Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkinė sriuba

QUOTE(qqte @ 2007 10 14, 17:41)
mano vyras labai megsta sitokia agurkine:
isverdu sultini is bet kokios mesos
tada i verdanti sultini dedu kubeliais pjaustytu bulviu ir ruduju ryziu, druskos, pipiriuku...
kai isverda bulves ir ryziai, tada dedu stipriai raugintu agurku pjaustytu kubeliais, bet bulves turi but minkstos nes kitaip rugstis sutrauks krakmola ir jos bus neskanios...paverdu kol agurkai visai suminksteja ir sudedu ant sviesto kepinta tarkuota morka ir smulkinta svoguna(kepinu kartu ir butinai ant sviesto)
kuo agurku daugiau tuo sriuba skanesne, nes mes megstam rugscia smile.gif

aš taip pat verdu, tik vietoj ryžių dedu perlinių kruopų
Atsakyti
QUOTE(laauraa @ 2008 01 26, 16:49)
aš taip pat verdu, tik vietoj ryžių dedu perlinių kruopų


o agurko odele nulupat?
Papildyta:
as panasiai verdu, labai lengvas receptukas, tik kad as agurkus dedu paskutinej eilej, ir juos laabi trumpai paverdu, kad butu kietoki. Tada skaniau. Valgom butinai su grietine thumbup.gif
Atsakyti
Dabar kaip tik valgau biggrin.gif skanu. Receptas elementarus: sultinukas iš mėsytės, perlinės kruopos, paverdi, tada bulvės, morkos, svogūniukas, baigiant virti rūgštus raugintas agurkėlis. na dar visokie prieskoniukai: aš nededu grynos druskos, dažniausiai kelis kubelius vištienos sultinio, krapukų, petražolių, pipiriukų ir būtinai lauro lapelių pora.
Niam niam essen.gif
Atsakyti
QUOTE(betite @ 2005 03 31, 16:03)
Aš asmeniškai nemėgstu jos schmoll.gif , bet paprašiau kad mama pasakytų receptą.

....
Mano mama linki skanaus.  wub.gif



jums gerai mergaites kurios turit mama salia... ir manoji tikiu man patartu...taciau ji toli verysad.gif cray.gif belieka mielosios jusu patarimu klausti 4u.gif


ar galima perlines kruopas nemirkius mesti i verdanti vandeni ir virti sriuba? ax.gif
Atsakyti
nu pas mane tokia jau putra gavosi doh.gif doh.gif matyt kruopu per daug dejau... daugiau nebevirsiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 03 24, 14:36)
jums gerai mergaites kurios turit mama salia... ir manoji tikiu man patartu...taciau ji toli  verysad.gif  cray.gif  belieka mielosios jusu patarimu klausti  4u.gif
ar galima perlines kruopas nemirkius mesti i verdanti vandeni ir virti sriuba?  ax.gif

galima dėt ir nemirkytas bet tada ilgiau reiks virt 4u.gif
Atsakyti
man irgi labai patinka agurkine sriubyte butinai issivirsiu mmmmm kaip skanu thumbup.gif
Atsakyti
agurikine - viena is mano ziemos sriubu, salia raugintu kopustu ir barsciu smile.gif kadangi nuo vaikystes nekenciu perliniu kruopu, agurkine verdu su miezinem kruopom (ir mirkyti nereik), be jokiu kubeliu, tik ant naturalaus jautienos kauliuku sultinio, as labai megstu salieru saknies salia morku ir bulviu imest, labai kvapas geras, agurkai aisku tik rauginti, metu i pati gala, kai darzoves jau isvirusios. Nuo kaulu sultinio ir mieziniu kruopu skystis buna toks tirstas, as labai megstu sia sriuba, butinai su grietine. Beje, prieskoniai patys paprasciausi: juodi ir kvapieji pipirai, lauro lapas, mairunas, krapai ir svogunas (nemegstu plaukiajancio sriuboje, todel dedu visa galva i sultini, kai isverda, isimu).

Tarp kitu receptu radau man patikusi dalyka - inkstai, kitais metais bandysiu atnaujinti savo recepta.
Atsakyti
QUOTE(waleru @ 2008 04 03, 19:55)


Tarp kitu receptu radau man patikusi dalyka - inkstai, kitais metais bandysiu atnaujinti savo recepta.

Na,man su inkstais tai irgi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus tai net niekada neverdama agurkinė sriuba jei neturim inkstukų .
Atsakyti
niekada nebandziau su inkstukais,reiks pabandyti smile.gif
Atsakyti
o raugintas agurkas tai ne tas pats kas marinuotas?
Atsakyti