Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai vienykimės


o kur tas straipsnis> Nuorodas duokit kas žinot.
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...
Atsakyti
Įdomus straipsnis

http://www.delfi.lt/...php?id=15934775

Gal daugiau tokių ieškinių išjudintų mūsų valdininkus.
Atsakyti
QUOTE(*saulė* @ 2008 02 12, 11:38)
Įdomus straipsnis

http://www.delfi.lt/...php?id=15934775

Gal daugiau tokių ieškinių išjudintų mūsų valdininkus.


Saunus straipsnis ir teisingas. As minejau *saule*, kad gal vertetu ir paciai parasyti laiska Kontrolierei? Juk teisybe turetu nugaleti, o ne melas?
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 02 12, 10:48)
Saunus straipsnis ir teisingas. As minejau *saule*, kad gal vertetu ir paciai parasyti laiska Kontrolierei? Juk teisybe turetu nugaleti, o ne melas?


Mes padarysim viską, kas mūsų nuomone yra reikalinga smile.gif Nenoriu čia garsiai pasakoti mūsų žygių, nežinai, kas čia gali įlįsti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulė* @ 2008 02 12, 11:58)
Mes padarysim viską, kas mūsų nuomone yra reikalinga smile.gif Nenoriu čia garsiai pasakoti mūsų žygių, nežinai, kas čia gali įlįsti  tongue.gif


As didziuojuosi tavimi. Stiprybes.
Atsakyti
QUOTE(*saulė* @ 2008 02 12, 11:38)
Įdomus straipsnis

http://www.delfi.lt/...php?id=15934775

Gal daugiau tokių ieškinių išjudintų mūsų valdininkus.



Manai g.gif , kad tik į kitą pusę jų nepajudintų.
O kiek metų praėjo , kol viskas beveik baigėsi, ką išgyveno ta mergaitė doh.gif
Nu bet aš taip manau, jei jau kokiai globėjai atsitiuktų panaši situacija, tai pakonsultuotum asmeniškai per kokią A.Ž mirksiukas.gif . O dėl įlindimo, tai galima net neabejoti jog įlenda.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2008 02 12, 13:28)
Manai g.gif , kad tik į kitą pusę jų nepajudintų.
O kiek metų praėjo , kol viskas beveik baigėsi, ką išgyveno ta mergaitė doh.gif
Nu bet aš taip manau, jei jau kokiai globėjai atsitiuktų panaši situacija, tai pakonsultuotum asmeniškai per kokią A.Ž mirksiukas.gif .


Tai jau blogąją pusę nebeįmanoma. Manau, kad čia padaryta viskas, kas blogiausia, už tai dabar valstybė pinigėlius turės mokėti. Aišku, kad labai suprantu, ką ta mergaitė ir jos močiutė išgyveno ir tik dėl kažkieno aplaidumo ir kompetencijos trūkumo ir tos priteistos sumos man per mažos atrodo. Už tai ir sakau, kad šaunuolės, kad bent dabar parodo, kad valdininkai buvo neteisūs. Bent jau man šioje situacijoje daugiau principas būtų, negu tų pinigų būtinybė.
Atsakyti
QUOTE(*saulė* @ 2008 02 12, 16:59)
Tai jau blogąją pusę nebeįmanoma. Manau, kad čia padaryta viskas, kas blogiausia, už tai dabar valstybė pinigėlius turės mokėti. Aišku, kad labai suprantu, ką ta mergaitė ir jos močiutė išgyveno ir tik dėl kažkieno aplaidumo ir kompetencijos trūkumo ir tos priteistos sumos man per mažos atrodo. Už tai ir sakau, kad šaunuolės, kad bent dabar parodo, kad valdininkai buvo neteisūs. Bent jau man šioje situacijoje daugiau principas būtų, negu tų pinigų būtinybė.


aha, nebegali, o man tai atrodo jog Merfio dėsniai labiausia veikia įstatymų leidžiamuosius organus ir vykdomuose. O žmogeliams belieka konstatuoti faktą- jei atrodo jog yra taip blogai, kad blogiau būti nebegali- visvien bus. Tai, kad pinigai dabar yra labai populiaru, visokios tos moralinės kompensacijos, tiesiog madinga tai faktas. Žinoma, kad yra daug svarbiau pats pripažinimo faktas. Va tokiose vietose aš galvoju, kaip čia tą moralinę žalą pasiskaičiuoja. Mano supratimu- tai neįkainuojama jokiais pinigais. Apskritai daug galima būtų ką pasakyti, bet niekada nežinai kas paskaitys, kas ką pagalvos, supras ar nesupras ir kuo tai baigsis. Ne globėjų temoj, šiaip šiame forume yra už atvirumą nukentėjusių ir nuo darbdavių ir netik.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2008 02 12, 19:05)
šiaip šiame forume yra už atvirumą nukentėjusių ir nuo darbdavių ir netik.

rimtai? blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2008 02 12, 21:16)


visiškai rimtai, pati asmeniškai pažystu dvi tokias. Labai atsakingai apie tai pasakyti galiu. Žodžiu ne tokios mes čia ir neatapžystamos, kaip gali atrodyti.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2008 02 12, 20:05)
Mano supratimu- tai neįkainuojama jokiais pinigais. Apskritai daug galima būtų ką pasakyti, bet niekada nežinai kas paskaitys, kas ką pagalvos, supras ar nesupras ir kuo tai baigsis. Ne globėjų temoj, šiaip šiame forume yra už atvirumą nukentėjusių ir nuo darbdavių ir netik.


drinks_cheers.gif
Atsakyti