Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(sraigiausia @ 2008 01 28, 09:05)

Tai ir nezinau kaip su tuo 3 kartu bus, nes zinau, kad tikrai neblizgu  blink.gif

Bus gerai smile.gif O blizget ir nereikia,reikia tiek,kad uztektu islaikyti egzamina mirksiukas.gif Tikrasis mokymasis prasides tada,kai pradesi vazineti viena...
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 01 28, 11:34)
Bus gerai  smile.gif O blizget ir nereikia,reikia tiek,kad uztektu islaikyti egzamina mirksiukas.gif Tikrasis mokymasis prasides tada,kai pradesi vazineti viena...


Aciu 4u.gif
jauciu ilgas mokymosi kelias laukia tongue.gif
Ale pajutau toki sportini azarta ta vairavima iveikti.
Isntruktorius vel siule uz pinigus islaikyti, o as sakau, kad dabar islaikyti paciai - mano garbes reikalas.
Atsakyti
Ech, as snd antra kart neislaikiau... Susimoviau likus kokiem 5 metram iki regitros doh.gif Einu ketvirtadieni perlaikyt.
O juokingiausia, kad vairuoju ne taip ir blogai iki kol kokia nesamone padarau. Tada is nervu ir i tvora galiu ivaziuot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2008 01 28, 11:55)
Aciu 4u.gif
jauciu ilgas mokymosi kelias laukia  tongue.gif
Ale pajutau toki sportini azarta ta vairavima iveikti.
Isntruktorius vel siule uz pinigus  islaikyti, o as sakau, kad dabar islaikyti paciai - mano garbes reikalas.


Sutinku, manau, kai pati įveiksi vairavimą, išlaikysi egziuką - bus žymiai geresnis jausmas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(scratch-cat @ 2008 01 28, 11:44)
Ech, as snd antra kart neislaikiau... Susimoviau likus kokiem 5 metram iki regitros doh.gif  Einu ketvirtadieni perlaikyt.
O juokingiausia, kad vairuoju ne taip ir blogai iki kol kokia nesamone padarau. Tada is nervu ir i tvora galiu ivaziuot  lotuliukas.gif

o ką pridirbai?
et, kad man kas pasiūlytų už pinigus... bijau, kad savarankiškai velniava gausis, nors po 15 papildomų pamokų jau visai gerai vairuoju, tik posūkiai sunkiau sekas. bankrutuosiu tuoj per tą regitrą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 01 28, 13:21)
o ką pridirbai?
et, kad man kas pasiūlytų už pinigus... bijau, kad savarankiškai velniava gausis, nors po 15 papildomų pamokų jau visai gerai vairuoju, tik posūkiai sunkiau sekas. bankrutuosiu tuoj per tą regitrą doh.gif

Ogo blink.gif 15 papildomų? Nu tai jau tikrai, privalai išlaikyt, nes bankrotas bus smile.gif Jau kiek laiko vis užsuku pažiūrėt ar insi jau jamė regitrą,o vis dar nea smile.gif Niu panelyt, žiūrėk, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
nu va, kad su vairavimu man ne kas... blush2.gif ketvirtadienį trečias kartas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 01 28, 14:21)
o ką pridirbai?
et, kad man kas pasiūlytų už pinigus... bijau, kad savarankiškai velniava gausis, nors po 15 papildomų pamokų jau visai gerai vairuoju, tik posūkiai sunkiau sekas. bankrutuosiu tuoj per tą regitrą doh.gif


Nepraleidau is salutinio atvaziuojancius. Nors realiai buciau pati sutabdzius, bet egzaminatorius buvo greitesnis doh.gif tiesa, pries tai ji sunervinau kai ne ten nusukau, kur jis norejo lotuliukas.gif ech.. kitkas taip super buvo. net polo gavau, o ne astra thumbup.gif
Bet persiregistravau is ketvirtadienio i ryt. Nes dabar man tokia kovine nuotaika lotuliukas.gif
Sekmes tau irgi. Tikekimes abiem trecias kartas bus sekmingas drinks_cheers.gif
Atsakyti
jo, sėkmės mums abiems 4u.gif
aš ryt dar 3 valandas atvažinėsiu. važinėju dabar su markės rekomenduotu intruktorium, tai iškart po 2 pamokas. naudos daug jau gavau, nes is važinėja grynai regitros maršrutais, tai pavažinėjau ten, kur su kitais nebuvau. vieną regitros tačkutę žemuosiuose paneriuose susitikom. mane pagyrė, kad gražiai parkuojuos. o šiaip dar posūkius reikia pašlifuot ir dar gaunu velnių, kad posūky kojos nuo sankabos nenukeliu, bet man jau tokia panika neužgęsti, kad aš tą koją labai lėtai nukelinėju. bet parodė, kad greitai nukėlus važiuojant neužgesiu, tai jau baigiu apsiramint. bet tuos regitros posūkius ir juostas visas taip atkaliau, kad jau ko gero užsimerkus pravažiuočiau rolleyes.gif
dar įdomu - o kurio ten vietoj iš šalutinio reikia praleist? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo insi: 28 sausio 2008 - 15:03
Na, ne visai prie pat regitros cia as susimaliau. Tik tiek, kad jau grizinejom beveik.. Apmaudu verysad.gif
Bet kame esme, kad nors susikinisau gatvej, db paniskai bijau aiksteles doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 01 28, 15:01)
jo, sėkmės mums abiems 4u.gif
aš ryt dar 3 valandas atvažinėsiu. važinėju dabar su markės rekomenduotu intruktorium, tai iškart po 2 pamokas. naudos daug jau gavau, nes is važinėja grynai regitros maršrutais, tai pavažinėjau ten, kur su kitais nebuvau. vieną regitros tačkutę žemuosiuose paneriuose susitikom. mane pagyrė, kad gražiai parkuojuos. o šiaip dar posūkius reikia pašlifuot ir dar gaunu velnių, kad posūky kojos nuo sankabos nenukeliu, bet man jau tokia panika neužgęsti, kad aš tą koją labai lėtai nukelinėju. bet parodė, kad greitai nukėlus važiuojant neužgesiu, tai jau baigiu apsiramint. bet tuos regitros posūkius ir juostas visas taip atkaliau, kad jau ko gero užsimerkus pravažiuočiau rolleyes.gif
dar įdomu - o kurio ten vietoj iš šalutinio reikia praleist? g.gif

O vat as juo labai nusivyliau.Pasirodo tie "didieji" regitros marsrutai jau buvo pravazineti su mano instruktorium is mokyklos,buvo vos kelios nesudetingos vietos kur nevaziavau... unsure.gif O ir tas instruktorius,nzn...Kazkaip nemielas zmogus,vazinejau dantis sukandus,nes uzkniso jo rekimas ir kabinejimasis.. doh.gif
Atsakyti
nu matyt mano ir jo auros sutapo. nes man labai patiko. ir nerėkė visai g.gif
Atsakyti