Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai vienykimės

[quote=Andro,2008 06 22, 15:21]
Geri bus įspūdžiai iš Švėkšnos, pamatysi 4u.gif
[/quote]

pirmą naktį miegojo normaliai tik pusę šešių atsikėlė bigsmile.gif bet jie pripratę anksti keltis. Čia jis iš nerimo, daugiau žinių nėra, pati neskambinu o jie irgi ramūs.

P.s. labiausiai tai sutriko mano vyras kai jį išvežiau,ir Dainius, abu stengėsi neatsisveikint,net vyras siūlė jį vežtis į Marijampolę kur dabar esu...
[/quote]

va panašiais atvejais irgi galvoju- skambint, ar netrukdyt 4u.gif . Galvoju ar čia paskliauti tuo, kad jei kas ne taip praneš. Bet smalsumas danžniausia nugali biggrin.gif .
Marijampolėj ir aš turiu giminių, mama iš ten kilus teta gyvena, puseserė su pusbroliu, ir aplink pilna. biggrin.gif Gerų tau įspūdžių nuo Šešupės krantų.
Atsakyti
Labos,pas mus vyksta rimtas pasiruosimas dideliai kelionei thumbup.gif ,siandien krausciau vaiku rubelius spintose,ziurejau ka veztis,ka atideti rudeniui.Dieve,kaip greitai auga vaikai biggrin.gif ,rodos didzkiui ne seniai pirkome dzinsus,dzemperi,o jie jau gerokai mazi ,teks atideti pirmokui,bet ziuriu jau ir pirmokas gerokai ugtelejes ne maza kruvele teko sukrauti i maisa,basutes ir tos jau tik-tik,vasaros pabaigoje bus tikrai mazos.
...laukiam nesulaukiam liepos 1-osios mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2008 06 22, 20:51)
...laukiam nesulaukiam liepos 1-osios  mirksiukas.gif .

Ir mes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuoj: 23 birželio 2008 - 08:34
Aš irgi laukiu 4u.gif turėsim svečių iš Vilniaus 4u.gif

Mes visą liepą žadame labai aktyviai gyventi... giminės susitikimas ,stovyklos ,palapinės,liaudies menų akademija mirksiukas.gif ,Smagumėlis,kad tik orai geri būtų g.gif
Liepos antra pusė laisva g.gif būtų labai smagu kur visom susibėgti...kaip jūs į tokį pasiūlymą?.....
Atsakyti

Mes irgi laukiam liepos pirmos biggrin.gif . Labai labai jos laukiam 4u.gif
Kažkokia labai svarbi diena globėjų skyreliui 4u.gif
Atsakyti
Ramute, gal gali daugiau papasakoti apie liaudies menų akademiją bigsmile.gif

QUOTE(ramute53 @ 2008 06 23, 11:08)
Liepos antra pusė laisva g.gif būtų labai smagu kur visom susibėgti...kaip jūs į tokį pasiūlymą?.....

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Omes ka tik parejom is pievos,prisirinkome zoleliu,surisome i mazas sluoteles ir pakabinome virtuveje isdziuti,bus gera apsauga nuo ligu ir siaip visokio blogio...
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2008 06 23, 15:15)
Ramute, gal gali daugiau papasakoti apie liaudies menų akademiją bigsmile.gif
drinks_cheers.gif



Liepos 4-11 dienomis Kaišiadorių rajone,Darsūniškėse,vyksta amatų savaitė.Ten mokys juostų audimo,medžio drožybos,keramikos,vilnos vėlimo....Kviečia įvairaus amžiaus žmones,šeimas,vaikus...Gyventi savo palapinėse,savo maistas...Mes važinįjam iš namų,kartais panakvojam kokią naktelę.Pamokos ir medžiagos nemokamos...
Būdavo labai šilta atmosfera...maniškis su vaikais vis važiuoja,nuostabių darbelių maniškiai išskaptuoja....

Ten galima pasiskambinti vadovams,jeigu domina parašysiu telefoną mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramute53: 24 birželio 2008 - 09:44
QUOTE(alfija @ 2008 06 23, 11:36)
Mes irgi laukiam liepos pirmos biggrin.gif . Labai labai jos laukiam 4u.gif
Kažkokia labai svarbi diena globėjų skyreliui 4u.gif



blink.gif o čia ką praleidau?


O šiaip tai aš tikra suvalkietė biggrin.gif tik studijuoti po pedagoginės išvažiavau į Klaipėdą ir pakabinau vietinį suvalkiečių tėvų vaiką. Taip mūsų širdys ir liko pašešupy...
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2008 06 24, 09:43)
Liepos 4-11 dienomis Kaišiadorių rajone,Darsūniškėse,vyksta amatų savaitė.

O, kaip smagu! O tą savaitę būna kasmet panašiu metu? Labai norėčiau sudalyvauti, bet šiemet liepos 1-17 būsime išvykę.
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2008 06 24, 11:44)
blink.gif o čia ką praleidau?
O šiaip tai aš tikra suvalkietė biggrin.gif tik studijuoti po pedagoginės išvažiavau į Klaipėdą ir pakabinau vietinį suvalkiečių tėvų vaiką. Taip mūsų širdys ir liko pašešupy...


nieko nepraleidai, tiesiog atostogaut persiskubinai biggrin.gif , didelė dalis globėjų atostogų sezoną atidaro nuo liepos pirmos- tai ir svarbi ta diena lotuliukas.gif .Senais laikais mano mama ir teta tą pačią mokslo įstaigą lankė, o mano sesuo Klaipėdoje mokėsi ikimokyklinį auklėjimą biggrin.gif .
Šiaip jau nuo penkioliktos liepos būsiu Šventojoj, iki liepos pabaigos, vieną dieną tikrai važiuosim į Jūrų muziejų ir delfinariumą, Klaipėdai kiek laiko skirsim, jei būsi jau sugrįžus, būtų gal visai įdomu susitikti.
O gal ir Carvel atvažiuotų, jei nesunku- baigtumėm pradėtus reikalus, susipažintumėm, vaikai susipažintų, gal būtų visai įdomu, ir Vėlutei atrodo nėra labai toli Klaipėda?
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2008 06 24, 13:31)

gal visai įdomu susitikti.
O gal ir Carvel atvažiuotų, jei nesunku- baigtumėm pradėtus reikalus, susipažintumėm, vaikai susipažintų, gal būtų visai įdomu, ir Vėlutei atrodo nėra labai toli Klaipėda?



Net su dideliu malonumu atlekciau,bet mes visi liepos 1 d. vakare isvaziuojame atostogauti kemperiu po Europa,grysime tik 20 d. mirksiukas.gif .
Atsakyti