Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

QUOTE(eimi @ 2006 01 30, 05:25)
doh.gif persiprašau už susidvejinimą...
norėdama patikslint, kad mums iškart buvo pašalinta ir angina, ir adenoidai - susidvejinau ax.gif


Mano dukrai kažkada buvo puliuojanti angina. Tačiau jai tuo metu buvo 6 metai. Irgi aukšta temperatūra, irzlumas, mieguistumas. Negalėdavo normaliai nuryti maisto ir sunkiai rydavo seiles, kadangi skausmas buvo tikrai ne mažas. Tad taip pat teko kviestis gyditoją į namus. Išrašė trijų rušių viastų. Antibiotikus; vaistus, slopinančius gerklės skausmą ir mažinantį šiek tiek uždegimą; ir tiksliai nepamenu kokius dar, nes visgi seniai buvo.

Jau buvom pradėję galvoti, kad reikia operuoti anginą, bet gavosi taip, kad gyditojas liepė išoperuoti tik adenoidus, bet dabar lyg ir nebeserga angina, nebent šiaip kada pakrenkščia, bet ir tai ne taip rimtai.
Atsakyti
Sveikos, mielosios smile.gif Esu nauja jūsų įspūdingo forumo dalyvė, tikiuosi abipusiai malonaus bendravimo thumbup.gif Auginu du sūnelius ir taip pat esu susidūrusi su jums aktualiomis problemėlėmis. Mano mažajam irgi labai dažnai sukyla pūlinė angina. Vien jau nuo rugsėjo sergame antrą kartą. Gyd rekomenduoja operuoti, o aš net nežinau kaip geriau, nes didysis turėjęs tokią pat problemą lyg ir ją išaugo. Gal patarsite ką g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roniki: 16 lapkričio 2008 - 12:14
QUOTE(roniki @ 2008 11 16, 13:07)
Sveikos, mielosios smile.gif Esu nauja jūsų įspūdingo forumo dalyvė, tikiuosi abipusiai malonaus bendravimo thumbup.gif Auginu du sūnelius ir taip pat esu susidūrusi su jums aktualiomis problemėlėmis. Mano mažajam irgi labai dažnai sukyla pūlinė angina. Vien jau nuo rugsėjo sergame antrą kartą. Gyd rekomenduoja operuoti, o aš net nežinau kaip geriau, nes didysis turėjęs tokią pat problemą lyg ir ją išaugo. Gal patarsite ką g.gif

Sveikute, mano sūnus nuo 2mėn. sirgdavo pūliuojančia angina, praktiškai beveik kas mėnesį gerdavom antibiotikus, kurie per du metus mums pažeidė kepenis, dar vėliau komplikavosi į sanarius, susirgom artritu. Bet daktarai neleido operuoti anginos, sakė, kad nėra ką operuoti. Ir tai ne išeitis, nes jeigu yra židinys, tai išoperavus, gali sueiti į bronchus ar plaučius ir vėl ta pati dainelė tik kitoje vietoje. Dabar jau mums 6metai ir mes tebeturim angina, susiradom privačią gydytoją, kuri daro gerklės praplovimus su vaistais ir mums padeda. Kai matau, kad pakilus angina, padidėja limfmazgiai, pavežioju savaitėlę pas LOR, praplauna pūlius ir vel viskas gerai. Manau , kad išgyvensim. O ka padarysi, jeigu nei Vilniuje, nei Klaipėdoje musų neoperavo, kai norėjau. Ir mano gyd. atkalbinėjo.
Taigi tau pačiai reikia spręsti, o be to vienu gydytoju aš niekad nepasitikiu, nuvežu pas kelis. Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(Redulka @ 2008 11 17, 11:57)
Sveikute, mano sūnus nuo 2mėn. sirgdavo pūliuojančia angina, praktiškai beveik kas mėnesį gerdavom antibiotikus, kurie per du metus mums pažeidė kepenis, dar vėliau komplikavosi į sanarius, susirgom artritu. Bet daktarai neleido operuoti anginos, sakė, kad nėra ką operuoti. Ir tai ne išeitis, nes jeigu yra židinys, tai išoperavus, gali sueiti į bronchus ar plaučius ir vėl ta pati dainelė tik kitoje vietoje. Dabar jau mums 6metai ir mes tebeturim angina, susiradom privačią gydytoją, kuri daro gerklės praplovimus  su vaistais ir mums padeda. Kai matau, kad pakilus angina, padidėja limfmazgiai, pavežioju savaitėlę pas LOR, praplauna pūlius ir vel viskas gerai. Manau , kad išgyvensim. O ka padarysi, jeigu nei Vilniuje, nei Klaipėdoje musų neoperavo, kai norėjau. Ir mano gyd. atkalbinėjo.
Taigi tau pačiai reikia spręsti, o be to vienu gydytoju aš niekad nepasitikiu, nuvežu pas kelis. Sėkmės

