Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas. 6 dalis

QUOTE(Gardenija @ 2008 04 02, 14:11)
Ilgina, storina ar dar koki stebukla daro? smile.gif
Zadejau irgi sita arba kitą Hayman'o pabandyti, bet kazkaip neapsisprendziau doh.gif

Duoda apimties,uzriecia biski,pailgina...ir nedazo storai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 04 02, 13:17)
Duoda apimties,uzriecia biski,pailgina...ir nedazo storai wub.gif

Aciu aciu 4u.gif Pabandysiu, nors sepetelis man toks nelabai, bet gal sunaudosiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2008 04 02, 14:22)
Aciu aciu 4u.gif Pabandysiu, nors sepetelis man toks nelabai, bet gal sunaudosiu hihihi.gif

O sepetelis kaip tik mane nustebino...labai malonus ir gerai dazo wub.gif
Atsakyti
O kas čia per Haymanas? unsure.gif
Atsakyti
Neatsilaikiau ir paskaičius aprašymą iš JAV parsisiunčiau Bare Escentuals "Big Tease" tušą blush2.gif
šepetėlis toks dvipusis - viena pusė ilgais retais šereliais, atskiria ir prailgina blakstienas, kita trumpais ir tankesniais - pastorina. Na žodžiu rekomenduočiau toms, kurios nori turėti "kelis viename", patogu, jei pvz. į darbą norisi tik pasiilgint ir kad nebūtų sukibusios, o tarkim vakare - dar ir priduot apimties. Išbandžiau tik šiandien ryte, su ta ilgaja puse puikiai išsišukavo ir prasiilgino thumbup.gif dar liko pabandyt, ar išeina pasidaryt super duper blakstienas vakarui su juo.
tada parašysiu galutini nuosprendį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 04 02, 13:31)
O sepetelis kaip tik mane nustebino...labai malonus ir gerai dazo wub.gif

Pabandysiu, dar karta aciu uz patarimus smile.gif
Atsakyti
Prisikaicius apie tuos tusus nusipirkau šiandien Lancome Virtuose ax.gif norejau Hypnose ,bet nusprendžiau, kad mano šluotinem doh.gif blakstienom bus Virtuose geriau .Kainavo nepigiai doh.gif ,bet dezuteje buvo makiažo nuemejes ir kremas thumbup.gif .Nes sakėt, kad sunkiai nusivalo, rytoj bandysiu ta stebukla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bremen @ 2008 04 02, 16:40)
Prisikaicius apie tuos tusus nusipirkau šiandien Lancome Virtuose  ax.gif norejau Hypnose ,bet nusprendžiau, kad mano šluotinem  doh.gif blakstienom bus Virtuose geriau .Kainavo nepigiai  doh.gif ,bet dezuteje buvo makiažo nuemejes ir kremas  thumbup.gif .Nes sakėt, kad sunkiai nusivalo, rytoj bandysiu ta stebukla  biggrin.gif

Man is pat pradziu sis tusas patiko, bet greitai sudziuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 04 02, 16:01)
Man is pat pradziu sis tusas patiko, bet greitai sudziuvo  smile.gif

as kasdien naudoju tai tikiuosi spesiu iki sudziunant sunaudoti biggrin.gif
Atsakyti
kuris geresnis Lancome HYPNOSE ar Chanel INIMITABLE.. turiu omeni kuris geresnis jei kazkuri pirkciau atsparu vandeniui? kuris ilgiau issilaiko ir nesulipina blakstienu?
Atsakyti
QUOTE(Pianistė @ 2008 04 02, 17:58)
kuris geresnis Lancome HYPNOSE ar Chanel INIMITABLE.. turiu omeni kuris geresnis jei kazkuri pirkciau atsparu vandeniui? kuris ilgiau issilaiko ir nesulipina blakstienu?

Lancome atsparaus vandeniui neturėjau, tai negaliu patart. O del Chanel.... neseniai pasiskundžiau čia biggrin.gif kad man nutepė viršutinius vokus labai. Jop, nutelė. Bet kai reikėjo tą tušą nuvalyt tai neduok Dieve blink.gif 2 dienas zulinau, ir tai, dar likę tušo buvo ant blakstienų.
Atsakyti
vis delto galiu prisideti prie nuomoniu kad braskese tusai nekokie, maniskis onyx jau lyg ir truma bei tepa paakius, aisku negaliu lygint su pirktais is kitur, nes tik braskese tepirkau, na dar koki isbandysiu is braskiu, jei suds vel, tai tikrai baninsiu censored2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 02 balandžio 2008 - 20:36