Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas. 6 dalis

QUOTE(Pianistė @ 2008 04 02, 18:58)
kuris geresnis Lancome HYPNOSE ar Chanel INIMITABLE.. turiu omeni kuris geresnis jei kazkuri pirkciau atsparu vandeniui? kuris ilgiau issilaiko ir nesulipina blakstienu?

Na as siuo metu turiu juos abejus tik neatsparius vandeniui.tai man visgi HYPNOSE labiau patinka. blush2.gif
Atsakyti
Nusivyliau tuo Lancome virtuose verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pianistė @ 2008 04 02, 18:58)
kuris geresnis Lancome HYPNOSE ar Chanel INIMITABLE.. turiu omeni kuris geresnis jei kazkuri pirkciau atsparu vandeniui? kuris ilgiau issilaiko ir nesulipina blakstienu?

Lancome nesu turėjus atsparaus vandeniui, bet Chanel Inimitable turiu. Man jis kaip tušas labai patinka smile.gif Netepa nei paakių, nei vokų, vakare per didžiausius sunkumus nuvalau, niekas jo "neima" ax.gif
Atsakyti
Atsirado jei neklystu visu megiamas ysl tusas:)

http://oth.strawberr...ineId=9351#9351
Atsakyti
na va, vėl grįžau prie MF 2000colorie, jusu vadinamo dramatic look. na, man jis tikrai super bigsmile.gif
Atsakyti
Aš turbūt ties Lancome Hypnose apsistosiu thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien po šiokios tokios pertraukos pabandžiau vėl pasidažyti Lorealio Volume Shocking. Daug kam patinka, galvoju gal pamiršau efektą, kad nusipirkau kitą tušą biggrin.gif Bet su MF Max Masterpiece (kurį dabar naudoju) nėra ką lygint. Su Lorealiu gavosi sulipę (jei nori ryškiau padažyt, visada sulimpa, o jei ne, tada to efekto, kad gražiai pasidažius ir nėra) ir ne tokios ilgos blakstienos kaip, kad gaunasi su MF, be to dar visą dieną tepė vokus, valiau ir valiau doh.gif Nesidažysiu juo daugiau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 05 balandžio 2008 - 22:12
o vasarai jus naudojat vandeniui atsparu tusa?man siaip jis butu visai reikalingas daiktas nes nuo saules akys asaroja,bet vis baiminuosi del to kad blakstienoms negerai bus,kad labai issausins.
gal kuri esat ilgiau naudojusi vandeniui atsparu tusa ir zinot kaip ten su tom blakstienom buna?
Atsakyti
As dabar dazau ispradziu su GALE HAYMAN jis duoda apimties,atskiria,o ant virsaus Lancome DEFINICILS jis pailgina...atrodo wub.gif
Atsakyti
gal jau atradot koki nors tusa, kuris dazytu kaip maxfactor masterpiece max, bet taip greit nesutirstetu unsure.gif ? man siaip jis labai patinka, bet po menesio darosi sunku dazytis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 04 05, 21:22)
na va, vėl grįžau prie MF 2000colorie, jusu vadinamo dramatic look. na, man jis tikrai super bigsmile.gif



Jis ne musu taip vadinamas, o ish tikruju vadinasi 2000 calorie - dramatic look smile.gif
Atsakyti
Gal padetumete issirinkti tusa 4u.gif noriu kad ilgintu ir biskeli storintu, bet nesulipintu. renkuosi tarp MF 2000 dramatic look, Loreal lash architect ir dar maciau is MF toks auksinis ipakavimas, nepamenu kaip tiksliai vadinas, bet brangesnis uz dramatic look blush2.gif raso kad pakelia ir pan. blakstienas.
Atsakyti