Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai vienykimės

QUOTE(Paragintoji @ 2008 09 10, 19:34)
Ne siaubas, Karusia. Brolių ir seserų geriau neskirti, jeigu tai įmanoma. O be to, Ziv vyras jos nepalaiko. Šiuo atveju aš tikrai palaikau tarnybos darbuotojų pusę.

Ziv, nieko asmeniška  4u.gifGerai pagalvojus, tai vaikui tik i nauda ivaikinimas, nes mes globojom tik savaitgaliais, o ten ji tures normalia seima, tures sese salia.
Vakar skambino is vaiku namu ir vos ne apkaltino, kad mes nieko nedarom del mergaites. Na, kazkaip keista, kad vaiku namai sneka viena, ivaikinimo tarnyba kita. Truputi liudna, kad ji daugiau pas mus nebeatvaziuos, bet as puikiai suprantu, kad taip yra geriau. Tiesiog liudna matyti jos daiktus namuose. Nezinau, ka su jais daryti: ismesti, nuvezti i vaiku namus, ar ka? Turiu jos nuotrauku padarius, gal iteviams perduoti CD su nuotraukom, bet vaiku namai gali neleisti g.gif Tuscia be jos namie, gal ieskot kito vaiko globai, o gal stengtis viska pamirsti?

Aisku, as zinojau, kad ja gali isivaikinti, bet atrode, kad jos niekam neprireiks, nes sesutes ir broliukai jau dideli.
Dar sunku ir dukrai, nes ji vel lieka viena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziv: 11 rugsėjo 2008 - 08:28
QUOTE(Paragintoji @ 2008 09 10, 21:34)
Ne siaubas, Karusia. Brolių ir seserų geriau neskirti, jeigu tai įmanoma. O be to, Ziv vyras jos nepalaiko. Šiuo atveju aš tikrai palaikau tarnybos darbuotojų pusę.

Ziv, nieko asmeniška  4u.gif

aš sutinku, kad geriau neskirti. bet. vat tas bet mane gąsdina: mane gąsdina vaiko blaškymas iš namų į namus, šiuo atveju - bendravimas ne itin ilgas, o jei po kelių metų (vienos forumietės patirtis juk buvo? ) Šiandienos lryte yra straipsnis apie čigono ir lietuvės šeimynėlę, siekiančią susigrąžinti 5 metus nematytas dukteris, augančias pas globėjus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 11 rugsėjo 2008 - 11:01
QUOTE(ziv @ 2008 09 11, 09:24)
Truputi liudna, kad ji daugiau pas mus nebeatvaziuos, bet as puikiai suprantu, kad taip yra geriau. Tiesiog liudna matyti jos daiktus namuose. Nezinau, ka su jais daryti: ismesti, nuvezti i vaiku namus, ar ka? Turiu jos nuotrauku padarius, gal iteviams perduoti CD su nuotraukom, bet vaiku namai gali neleisti  g.gif Tuscia be jos namie, gal ieskot kito vaiko globai, o gal stengtis viska pamirsti?

Ziv console.gif Būtum tikra šaunuolė, jei perduotum. Juk mergytė važiuos kitur, jos daikteliai jai butų mieli, o ir jus primintų. Norėčiau tave palaikyti, neliūdėk, mergytei taip bus geriau. Tai yra mano nuomonė. Dėl tavo vyro (kuris šaunuolis, juk visai nereiškia, kad jis kažkuo negeras, jei nenori įsivaikinti) ir dėl bendros situacijos - atsirado žmonės, kurie įvaikins abi seses.

