Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Sveikos! Pagaliau ir man pavyko smile.gif Is trecio karto islaikiau praeita savaitele... Laikiau treciadieni su opel astra. Oras buvo palankus, be kliuciu. Dar kazkaip iki siol negaliu patiket, kad jau turiu teises ax.gif
Patarimas laikancioms. Pirmus 2 kartus laikiau sestadieni ir neislaikiau... Gal cia tik man taip atrodo, bet sestadienis visu labai jau pageidaujama diena. O sestadieni kaip tik dar sunkiau islaikyti... Eismas labai mazas tai ir kabinejasi... Na, bent jau man taip buvo.
Dekui tristanai, norintai ir infrared, kurios atsiunte instruktoriu tel nr.
Man pakako 3 papildomu pamokeliu, pravaziavau su Stasiu is "Zebro", labai patiko. Ir pagaliau ta guma, kuri tesesi jau nuo rudens (kai 1 karta neislaikiau) nutruko ! ax.gif
Sekmes visoms ! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutinek @ 2008 01 30, 08:58)
Sveikos! Pagaliau ir man pavyko smile.gif Is trecio karto islaikiau praeita savaitele... Laikiau treciadieni su opel astra. Oras buvo palankus, be kliuciu. Dar kazkaip iki siol negaliu patiket, kad jau turiu teises  ax.gif
Patarimas laikancioms. Pirmus 2 kartus laikiau sestadieni ir neislaikiau... Gal cia tik man taip atrodo, bet sestadienis visu labai jau pageidaujama diena. O sestadieni kaip tik dar sunkiau islaikyti... Eismas labai mazas tai ir kabinejasi... Na, bent jau man taip buvo.
Dekui tristanai, norintai ir infrared, kurios atsiunte instruktoriu tel nr.
Man pakako 3 papildomu pamokeliu, pravaziavau su Stasiu is "Zebro", labai patiko. Ir pagaliau ta guma, kuri tesesi jau nuo rudens (kai 1 karta neislaikiau) nutruko ! ax.gif
Sekmes visoms !  mirksiukas.gif

O man kaip tik sestadienis buvo labai gera diena,o ir marsrutas lengvas buvo..Dar pasiseke,kad beveik visose sankryzose dege zalia,tai sustot beveik nereikejo,nes kaip zinia sustojus labai lengva uzgest blush2.gif Nors karta ir buvau uzgesus,o dar tokioj vietoj! doh.gif Isvazinedama is regitros lotuliukas.gif Bet ir egzaminuotojas geras buvo man...Atleido klaida aikstelej,o jau galvojau,nu sakes!Viskas!I miesta nebeisvaziuosiu...3 kartus atbulini ijungiau T sankryzoj ir net nepajauciau! doh.gif Tai jis man sako "Kodel 3 kartus ijunget atbulini?Nezinot kad negalima?" O as galvoju nu *****...Sakau "Kad net nepajauciau"...Jis "Gerai,vaziuojam,jums 1 marsrutas". thumbup.gif Tai mieste karta uzgesau,ir kas man pasidare... doh.gif Pamirsau posukius rodyt gal 3 ar 4 kartus doh.gif Grizom i regitra (dar i posuki i regitra ilekiau-iskridau,MB juokesi,sako "visi taip is leto grizta,o tu kaip lekei lotuliukas.gif ") egzaminuotojas sako "Dabar einat i kasa 38Lt uz vairuotojo pazymejima susimoket" thumbup.gif Islipau apsvaigus is laimes hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marke: 30 sausio 2008 - 09:55
Ech, aš irgi užsiregistravau šeštadieniui, 9 ryto... kažkodėl nesitikiu išlaikyti. Vienas padaro kokią klaidelę ir viskas, egzaminas baigtas, o kitam leidžia tęsti. Man atrodo, kad svarbiausia ne laikas, bet instruktoriaus nuotaika ir ar daug tą dieną iki tavęs neišlaikė - jei visi neišlaikė, tai daug vilčių išlaikyt, jei daug išlaikė - darys bet ką kad tik sudirbtų verysad.gif aišku ne visada taip būna, bet...
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2008 01 30, 12:33)
Ech, aš irgi užsiregistravau šeštadieniui, 9 ryto... kažkodėl nesitikiu išlaikyti. Vienas padaro kokią klaidelę ir viskas, egzaminas baigtas, o kitam leidžia tęsti. Man atrodo, kad svarbiausia ne laikas, bet instruktoriaus nuotaika ir ar daug tą dieną iki tavęs neišlaikė - jei visi neišlaikė, tai daug vilčių išlaikyt, jei daug išlaikė - darys bet ką kad tik sudirbtų verysad.gif aišku ne visada taip būna, bet...

Tai juk gerai kad 9h ryto,as irgi 9h laikiau.Juk iki 9h buna vos keli zmones praeje rolleyes.gif biggrin.gif
Beje,negalima taip nusiteikti nono.gif Reikia tiketi savo jegom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marke: 30 sausio 2008 - 13:07
QUOTE(marke @ 2008 01 30, 14:06)
Tai juk gerai kad 9h ryto,as irgi 9h laikiau.Juk iki 9h buna vos keli zmones praeje rolleyes.gif biggrin.gif
Beje,negalima taip nusiteikti nono.gif Reikia tiketi savo jegom mirksiukas.gif


