Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų trūkumas gadina santykius

QUOTE(Supersmile @ 2012 03 12, 17:43)
Deja, tenka ir man pritarti, kad gadina...
Mes dar neseniai kartu gyvename, nevede, draugas uzdirba gerokai maziau ne as.
Kas menesi metame i bendra biudzeta po tam tikra suma, po lygiai - maistui, mokesciams.
Dabar ziema uz sildyma saskaita nemaza prisideda, tai jau visiskai nebetelpame i savo biudzeta... Jis negali po daugiau mestis, nes turi pasilikti kazkiek pingu vazinejimui i darba, kazkokioms smulkmenoms. As uzmetu anksciau, t.y. ateinancio menesio inasa, o kita menesi gaunasi dar didesnis minusas....
Is tikruju tai nervina, uzknisa ir visa kita gadina...
Kita vertus, jis geras zmogus, padeda buityje, tvarko namus ir pan. Bet neturi jis tos verslumo apsukrumo gysleles, kad kazkur prasisukti, uzdirbti, isitrinti ir pan. Iesko jis papildomo darbo, visu klausineja, na bet ne taip viskas turetu buti...  Tiesiog liudna, nes pradedu nebetiketi kazkokiomis geresnemis perspektyvomis  verysad.gif
o as irgi su savo charakteriu,  neatlaikau kartais, nesusivaldau, prikisineju jam, kartais net jauciu, kad menkinu ji. Suprantu, kad bjauriai elgiuosi, bet tiesiog kitaip neiseina....

Jei būtumėt tikra šeima, gal neskaičiuotumėt g.gif
Mes seniai vedę, būna laikotarpiai, kai vienas daug daugiau uždirba, paskui pasikeičia aplinkybės kažkokios, kitas daugiau g.gif Niekad vienas kitam dėl to neprikaišiojam, juk biudžetas bendras.
Atsakyti
Kai buvom nevede,bet jau gyvenom,as mokiausi-t.y savo pajamu neturejau tik vyro,tai atsimenu dabar save koks jis buvo geras,o kai budavo sunkesnis metas as dar net drisdavau priekaistauti kad pvz negaliu nusipirkti nauju batu,na cia turbut metu ir tarpusavio santykiu reikalas,kai jau zinai kad su visam ir kad myli niekas nekliutis ir nebeda-viskas isgyvenama.Sakoma jei nebutu blogu laiku geri laikai neatrodytu tokie geri smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(benek @ 2012 06 19, 22:09)
Jei būtumėt tikra šeima, gal neskaičiuotumėt g.gif
Mes seniai vedę, būna laikotarpiai, kai vienas daug daugiau uždirba, paskui pasikeičia aplinkybės kažkokios, kitas daugiau g.gif Niekad vienas kitam dėl to neprikaišiojam, juk biudžetas bendras.


Taip, tikrai manau, kad neskaiciuociau taip pinigu jei butumem tikrai seima smile.gif Dabar atostogos nusimato pakankamai kuklios. Bet labai noriu kur toliau isskristi savaitei , deja... jis negali sau to leisti. As sau mintyse pagalvoju, kad jie butumem seima, skristumem atostogu uz mano uzdirbtus pinigus abu kartu, ir nesukciau sau galvos. O dabar...gal principas, bet kodel as tureciasu ji veztis atostogauti savo saskaita, jei jis nemato reikalo, neprisiruosia ar nenori pasipirsti man ir vesti?
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2012 06 20, 16:17)
Taip, tikrai manau, kad neskaiciuociau taip pinigu jei butumem tikrai seima  smile.gif Dabar atostogos nusimato pakankamai kuklios. Bet labai noriu kur toliau isskristi savaitei , deja... jis negali sau to leisti. As sau mintyse pagalvoju, kad jie butumem seima, skristumem atostogu uz mano uzdirbtus pinigus abu kartu, ir nesukciau sau galvos. O dabar...gal principas, bet kodel as tureciasu ji veztis atostogauti savo saskaita, jei jis nemato reikalo, neprisiruosia ar nenori pasipirsti man ir vesti?