Ačiū labai už nuomonę rolleyes.gif Žinau, kad spręst tik mums, tėveliams cool.gif O tai tie praplovimai neskausmingi, vaikas pasiduoda juos atlikti i g.gif r kur tai daro bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

kurios operavote angina savo vaikuciams Kauno Klinikose, kiek gyd davet po operacijos? blush2.gif gal galite man i az?
Atsakyti
QUOTE(roniki @ 2008 11 16, 12:07)
Sveikos, mielosios smile.gif Esu nauja jūsų įspūdingo forumo dalyvė, tikiuosi abipusiai malonaus bendravimo thumbup.gif Auginu du sūnelius ir taip pat esu susidūrusi su jums aktualiomis problemėlėmis. Mano mažajam irgi labai dažnai sukyla pūlinė angina. Vien jau nuo rugsėjo sergame antrą kartą. Gyd rekomenduoja operuoti, o aš net nežinau kaip geriau, nes didysis turėjęs tokią pat problemą lyg ir ją išaugo. Gal patarsite ką g.gif

o puliuojanti angina, tai kas? mano sunui penktad buvo 38 temp, paziurejau raudona gerkle. numusem karta temp, ir daugiau nebekilo, tik pora dienu laikesi apie 37,2. siand jau nera temp, bet kazkaip geriau paziurejau siand, tai pamaciau ne tik paraudusia gerkle, bet ir tokius baltus pulinukus. gerkle nebe tokia raudona tarkim kaip vakar. nuo gerkles duodu Sebidin, arbatu visokiu duodu ir toki homeopat vaistuka, kuri israse gyd Ablufan ar kazkaip panasiai (na, jis nuo gripo ir persalimo ligu, taip raso ant dezutes). tai ar tie pulinukai jau ir skaitosi puliuojanti angina? valgo normaliai, geria, viskas atrodo normos ribose. jam 4,5 metuku, siaip ir anksciau esu pastebejusi tu paciu pulinuku kai gerklyte budavo paraudusi. anksciau budavo, kad gydydavomes su antibiotikais, bet ne visada. aciu dievui, ir si karta apsiejom be ju. siaip didelis ligonis jis kaip ir nera, jau manau, didziaja dali atsirgo, kadangi lanko darzeli nuo 1,5 metuku tongue.gif

QUOTE(Redulka @ 2008 11 17, 10:57)
Sveikute, mano sūnus nuo 2mėn. sirgdavo pūliuojančia angina, praktiškai beveik kas mėnesį gerdavom antibiotikus, kurie per du metus mums pažeidė kepenis, dar vėliau komplikavosi į sanarius, susirgom artritu.