Aš tavo vietoje - tiesiog gyvenčiau ir džiaugčiausi gyvenimu. Gal noras įvaikinti yra tartum idėja fix? Na, tai nėra blogai, bet toje savo idėjoje tu sirpsti beveik viena. Kai nejauti palaikymo iš vyro - bet kokiu atveju bus sunku laviruoti... Vaikų pykčiai, vyro nepasitenkinimas... Gyvenimas gali tapti tiesiog nemielas... Aš tai sakau nuoširdžiai. Paėmusi vaikelį (o jeigu jis dar bus nepaklusnus ir problemiškas - o dažniausiai taip ir būna) bėdų tiesiog neišvengsi. Vaikas gali tapti tokia našta, kad grąžinsi jį po kelerių metų, padarydama jam neišmatuojamą žalą.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 09 11, 10:58)
aš sutinku, kad geriau neskirti. bet. vat tas bet mane gąsdina: mane gąsdina vaiko blaškymas iš namų į namus, šiuo atveju - bendravimas ne itin ilgas, o jei po kelių metų (vienos forumietės patirtis juk buvo? ) Šiandienos lryte yra straipsnis apie čigono ir lietuvės šeimynėlę, siekiančią susigrąžinti 5 metus nematytas dukteris, augančias pas globėjus doh.gifTos mergaites globejams uzuojauta. Isivaizduoju, kaip jiems dabar sunku. Jei per 4 menesius prisirisi prie vaiko, tai koks tada jausmas 5 metus ji auginus verysad.gif . Siaubas, del to kolkas net bijau pagalvoti apie kito vaiko globa, turbut bandysim savo susilaukti, kurio niekas neatims ir i kuri nereiks pretenziju.
Atsakyti
labukas visoms.na vis drąsiau jaučiuos ir daugiau pradėjau slankiot po kambarį.daryt nieko nedarau,bet iš vieno galo į kitą nuslenku,į lauką išeinu grynu oru pakvėpuot.

tik va pas mane su dičke problemos.net išpasakot sunku viską.bet nesusišnekam visai.net ir nemoku papasakot.jau leidom nebeit į treniruotes bėgimo,nors gaila 9-ta Lietuvoj savo amžiaus grupėje.bet visai nesutatia su kitom,viena vis atsiskyrus ten.tai sakom nebeik jei ten tau lažas.visad į ritminius norėjo,tad sakom eik i juos.kad tik tau geriau.bet su tuo susitarimu,kad stengsis mokytis.bet jai dzin tie mokslai.du metus aiskinau,sedejau kartu,ale vakar atejo ir pareiske,kad as su ja pamoku nedarau.o tipo su mažąja sėdžiu.na paaiškinu viską didžiąjai ko nesupranta ar kas sunku.bet atsiprašau kai ateina pratybose iš gamtos klausimas"kas yra geografija?"ir po to pyksta ,kad jai nepadedu.kai pati turi knygą,eina šitą temą ir negali susirasti
atsakymo.o kokie nervai,kokie draskymasi dedasi.jei milijoną kartų rašytar sakyta stačiakampio ploto ir perimetro formulė,o ji būdama šeštokė net tokių nežino.ir išvis namų darbus supila į švaraštį,kai nieko nesupranta,svarbu ,kad kažką parašė.atnešė lietuvių sąsiuvinį tiek perleistas rašalas ,kad antroj pusėj nebesimato,kas buvo parašyta.tai klausiu negi nematai.o ji tik nu i kas,sugeba pasakyt.nors turi ir kitą tušinuką ir rašalinį tušinuką,bet va rašo ir vienodai.na čia tik vienetai pvz.ir kasdien tas pats.namie košmaras.dabar kai guliu,tai jau jai kasdien tenka sutvarkyt virtuvę.tai patikėkit.iš lėkščių valgyt neįmanoma,įrankiai su vakarykščiu maistu,duona sukišama kažkur ir ištraukiama tik supuvus.tiksliau aš randu.nu siaubas kažkoks.anksčiau taip nebuvo.nors kalbam kasdien,ir verkiam ir ji prižada taisytis,ale tas pats ir nė kruopelytės į priekį.tik kasdien vis baisiau.ką kalba tai baisu klausytis.nu žinokit 5m vaikas taip nenusišneka.kuo toliau tuo baisiau pasireiškia intelekto trukumas ir šiaip jau kažkoks raidos sutrikimas.galvoju eit su vaikų teisėm pakalbėt,ką patartų.išvežti tai net minčių neturim,sakėm su vyru,kas bebūtų užauginsim.bet kaip susikalbėt nebežinau.