na stai ir is i viesuma kita,jau realesne problema smile.gif
Atsakyti
ai, tik nereikia varyti cia - seima ne seima. moterys ilgai netveria, jei vyrai vis mazai usdirba. ir nereikia sleptis po terezos kaukemis. nemalonu ir tiek, ypac vyrams, jie tikrai patogiai del to nesijaus, kaupiasi itampa ir visa kita. tarkim, jus uzdirbat 4000lt, vyras -1500lt. ir ka? jis nuolat sau ramus? cia su visom chalturkem. pilna pavz kaip po to issiskiria keliai.nors buvo sueje vardantokiu argumentu: "mums TIK meiles uztenka".
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2012 06 20, 16:17)
Taip, tikrai manau, kad neskaiciuociau taip pinigu jei butumem tikrai seima  smile.gif Dabar atostogos nusimato pakankamai kuklios. Bet labai noriu kur toliau isskristi savaitei , deja... jis negali sau to leisti. As sau mintyse pagalvoju, kad jie butumem seima, skristumem atostogu uz mano uzdirbtus pinigus abu kartu, ir nesukciau sau galvos. O dabar...gal principas, bet kodel as tureciasu ji veztis atostogauti savo saskaita, jei jis nemato reikalo, neprisiruosia ar nenori pasipirsti man ir vesti?

o dabar kas esate? kambariokai? kad viskas per puse...
MB uzdirba gerooookai maziau nei as. nesusituoke, gyvenam kartu, bendrom reikmem metames proporcingai pajamoms, o ne per puse.
atostogas jei neturi jis santaupu, kurias galetu isleisti atostogoms, irgi esu finansavusi abiems.
BET myli, gerbia, vertina, valgyt gamia, namus tvarko ir t.t. - todel as galiu dirbti vakarais ir savaitgaliais ir gerai uzdirbti. paburba, kad manes namie istisai nera, bet palaiko ,kad reikia dirbt, jei tik yra galimybe gerai uzsidirbt.
zodziu, man jusu argumentas, kad nesusituoke, todel nekisit pinigu i bendrus reikalus - keistokas ax.gif suprantu - nekilnojamasis turtas,. automobilis ir pan., bet komunalkes ir atostogos? suprasciau, kad vyras tinginys, tik ir ziuri, kaip ant sprando uzsikarti - taip, tokius reik nusikratyt, bet jei dirba, stengiasi?
Atsakyti
Mano vyras uždirba žymiai daugiau nei aš. Todėl kai reikia kur nors išvykti, pvz: kad ir paatostogauti, už mane sumoka jis. Ne visuomet, žinoma. ax.gif , bet dažniausiai. Nes už savo arbatpinigius, kuriuos gaunu darbe, nenusipirkčiau net kelionės bilieto. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Clevermotherr @ 2012 06 21, 00:00)
Mano vyras uždirba žymiai daugiau nei aš. Todėl kai reikia kur nors išvykti, pvz: kad ir paatostogauti, už mane sumoka jis. Ne visuomet, žinoma. ax.gif , bet dažniausiai. Nes už savo arbatpinigius, kuriuos gaunu darbe, nenusipirkčiau net kelionės bilieto. g.gif

