Įkraunama...
Įkraunama...

Visi klausimai apie GALERIJĄ

aš išvis nesuprantu "galerijos" esmės ir kam ji išvis reikalinga buvo?
juk kai norima kažką parodyti dedamos nuotraukos į "štai mes kokie"
o kodėl nebeleidžia atidaryti naujų temų tai jau neaišku
Atsakyti
QUOTE(Vėja @ 2005 02 26, 16:54)
AR DAUGIAU NIEKADA NEBEGALĖS ATIDARYTI NAUJOS TEMOS SKYRELYJE''ŠTAI MES KOKIE''?ČIA TIK LAIKINA?AR VISAM? ax.gif NES PER TAS GALERIJAS IR PAN. doh.gif PERDAUG JAU SUDĖTINGAI JEI NORI PERŽIŪRĖTI NUOTRAUKAS,,,PAGIRTI ax.gif -ŽYMIAI GERIAU,GREIČIAU IR PAPRASČIAU BUVO,KAI ANKSČIAU ax.gif  4u.gif



QUOTE($kristina$ @ 2005 02 26, 18:41)
aš išvis nesuprantu "galerijos" esmės ir kam ji išvis reikalinga buvo?
juk kai norima kažką parodyti dedamos nuotraukos į "štai mes kokie"
o kodėl nebeleidžia atidaryti naujų temų tai jau neaišku



Gal turėtų atsakyti moderatoriai, bet leisiu sau blush2.gif
Kiek girdėjau Galerija būtent ir atsirado, kad pakeisti "Štai mes kokie".
O galerijoj juk taip pat paprastai ir greitai galima pakomentuoti kokią nuotrauką, man taip netgi patogiau - nereikia "cituoti" nuotraukos, ar rašyti "nuotrauka puslapyje X labai graži".
Atsakyti
Na bet vistiek nepatogu...nuzhingsniuoji zhiurinedamas iki tarkim13 psl.tada parashai posta kokiam fainuoliui leliukui o tada noredamas eiti toliau-negali,nes buni ishmestas i pradzhia... doh.gif ot tada nervuojuosi,kol randu,kur baigiau blush2.gif
Atsakyti
o kodel negali padaryt kad butu galima idet iki 50kb nuotruakas.kai sumazini iki 30kb tai gaunasi nesamone sad.gif
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2005 03 11, 00:32)
o kodel negali padaryt kad butu galima idet iki 50kb nuotruakas.kai sumazini iki 30kb tai gaunasi nesamone sad.gif

O tu sumazinus dar ir suspausk, tai ir issiteksi tam 30 KB limite wink.gif

Va kaip atrodo mano suspausta 21 KB nuotrauka, visai gero dydzio mirksiukas.gif :
user posted image


P.s. dziaukimes dar, kad isvis galim ikelti i supermama. Nes isivaizduok, kiek uzima visos sudetos nuotraukos blink.gif O uz tai kazkam reikia moketi rolleyes.gif
Atsakyti
viksreli, ar padėsi? Turiu fainą avatarą, bet tinklalapis, kur jis patalpintas, dažnai stringa, taigi, forume aš dažnai "tuščia" būnu, be savo veido sad.gif Norėčiau jį patalpinti forume, bet jo dydis virš 60kb, todėl negaliu į galeriją pas save įsidėti. Ką galėtum pasiūlyti? Gal išimtį vienai nuotraukėlei padarysi? Ar kur dar galėčiau patalpinti, kad jis būtų visada aktyvus? Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Kopa, o tu pabandyk http://photobucket.com wink.gif Ten reikia užsiregistruoti savo albumą, ir gali prisijungus kelti nuotraukas ir avatarus wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 17 kovo 2005 - 17:43
Idomu, kodel nuotrauka fotografuota lauke (gamtoje) sumazinus iki 30 KB neikelia g.gif Raso, kad failas per didelis. Sumazinus dar maziau nei leidziama praktiskai nieko nebesimato, nei gamtos nei zmogaus verysad.gif Taip noretusi paivairinti albuma rolleyes.gif
O, gal cia kazkas negerai su mano mazinimo programa doh.gif
SOS, laukiu atsakymo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kajote: 07 balandžio 2005 - 01:23
Turiu vieną klausimėlį- noriu įdėti foto i Stiliaus ir aprangos skyrelį, tačiau ten failų prikabinti negalima sad.gif

Taigi įdėjau foto i Galeriją ir norėčiau iš ten nuotrauką perkeltį i Stiliaus skyrelį, bet kaip tai padaryti? Kaip gauti nuorodą ir įkelti per IMG ?

Ar išvis tai yra įmanoma?
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 05 04, 08:29)
Taigi įdėjau foto i Galeriją ir norėčiau iš ten nuotrauką perkeltį i Stiliaus skyrelį, bet kaip tai padaryti? Kaip gauti nuorodą ir įkelti per IMG ?

Išsididini nuotrauką, spaudi ant jos deš. pelės klavišą ir pasirink "properties". Tada nusikopijuoji eilutėje "url" paveikslėlio adresą, kurį žinutėje dedi paspaudus ikonėlę "img" user posted image user posted image
Atsakyti
Pasikartosiu, nes matau, kad niekas nesureagavo į prieš tai užduotą klausimą. Kokia programa galima sumažinti kelių šimtų kb paveiksliuką iki 30?
Atsakyti
Aš mažinu su Mikrosoft photo editor, ten spaudžiu Image->resize->pasirenku pikselius, kad viena siena būtų nedidesnė nei 400 pikselių ir ok, tada išsaugau į kompą mirksiukas.gif
Atsakyti