butu idomu suzinoti ir sitos mamytes nuomone, ar maniskis irgi turi puliuojancia angina?
aciukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tauskalyte: 08 gruodžio 2008 - 22:52
Nusipirkau iš homeopatinės vaistinės rupūžės antpilo, tai sudaviau savo mažylei, bei pati sau lašinausi, tai jau mėnuo kaip gerlė man nebuvo užėjus skaudėt bigsmile.gif , o tokie dabar orai doh.gif . Šiaip tokiu metu laiku visuomet vaikščiodavau paraudusią gerklę, ir šiaip nuo vaikystės nenustodavau sirgti anginomis ir beveik visada puliuojančiom schmoll.gif Tai ar čia sutapimas ar ištikro padeda, tai žiūrėsim...
Atsakyti
QUOTE(tauskalyte @ 2008 12 08, 23:51)
o puliuojanti angina, tai kas? mano sunui penktad buvo 38 temp, paziurejau raudona gerkle. numusem karta temp, ir daugiau nebekilo, tik pora dienu laikesi apie 37,2. siand jau nera temp, bet kazkaip geriau paziurejau siand, tai pamaciau ne tik paraudusia gerkle, bet ir tokius baltus pulinukus. gerkle nebe tokia raudona tarkim kaip vakar. nuo gerkles duodu Sebidin, arbatu visokiu duodu ir toki homeopat vaistuka, kuri israse gyd Ablufan ar kazkaip panasiai (na, jis nuo gripo ir persalimo ligu, taip raso ant dezutes). tai ar tie pulinukai jau ir skaitosi puliuojanti angina? valgo normaliai, geria, viskas atrodo normos ribose. jam 4,5 metuku, siaip ir anksciau esu pastebejusi tu paciu pulinuku kai gerklyte budavo paraudusi. anksciau budavo, kad gydydavomes su antibiotikais, bet ne visada. aciu dievui, ir si karta apsiejom be ju. siaip didelis ligonis jis kaip ir nera, jau manau, didziaja dali atsirgo, kadangi lanko darzeli nuo 1,5 metuku  tongue.gif
butu idomu suzinoti ir sitos mamytes nuomone, ar maniskis irgi turi puliuojancia angina?
aciukas  4u.gif

Sveikos smile.gif Na pirmiausiai jei jau vaikas serga pūline angina, temperatūros taip greit nenumuši. Ir be antibiotikų neišsisuksi. Jei jau sekančia dieną jums nukrito temperatūra
, tai greičiausiai jums tikrai tik paprastas gerklės uždegimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(roniki @ 2008 12 09, 10:04)
Sveikos smile.gif Na pirmiausiai jei jau vaikas serga pūline angina, temperatūros taip greit nenumuši. Ir be antibiotikų neišsisuksi. Jei jau sekančia dieną jums nukrito temperatūra
, tai greičiausiai jums tikrai tik paprastas gerklės uždegimas thumbup.gif


SUPRATAU smile.gif
aciu uz atsakyma smile.gif
tai, kad temperatura buna auksta, ir numusus vel pakyla, kaip ir zinojau, kaip ir buvo aisku. bet dabar kai temp nera, o matyti tokie pulinukai, tai kazkaip suabejojau g.gif skambinausi siand gyd, tai ji sake, kad tai gali buti kaip ir apnasos, pagal ja irgi nieko blogo ,nes temp nera.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tauskalyte: 09 gruodžio 2008 - 12:14
QUOTE(tauskalyte @ 2008 12 09, 13:14)
SUPRATAU  smile.gif
aciu uz atsakyma  smile.gif
tai, kad temperatura buna auksta, ir numusus vel pakyla, kaip ir zinojau, kaip ir buvo aisku. bet dabar kai temp nera, o matyti tokie pulinukai, tai kazkaip suabejojau  g.gif skambinausi siand gyd, tai ji sake, kad tai gali buti kaip ir apnasos, pagal ja irgi nieko blogo ,nes temp nera.
4u.gif

Na ir labai šaunu thumbup.gif Mes tai sausio mėn jau konsultuosimės dėl anginos operacijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(roniki @ 2008 12 09, 11:04)
Sveikos smile.gif Na pirmiausiai jei jau vaikas serga pūline angina, temperatūros taip greit nenumuši. Ir be antibiotikų neišsisuksi. Jei jau sekančia dieną jums nukrito temperatūra
, tai greičiausiai jums tikrai tik paprastas gerklės uždegimas thumbup.gif



del temperaturos tai nuo kiekvieno individuoaliai priklauso, kiti sirgdami pulinga angina jos net neturi, o del pulingos anginos ir antibu irgi nesutinku. angina buna bakterine arba virusine. ir ta ir ta galima issigydyti be ntibu, tik bakterine galima gydyti antibais, o virusines neverta - antibai virusiu neveikia, todel daznai organizmas pats juos iveikia.
Atsakyti
Sveikos, mano maze daznai turi problemu su gerkle, nuo rugsejo jau 3 kartus turejom angina. doh.gif Va ir dabar gydytoja apziurejo gerkle visa gleiveta, bet temperaturos neturi, tai jei iki 5-nio nepageres zada antibijotiku israsyti. cool.gif vel.
Atsakyti