Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkinė sriuba

QUOTE(krika @ 2008 04 04, 18:24)
o raugintas agurkas tai ne tas pats kas marinuotas?

Nežinau,kaip kitoms,bet aš jeigu neturiu rauginto,tai specialiai jų pirkt neinu ir dedu marinuotą g.gif ir odelių nelupu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 04 05, 11:09)
Nežinau,kaip kitoms,bet aš jeigu neturiu rauginto,tai specialiai jų pirkt neinu ir dedu marinuotą g.gif  ir odelių nelupu  mirksiukas.gif

ta pati ir as darau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki agurkinės sriubos myletojai,
Aš agurkinę sriubą žiemai pasigaminu dabar, kai yra daržovių, reikia:
2 kg šv.agurkų- nuluptų ir supjaustytų
1 kg perlinių kruopų- as is vakaro užsimerkiu
po 1 kg morkų, svogūnų, pomidorų( jei kas nemėgsta su odelėmis jas nulupti)
(visu daržovių svoris yra nuskustų ir nuluptų)
400 gr. aliejaus, kuris skirtas virimui ar kepimui
200 gr. acto
250 gr. cukraus
kv. pipirų, maltų lauro lapų, petražolių, krapų- čia pagal jūsų skonį ką mėgstat- kartieji pipirai nelabai tinka
druskos pagal skonį.
daržoves supjaustome(morkas sutarkuoju), imu didelį puodą, jame įkaitinu aliejų ir apkepu svogūnus, paskui sudedu morkas, apkepinu, kai suminkštėja sudedu pomidorus ir agurkus,cukrų, uždengiu puoda ir troškinu(laikas nuo laiko pamaišyti), kol viskas troškinasi užverdu perlines kruopas. Daržovės triškinas kol agurkai pasidaro permatomi ir minkšti, tada sudedu karštas perlines kruopas, prieskonius, druską, supilu acta, greitai viską maišau, nes gali svilti ir dedu i iškaitintus slovikus- iš šitos normos išeina apie 15-16 puslitrių agurkinės.
Tikrai skani, pabandykit
Atsakyti
O as dariau siandien visiskai paprastai - rauginti agurkai su ju skystimu, ryziai, morkos, bulves, krapai, pipirai, druska, ir gavosi tikrai labai skaniai smile.gif
Atsakyti
as irgi panasiai, dar svoguno raudono galva, pora cesnaku skilteliu. skanu ax.gif
Atsakyti
As agurkine ruosiu stai taip:

http://www.supermama...?...&p=21205411
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2007 10 14, 18:41)
mano vyras labai megsta sitokia agurkine:
isverdu sultini is bet kokios mesos
tada i verdanti sultini dedu kubeliais pjaustytu bulviu ir ruduju ryziu, druskos, pipiriuku...
kai isverda bulves ir ryziai, tada dedu stipriai raugintu agurku pjaustytu kubeliais, bet bulves turi but minkstos nes kitaip rugstis sutrauks krakmola ir jos bus neskanios...paverdu kol agurkai visai suminksteja ir sudedu ant sviesto kepinta tarkuota morka ir smulkinta svoguna(kepinu kartu ir butinai ant sviesto)
kuo agurku daugiau tuo sriuba skanesne, nes mes megstam rugscia smile.gif



Vakar pagal sita receptuka isviriau, pasirinkau, nes labai jau paprastas pasirode... 4u.gif bet ir neapsirikau, sugaisau laaaabai mazai laiko, o sriubyte tai su draugu per viena vakara beveik visa puoda ir sutvarkem lotuliukas.gif super thumbup.gif kita karta sakiau bandysiu su inkstukais ir perlinem smile.gif dekui uz receptukus smile.gif
Atsakyti
Mano agurkinė sriuba ax.gif

Būtinai nuverdu rukytą kauliuką, tada kai jį ištraukiu, dedu perlines kruopas, po kiek laiko smulkiai pjaustytas bulves, pora tris raugintus nuluptus smulkiai pjaustytus agurkus (su marinuotais niekad nebandžiau), keptuvėje ant sviesto pakepinu per burokinę tarką sutarkuotas morkas kartu su smulkiai pjaustytu svogūnu ir supilu keptuvės turinį į puodą. Kai viskas išverda, dedu truputį krapų, sultinio smile.gif Mūsų viena iš mėgstamiausių sriubų ax.gif
Atsakyti
prisiskaiciau receptuku tai net seile tysta,dievinu sia sriubyte 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Nemėgstu agurkinės sriubos su ryžiais unsure.gif skaniausia su perlinėm, bulvytėm, morkytėm, kokiom nors žolelėm ar prieskoniais, gal dar svogūniuko ar česnako, na ir aišku - agurko smile.gif paprasta, lengva ir skanu bigsmile.gif
Atsakyti
uj, kaip uzsimaniau agrukines, reiks greitu laiku pasidaryti jei dar liko rusy raugtu agurku rolleyes.gif
Atsakyti