o mažoji tai kaip džiugina,net verkiau atsisėdus.kasdien pareina iš mokyklos ir su pamokom lekia pas mane.ir visad sako,kad nori būt pirma.nors buvo jau palengvintoj grupėj.ir kai pasiėmėm vasarai iš mokslų visų mokėjo tik skaičiuot sunkiai iki 10 ir tai tik su pirštais.tai su mokytoja šiandien kalbėjau,tai moteris netiki.sako,ką jūs su ja padarėt.anglų mokytoja vos iš koto neišvirto,kai mergička atsistojo ir žodžius pradėjo bert ir rašyt.pagrindinė mokytoja irgi negali atsistebėt.va sakau kur vaiko noras.per vasarą sugebėjo išmokt 120 angliškų žodžių rašyt ir tart.skaičiuot iki 100 su visais veiksmais.visą daugybos lentelę,3 pagrindines kalbos dalis skirt iš lietuvių,jų klausimus,veiksmažodžio laikus,su visais klausimais ir pavyzdžiais,perskaitė ir atpasakojo raštu 2 knygutes.nu nepagalvokit .kad save giriu,ale net rašant ašaros bėga iš džiaugsmo.iš vaiko noro mokytis.o dičkė pyksta,kad mažajai sekas.sakau ir tu mokykis.išgirstu,kad aš su ja nesimokau.na nežinau 2 metus prasidėjau pasiėmė tik minimumą kas buvo duota,dabar viskas kas paaiškinama padedu ko nesupranta.bet va pyksta,kad kitai asekasi.o pati į namus pareina ir arba nušveičia fortvelį,arba va eina su tokiais klausimais,kaip iš geografijos.tai aš jai aiškinu ar ji ar aš į mokyklą einam.na vienu žodžiu tingi ir nesimoko visai.ir vis man pabrėžia,kad aš gera mokinė,nes pernai man mažiau 6 neišėjo.o kad ten 4 balai mano kraujo ir nervų idėta,tai nė ausim nekarpo.na sakem,šiemet pažiūrėsim kiek ten ji savo darbo įdeda.nes kol pati nepamatys,kad yra tragiška situacija,niekad nesupras,kad reikia mokytis.

na va išsiliejau.nors čia tik gabaliukas iš to kas vyksta.šeštadienį jau pradėsim eit į globėjų kursus.gal ten biški kažkopasisemsim.manau bus šeimu nemažai.ir pasikalbėt bus įdomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo velute: 11 rugsėjo 2008 - 14:57
QUOTE(velute @ 2008 09 11, 15:57)
labukas visoms.
na va išsiliejau.nors čia tik gabaliukas iš to kas vyksta.šeštadienį jau pradėsim eit į globėjų kursus.gal ten biški kažkopasisemsim.manau bus šeimu nemažai.ir pasikalbėt bus įdomu.

poliklinikose buna psichologas. pabandyk pas ji kreiptis. Gal ir VTAT tures pasiulymu. Tik neuzsisklesk.

Dziugios naujienos del leliuko. Bet nori pasakyti, kad vaikas ir yra vaikas. Jis taip nepadarys ir nesutvarkys kaip tu. Ne visi viskam gabus. Gal paprasyk kad tau kas nors pagelbetu namuose?

Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 09 11, 17:13)
poliklinikose buna psichologas. pabandyk pas ji kreiptis. Gal ir VTAT tures pasiulymu. Tik neuzsisklesk.

Dziugios naujienos del leliuko. Bet nori pasakyti, kad vaikas ir yra vaikas. Jis taip nepadarys ir nesutvarkys kaip tu. Ne visi viskam gabus. Gal paprasyk kad tau kas nors pagelbetu namuose?