vaivaivai, o kodel ne per puse? smile.gif
Atsakyti
mes su vyru turim abu savo saskaitas. Buna taip kad viena menesi vienas uzdirba daugiau, kitas - maziau ir atvirksciai. Visas komunalkes+nuoma mokam per puse. Uz maista viena savaite moku as, kita - jis ir nesismulkinam, kad viena savaite uz maista kazkuris isleido daugiau ar maziau. O toliau visi buities reikmenys, isejimai i kluba/gimtadieni, drabuziai, kosmetika ir panasiai yra apmokami daugiau to, kas ta menesi daugiau uzdirbo. Mes abu vedam finansines lenteles, tad zinom, kuris kiek sutaupom per menesi, tad stengiames, kad abu sutaupytumem po lygiai. To visko gal ir nereiketu, jei musu interesas nebutu sutaupyti pinigeliu, o kai kontroliuojam kaip pinigai juda, galim sutaupyti vienoj vietoj, o isleisti kitoj - pvz. mums labai svarbu yra keliones. as labai moku taupyti, nes vaikystej labai sunkiai musu seima vertesi, bet prioritetu paskirstymu deka, kazkaip to vargingumo nesijaute ax.gif o vyras iki sutikdamas mane taupyt visai nemokejo, kol as jam nepadariau asmeniskos finansu lenteles - dabar negali atsidziaugti kaip jam pinigeliai saskaitoj auga thumbup.gif o kai kada nors iseisiu i dekreta, tai pajamos bus labai mazos - tada vyras apmokes daugeli dalyku, nes remsimes vel tuo paciu principu - kad abu vienodai sutaupytumem blush2.gif ne visiems tas modelis tinka, tad svarbu, kad seimoje du zmones susitartu, ieskotu konpromisu ir stengtusi, kad kiekvienas is ju jaustusi gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss_candy: 20 birželio 2012 - 23:45
QUOTE(Clevermotherr @ 2012 06 21, 00:00)
Mano vyras uždirba žymiai daugiau nei aš. Todėl kai reikia kur nors išvykti, pvz: kad ir paatostogauti, už mane sumoka jis. Ne visuomet, žinoma. ax.gif , bet dažniausiai. Nes už savo arbatpinigius, kuriuos gaunu darbe, nenusipirkčiau net kelionės bilieto. g.gif



O tai šeimos biudžetas nėra bendras?
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2012 06 20, 23:11)
o dabar kas esate? kambariokai? kad viskas per puse...
MB uzdirba gerooookai maziau nei as. nesusituoke, gyvenam kartu, bendrom reikmem metames proporcingai pajamoms, o ne per puse.
atostogas jei neturi jis santaupu, kurias galetu isleisti atostogoms, irgi esu finansavusi abiems.
BET myli, gerbia, vertina, valgyt gamia, namus tvarko ir t.t. - todel as galiu dirbti vakarais ir savaitgaliais ir gerai uzdirbti. paburba, kad manes namie istisai nera, bet palaiko ,kad reikia dirbt, jei tik yra galimybe gerai uzsidirbt.
zodziu, man jusu argumentas, kad nesusituoke, todel nekisit pinigu i bendrus reikalus - keistokas  ax.gif suprantu - nekilnojamasis turtas,. automobilis ir pan., bet komunalkes ir atostogos? suprasciau, kad vyras tinginys, tik ir ziuri, kaip ant sprando uzsikarti - taip, tokius reik nusikratyt, bet jei dirba, stengiasi?


Dabar mes esam taip vadinami sugyventiniai smile.gif
Poziuris i bendrus ar nebendrus pinigus susiformavo is asmenines patirties. Su ex labai del ju turedavome daug nesklandumu, nors uzdirbdavome panasiai. Todel dabar man yra issivystes toks savo pinigu savisaugos instinktas smile.gif As esu taupi, sugebu susitaupyti ivairiems, net ir dideliems pirkiniams. Draugas nelabai moka elgtis su savo pinigais. Jei jis gaves alga neatiduotu numatytos dalies bendram biudzetui, tai tie nedideli pinigai pakankamai greit istirptu jo pomegiams ar kazkokioms smulkmenoms. toks pinigu valdymas siuo metu mums abiems priimtinas. Pvz ziema mokesciams isleisdavome daugiau, o dabar nera sildymo, tai kas lieka menesio pabaigoje, kaupiame atostogoms.
Dar tokia mintis - kadangi as matau, kad dar yra vietos jam kur stengtis, kad jo pajamos didetu, todel neesu linkusi lepinti ji savo saskaita smile.gif Matau, kad jis nera patenkintas savo pajamomis, tai noriu, kad pats atrastu savyje motyva stengtis uzdirbti daugiau.
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2012 06 21, 00:43)
.... o vyras iki sutikdamas mane taupyt visai nemokejo, kol as jam nepadariau asmeniskos finansu lenteles - dabar negali atsidziaugti kaip jam pinigeliai saskaitoj auga  thumbup.gif


Labai idomu, gal galima placiau apie ta finansu lentele 4u.gif
Bandom ir mes ivairius variantus, bent jau tam, kad pinigai jo asmeninems reikmems nesibaigtu menesio viduryje smile.gif Padaliname juos i dvi dalis, kad antraja dali pasiimtu tik nuo menesio vidurio.
Atsakyti