ 2005 04 01, 06:01)
oi pakelet jus man nuotaika  thumbup.gif

Su ***'u ir man teke apsijuokti.. buvo savaitgalis, targete zmoniu milijionai, o mes ziurinejom virdulius.. vienas su gaidziukais ir vishtytem buvo.. tai as irgi visi garsu "look... this one is so ugly.. has cocks on it... " doh.gif Aplink visi net sustingo  ir suziuro i mane laugh.gif




thumbup.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audrute @ 2005 03 31, 19:43)
Purkyte , as cia is tavo istoriju prisikvatojau.
O va as prisiminiau, kai dirbau pas bobute, tai visokiu ten veju viena kitai priporindavom.  tongue.gif Viena ryta nueinu i garaza ir matau, kad ten vandens kranas lasa, bet lasa taip, kad puse garazo balose paskende. Ateinu pas bobulensija ir sakau (pries tai zodyne pasiziurejau, kaip tas ciaupas...) "*** is leaking". Ji i mane ziuri keistai ir nieko nesako, o as vel ta pati.  biggrin.gif  Man tik paskui vyras paaiskino, kad cia taip vyriska pasididziavima dazniausiai vadina  smile.gif    O mano bobute sekso maniake truputi buvo, eme dairytis is karto kur cia tie varvantys ***'ai  clap.gif , bene nuskils, pamane...




biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu ir prisijuokiau thumbup.gif . Bet dabar pasijuokus is kitu, laikas savais "zygdarbiais " pasigirti. ax.gif
Buvome tik atvaziave (pirma diena JAV). reikejo skubiai paskambinti i Lietuva. Nusipirkome telefono kortele ir pradejome ieskoti automato. Ateinam prie automato apziurim, ner kur tos korteles kisti, einam prie kito ten tas pats (lietuvoje korteles tuo tarpu buvo kisamos i automata), apziurejom dar keleta. Nu nors tu ka doh.gif . Nueinu viesbuti pas administratore ir klausiu kur cia galima su kortele psiskambinti, ji man rodo telefona vestibiulyje. Patikrinam ji dar karta, nu ner kur tos korteles kisti...Einam aiskintis vel. Ji mums rodo susrinkite ta numeri ir iveskite PIN #. O kur ta PIN rasti, kad reikia nutrinti ne i galva nesove. Veliau, kai apziuerejome, taigi visa instrukcija, kaip skambinti yra ant korteles, o mes doh.gif
Kitas atvejis: uzejome i kazkokia uzkandine, pasiemem po sumustini ir sakom , kad dar reikia kavos. Mums padave puodelius ir sako, kava ten tam kampe, eikit isipilkite. Ateinam: o ten stovi toks malimo aparatas su pupelem, salia termosai. Na ka viskas aisku: prisimali kavos, paskui ja uzsiplikini vandeniu is termoso..... doh.gif Na ir pradejom mes ta kava maltis....Atbego seiminkas sako, ka cia darote, o mes aiskiname, kad kava. biggrin.gif Tai jis zmogelis mums palydejo prie staliuko, pats ipyle kavos ir atnese. Paskui dar pora kartu buvo atbeges paklausti ar daugiau kavos nenorime... blush2.gif
Atsakyti
megalol.gif megalol.gif megalol.gif Ot temelė... juokiaus juokiaus, gerai sakot - nuotaiką visai dienai pakėlė biggrin.gif thumbup.gif
beskaitydama ir aš savo prisiminiau - dar naujokė čia buvau, ispanų ką ne ką teįkirtau... O viena po suvenyrų turgų vaikščiojau, ieškojau sidabrinių auskarų. Ir prie kiekvieno priejus duriu pirštu į papuošalą: "platano"? O jie žiūri į mane keistai keistai... blink.gif g.gif
Velniava, paskui supratau nesąmones kalbėjusi... Esu girdėjusi, kad mano vyras apie sidabrą klausia "plata, no?" - tai reiškia "sidabras, ane?", o mano kartotas "platano" reiškia "bananas"... blush2.gif doh.gif megalol.gif
Atsakyti