o aš 14val. laikysiu..
plem, rodos jau tikrai neblogai vairavau, aikštelėj irgi viskas daugmaž ok. Bet vakar vos neįvažiavau į tokį PYPT, kuris sumąstė iš antros juostos sukt į dešinę ir TIESIOG IŠDYGO man prieš nosį. Sustabdžiau likus laaaabai mažyčiam atstumui.. ot būčiau "kalus" į jo dureles.. jis būtų buvęs kaltas, bet manęs tai neguodžia doh.gif brrr, po to tai jau susikaupt nebegalėjau doh.gif va ir dabar už valandos lėksiu į pravažiavimą, bet..taip nenoriu šiandien vairuot doh.gif
Atsakyti
o man jau kelios dienos rankos kojos dreba ir nemiga atsinaujino - taaaip bijau bijau.gif nors savo vairavimą jei pažymiui vertinčiau kokiu 8,5. instruktorius irgi sako 'prieš posūkį koją nuo sankabos greičiau nukelt ir pavaras žiūrėk - išlaikysi'. o tą kojos laikymą posūky išsigydit man sunku nes esu įsitaisiusi panišką baimę užgesti jei greit atleisiu, nors instruktorius praktiškai parodė kad greitai ją atleidus užgęsint važiuojančios tačkutės neįmanoma g.gif tai va, perskaitysiu ket'ą kelis kartus, visa išsidepiliuosiu, išsitepliosiu visokiom kaukėm ir kremais bei kitaip išsiprocedūrinsiu, prisivalgysiu šokolado ir laikysiu pirštus sukryžiavus, kad gaučiau savo pirmąjį berniuką ir šoninį parkavimąsi. man dabar tą regitrą paimti - garbės (na ir sėkmės) reikalas, be to noriu vėl normalius sapnus sapnuoti, nes po tiek sukiojimosi apie regitrą man visi tie posūkiai naktim sapnuojas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 01 30, 16:36)
o man jau kelios dienos rankos kojos dreba ir nemiga atsinaujino - taaaip bijau bijau.gif  nors savo vairavimą jei pažymiui vertinčiau kokiu 8,5. instruktorius irgi sako 'prieš posūkį koją nuo sankabos greičiau nukelt ir pavaras žiūrėk - išlaikysi'. o tą kojos laikymą posūky išsigydit man sunku nes esu įsitaisiusi panišką baimę užgesti jei greit atleisiu, nors instruktorius praktiškai parodė kad greitai ją atleidus užgęsint važiuojančios tačkutės neįmanoma g.gif tai va, perskaitysiu ket'ą kelis kartus, visa išsidepiliuosiu, išsitepliosiu visokiom kaukėm ir kremais bei kitaip išsiprocedūrinsiu, prisivalgysiu šokolado ir laikysiu pirštus sukryžiavus, kad gaučiau savo pirmąjį berniuką ir šoninį parkavimąsi. man dabar tą regitrą paimti - garbės (na ir sėkmės) reikalas, be to noriu vėl normalius sapnus sapnuoti, nes po tiek sukiojimosi apie regitrą man visi tie posūkiai naktim sapnuojas doh.gif


Laikykis - viskas bus gerai 4u.gif
O man siandien vel nepasiseke, atbulai parkuodamasi uzvaziavau ant linijos.
Bet progresas vistiek akivaizdus - nebebijojau, net su egzaminatorium juokavau, norejau dar pasitaisyti, bet neleido. schmoll.gif

Nenuleidziu ranku ir intensyviai ruosiuosi kitam Regitros sturmui
victory.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiausia @ 2008 01 30, 16:04)

O man siandien vel nepasiseke, atbulai parkuodamasi uzvaziavau ant linijos.
Bet progresas vistiek akivaizdus - nebebijojau, net  su egzaminatorium juokavau, norejau dar pasitaisyti, bet neleido. schmoll.gif

Nenuleidziu ranku ir intensyviai ruosiuosi kitam Regitros sturmui
  victory.gif

Saunuole,kad nenuleidi ranku!Bet kodel neleido pasitaisyti?As irgi uzvaziavau ant linijos ir net neklausiau ar galima taisytis,pavaziavau i prieki ir prisiparkavau.Tik egzaminuotojas apsidziauge,sako dar viena klaida aiksteleje ir egzaminas bus baigtas,tada islipo paziureti,ar masina nestovi ant galines linijos.Kai gryzo,tada as uzsipuoliau "tai kaip man matyti,jeigu jus nematot per veidrodelius????"Mieste nukirtau gabala marsruto,ijungiau ne ta pavara ir dar gryzdama i Regitra pries kalniuka tris kartus toje pacioje vietoje uzgesau doh.gif O mintys buvo"velniava,velniava,teks ateiti trecia karta".Nieko,nereikejo....
Atsakyti
bet ket'e aiškiai parašyta - liniją galima kirsti, jei ji žymi parkavimosi vietą g.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 01 30, 15:59)
Saunuole,kad nenuleidi ranku!Bet kodel neleido pasitaisyti?As irgi uzvaziavau ant linijos ir net neklausiau ar galima taisytis,pavaziavau i prieki ir prisiparkavau.


Tai ką aš ir sakau - kaip instruktoriui užplauks, taip ir bus doh.gif užtat reik gerai išsistudijuot kritines klaidas, kad po to nebandytų nutraukt egzaminą be pagrindo tie bjaurybes gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2008 01 30, 18:26)
Tai ką aš ir sakau - kaip instruktoriui užplauks, taip ir bus  doh.gif užtat reik gerai išsistudijuot kritines klaidas, kad po to nebandytų nutraukt egzaminą be pagrindo  tie bjaurybes gun_bandana.gif

o kokios tos kritines klaidos? Kur apie jas suzinoti galima?
Man instruktorius nieko net neuzsimine apie tokias...
As nezinojau, kad parkuojanti galima linijas kirsti - paranojiskai ju bijojau lotuliukas.gif o pasirodo galima...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sraigiausia: 30 sausio 2008 - 16:44
Regitros aikstelej negalima,jos ten imituoja,pvz.,kitas masinas stovincias ar pan.O visi egzaminu vertinimo kriterijai yra Regitros saite.
Atsakyti