Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai vienykimės

Norejau paklausti globojanciu: ar nebijote, kad Jusu vaika ivaikins kiti? Galvojau, kad jau globojamu vaiku neivaikina, bet... mano mergaite ivaikins Italijoje.
Atsakyti
Osiaube Ziv, kaip liūdna....Kaip ji jaučiasi dėl to unsure.gif O tu, nenori jos įsivaikinti, maniau globėjams pirmumo teisė g.gif
Aš bijočiau jei vaikas mažas būtu, tada vaikinčiausi pati, bet man užtikrino, kad mano atveju, kai jam jau 10 metų pirmiausia klaustu jo nuomonės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2008 09 10, 10:57)
Osiaube Ziv, kaip liūdna....Kaip ji jaučiasi dėl to  unsure.gif O tu, nenori jos įsivaikinti, maniau globėjams pirmumo teisė  g.gif
Aš bijočiau jei vaikas mažas būtu, tada vaikinčiausi pati, bet man užtikrino, kad mano atveju, kai jam jau 10 metų pirmiausia klaustu jo nuomonės  rolleyes.gif



na ji nenori, bet vaziuos kartu su savo sese, kuria labai myli, tai lyg ir gerai jai bus. Ivaikinimo tarnyba pasake, kad net susitvarkius popierius musu nepalaikys, nes ta seima vaikinsis ja kart su sese, taip kad belieka tik susitaikyti, be to ir su vyru rysio neatsirado, tai vaiko interesu ziurint, jai turetu buti geriau. Skaudu tik man, nes jau prisirisimas yra prie mergaites.
Atsakyti
ZIV - o kiek laiko ji pas jus? ir kiek jai metų? šiaip tai blink.gif siaubas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 10 rugsėjo 2008 - 11:35
QUOTE(Karusia @ 2008 09 10, 11:34)
ZIV - o kiek laiko ji pas jus? ir kiek jai metų? šiaip tai blink.gif siaubas



Pas mus ji neilgai, gal kokius 4 menesius, 3 is ju savaitgaliais, viena menesi prabuvo visa. Mergaitei 4 metukai.
Atsakyti
ziv, o kiek sesei metu?
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 09 10, 12:35)
ziv, o kiek sesei metu?



Nezinau tiksliai, bet turbut kokiu 12, ji jau didele
Atsakyti
dazniausia neskiria, jeigu atsiranda seima ir ima abi.

ar vyras nepakeite nuomones del vaiko i seima?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 09 10, 12:34)
šiaip tai blink.gif siaubas

Ne siaubas, Karusia. Brolių ir seserų geriau neskirti, jeigu tai įmanoma. O be to, Ziv vyras jos nepalaiko. Šiuo atveju aš tikrai palaikau tarnybos darbuotojų pusę.

Ziv, nieko asmeniška 4u.gif
Atsakyti
Paragintoji, as manau ir ziv pati supranta tai.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 09 10, 20:42)
Paragintoji, as manau ir ziv pati supranta tai.

smile.gif nejaugi aš teigiau priešingai?
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 09 10, 20:44)
smile.gif nejaugi aš teigiau priešingai?

ne, as tik parasiau savo nuomone, kad ji irgi supranta, kad taip geriau. mirksiukas.gif
Atsakyti