Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(insi @ 2008 01 28, 15:37)
nu matyt mano ir jo auros sutapo. nes man labai patiko. ir nerėkė visai g.gif

Ant manes pora kartu buvo pakeles balsa gun_bandana.gif Galvojau kaip siusiu tuoj,bet susitvardziau doh.gif
Ir siaip, vis "atsargiai,linija!atsargiai bortas!atsargiai tas anas!"Nors ne karto nieko neuzkliudziau ir visur normaliai sukau.. nu toks jausmas kad as zabala pagal ji blink.gif O kartais,kaip pradeda girt "kaip jus gerai persirikiavot,jus kaip tikras vairuotojas,nepasimetet,neissigandot.kaip gerai padaret" Nu kazkoks ji man keistuolis g.gif biggrin.gif
Atsakyti
man tai viskas o.k. buvo, tik jis mėgėjas pašnekėt, tai biški blaškė, kai tarkim ar ko nors paklausiu vairuodama, o jis man kone po nosim kiša tą lapą su taisyklėm ir tada atsako doh.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 01 28, 15:55)
man tai viskas o.k. buvo, tik jis mėgėjas pašnekėt, tai biški blaškė, kai tarkim ar ko nors paklausiu vairuodama, o jis man kone po nosim kiša tą lapą su taisyklėm ir tada atsako doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Na dziugu,kad tau jis patinka thumbup.gif Tikiuosi,jis tau pades ir egzamina tikrai islaikysi thumbup.gif
Atsakyti
kad tik prišnekėtum... unsure.gif tiek pinigų į tą regitrą sukišau, kad labai bijau neišlaikyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marke @ 2008 01 28, 18:09)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Na dziugu,kad tau jis patinka thumbup.gif Tikiuosi,jis tau pades ir egzamina tikrai islaikysi thumbup.gif


Ei, zmones, koks tas geras intruktorius? Is kokios mokyklos?
Jauciu, kad po 3 neislaikyto ieskosiu kito. sokas:

Nors siek tiek turiu vilties - gal treciadieni imsiu ir islaikysiu g.gif :
Papildyta:
QUOTE(insi @ 2008 01 28, 18:24)
kad tik prišnekėtum... unsure.gif tiek pinigų į tą regitrą sukišau, kad labai bijau neišlaikyt doh.gif


O kiek is musu seimos biudzeto jau isplauta - geriau neklausk cool.gif
Atsakyti
jis individualią įmonę turi. ant tačkės užsirašęs 'paruošimas vairavimo egzaminui' rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 01 28, 19:17)
jis individualią įmonę turi. ant tačkės užsirašęs 'paruošimas vairavimo egzaminui' rolleyes.gif


Gal gali detaliau parasyti? Gal koki tel. numeriuka?
O kokios kainos?
Atsakyti
parašiau į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 01 28, 19:24)
parašiau į až 4u.gif


Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Rytoj dar bandysiu su senuoju intruktorium pravaziuoti doh.gif
Nenoriu, bet, kad i prieki sumokejau.
Nu visai negalvojau, kad su vairavimu taip istrigsiu blink.gif

Visus egzaminus gyvenime (isskyrus1) islaikydavau is pirmo karto, o cia kazkokia nesamone. Bet teisiu verkiant reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sraigiausia: 28 sausio 2008 - 17:49
aš irgi negalvojau, bet toj regitroj net aikštelė kaip prakeikta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 01 28, 19:54)
aš irgi negalvojau, bet toj regitroj net aikštelė kaip prakeikta doh.gif

::

Aha ir ,,ribotas apsisukimo plotas" kazkoks mazesnis atrode negu aikstelej kurioj mokiausi - is karto nuo estakados ten reikia riedeti ir kazkaip tilpti blink.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O vien nuo minties,kad kazkoks tipas atsiputes salia sedi ir vertina visas mano klaidas, plaukai siausiasi scare.gif scare.gif scare.gif
Ai, bet reikia jau pradeti pozityviai mastyti - poryt egzaminas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2008 01 28, 20:21)
::

Aha ir ,,ribotas apsisukimo plotas" kazkoks mazesnis atrode negu aikstelej kurioj mokiausi - is karto nuo estakados ten reikia riedeti ir kazkaip tilpti  blink.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O vien nuo minties,kad kazkoks tipas atsiputes salia sedi ir vertina visas mano klaidas, plaukai siausiasi  scare.gif  scare.gif  scare.gif
Ai, bet reikia jau pradeti pozityviai mastyti - poryt egzaminas.  mirksiukas.gif

O man kaip tik labai didelis blink.gif Pamaciau,galvoju,nu kaip imanoma neapsisukt tokiam.As zymiai mazesniam mokiausi ir dar visam duobetam...Pasirodo,i nauda biggrin.gif
Atsakyti