aš jos ir neprašau blizgint.žinau kad ji vaikas.bet bėda tame,kad ankščiau viskas buvo švaru ir net tokių problemų nebuvo.o dabar aš net valgyt bijau lėkštės nepersiplovus.jei švari,tai feirinuota.jei ne feirinuota,tai su vakarykščiu maistu.ji tik apgreibt turi virtuvę,kad praeiti būtų kur,murzinos lėkštės nesimėtytų ir būtų švarus stalas valgymui.eina ji pas psichologą,bet pradžioj lyg ir buvo kažkas,dabar vienodai.kad jaučiu ji ir to psichologo negirdi.su ja kalbi,o ji plaukioja kažkur.nenoriu dabar savęs nervinti baisiai,vyras kariauja su ja.nors ir kalbam,kad neišvešim jos ,kad norim užaugint,kad norim kad užaugus atvažiuotų visad pas mus su savo šeimyna.kaip visi susitiksim ir švęsim šventes šeimos būry,kad čia yra jos namai,kad ir ji turi jais rūpintis,kad kai bus sunku gyvenime visada turės kur grįžti ir ttttt...bet ji paklauso atrodo svajodama kažką,paverkia ir jau kad atrodo išauš nauja diena.ji išaušta lygiai tokia pat.
Atsakyti
QUOTE(velute @ 2008 09 11, 18:28)
aš jos ir neprašau blizgint.žinau kad ji vaikas.bet bėda tame,kad ankščiau viskas buvo švaru ir net tokių problemų nebuvo.o dabar aš net valgyt bijau lėkštės nepersiplovus.jei švari,tai feirinuota.jei ne feirinuota,tai su vakarykščiu maistu.ji tik apgreibt turi virtuvę,kad praeiti būtų kur,murzinos lėkštės nesimėtytų ir būtų švarus stalas valgymui.eina ji pas psichologą,bet pradžioj lyg ir buvo kažkas,dabar vienodai.kad jaučiu ji ir to psichologo negirdi.su ja kalbi,o ji plaukioja kažkur.nenoriu dabar savęs nervinti baisiai,vyras kariauja su ja.nors ir kalbam,kad neišvešim jos ,kad norim užaugint,kad norim kad užaugus atvažiuotų visad pas mus su savo šeimyna.kaip visi susitiksim ir švęsim šventes šeimos būry,kad čia yra jos namai,kad ir ji turi jais rūpintis,kad kai bus sunku gyvenime visada turės kur grįžti ir ttttt...bet ji paklauso atrodo svajodama kažką,paverkia ir jau kad atrodo išauš nauja diena.ji išaušta lygiai tokia pat.

net prisiminiau savo vyresnele. As jai sakau ka jai reikia padaryt, o ji man link galva, bet nepadaro. Sakydavo pamirsau. O pamirsimo priezastis buvo berniukas.
Atsakyti
Aš irgi skaitau ir kažkaip nei kiek nesistebiu, kad dvylikmetė ir tvarka nesudraugauja. Ji tik vaikas, Velute. Puikiai suprantu apie pareigas ir esu tik už jas, bet ji tiek mažai dar pas jus. Ji tik mokosi gyventi šeimoje.

O kur kursai? Jūs lyg iš Telšių ar rajono, jei ko nesupainiojau
Atsakyti
QUOTE(Vasarvidė @ 2008 09 11, 20:57)
Aš irgi skaitau ir kažkaip nei kiek nesistebiu, kad dvylikmetė ir tvarka nesudraugauja. Ji tik vaikas, Velute. Puikiai suprantu apie pareigas ir esu tik už jas, bet ji tiek mažai dar pas jus. Ji tik mokosi gyventi šeimoje.

mano panai 14 metu bus spali. Va nuotrauka idedu. sakiau kiek kartu, LT budavo panasiai, nieks negelbejo. O sicia neapsikentus pasakiau vyrui, kad nueitu i kambari paziuret, sako, Oh my God. mes nediskutavom jai girdint. Mano vyras su ja pasikalbejo, vaziavo i parduotuve ir jos palauke su mokykl. autobusu pargriztant. Oi kokia mano vyresnele buvo pikta, net nepasisveikino su manim kai iejo. Bet uz tai gelbsti, tvarka ir lova paklota rytais. biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Laureta, o ką vaikų kambarį gali būt kitaip blink.gif lotuliukas.gif Pas mane tai kasdieninis vaizdelis irnesakyk.gif Papūtoju, kojom patrepsiu, susitvarko ir po pusdienio galiu vėl betvarke grožėtis lotuliukas.gif O kodėl didčkė supyko, nes vyras sužynojo?
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2008 09 12, 09:07)
Laureta, o ką vaikų kambarį gali būt kitaip  blink.gif  lotuliukas.gif Pas mane tai kasdieninis vaizdelis irnesakyk.gif Papūtoju, kojom patrepsiu, susitvarko ir po pusdienio galiu vėl betvarke grožėtis  lotuliukas.gif O kodėl didčkė supyko, nes vyras sužynojo?Tikrai gali buti kitaip, bet tam reikia begales pastangu, o ir tvarka daznai per asaras buna.
Atsakyti