Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

QUOTE(Aryvle @ 2008 12 09, 17:57)
del temperaturos tai nuo kiekvieno individuoaliai priklauso, kiti sirgdami pulinga angina jos net neturi, o del pulingos anginos ir antibu irgi nesutinku. angina buna bakterine arba virusine. ir ta ir ta galima issigydyti be ntibu, tik bakterine galima gydyti antibais, o virusines neverta - antibai virusiu neveikia, todel daznai organizmas pats juos iveikia.

Gali būti, man taip gydytoja aiškino, kad jei jau pūlinė angina tai be antibiotikų nė iš vietos.O be to esu pati žaidusi su visokiais čiulpiamais, purškiamais, homeopatiniais vaistais, bet viso to rezultatas, kad liga užsitesė ir sirgom beveik 3 savaites verysad.gif Bet žinoma, aš esu tos nuomonės, kad visada reikia konsultuotis su gydytoju.lai kiekvienas dirba savo darbą 4u.gif
Atsakyti
Tonziles gydytojai linkę "išlaikyti" bent jau iki 7 metų. Bet jeigu vaikas dažnai serga pūlingomis anginomis ir pačios tonzilės yra pakitusios, t.prasme l.didelės, randuotos, tada dažniausiai jos yra šalinamos, nes nebeatlieka normalios savo funkcijos.
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2008 10 31, 13:36)

tai bendrai paemus per puse meteliu vaikas sirgo 11 kartu. siaubas... jam kas antra sav angina. buvom pnv pas LOR. bet durnyste.registravausi telefu pas poceviciene o kai nuvaziavau suzinojau kad uzregistravo pas trunce  blink.gif  kazkos idomus daktaras pasirode. pasiule operuotis ir angina ir sinusus ir dar prisikabino prie neva atlepusiu mano sunaus ausu (pasirodo jis turi privacia plast chirurg klinika)



Iš gydytojų pavardžių suprantu, kad jūs iš Panevėžio smile.gif Panevėžy ne pas Truncę(tikras šarlatanas doh.gif ) reikia eit ir ne pas Pocevičienę, puiki daktarė LOR skyriuje Balčetienė yra, o operuotis tai tik pas Abromavičių thumbup.gif . Pas mano dukrą ligų ir antibijotikų statistika per pusę metų labai panaši į jūsiškę, tik mano dukra jau 4,5 m ir ką tik gryžom iš ligoninės po anginos operacijos, chroniškos tonzilės yra žymiai kenksmingesnės ir pavojingesnės, nei jų iš vis nebūvimas.Tą patvirtino po operacijos daktaras pasakęs, kad kriptose tonzilių buvo užsisenėję pūliai, ir šalinti tokias tonziles buvo būtina. Nes pastovūs antibijotikai tik yra galutinis imuniteto žlugdymas.
Aš buvau nusipirkusi bufo 3, net nežinau ar sutapo ar ne, bet po pirmo lašiukų sudavimo dukrai užėjo stiprūs skrandžio diegliai vėmė vargšė raitėsi, prisišaukėm lašelinę, nes kitaip nepasveikom daugiau aš to bufo3 bijojau duoti, net bijau prisiminti, kas darėsi doh.gif
Gydytojas Abromavičius, man atrodo, konsultuoja privačiai Nemuno poliklinikoj, konsultacija 50 lt kainuoja. tikrai verta išgirsti jo nuomonę nes jis niekada nepuola operuoti, pagrystai viską motyvuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 12 19, 11:19)
Iš gydytojų pavardžių suprantu, kad jūs iš Panevėžio  smile.gif Panevėžy ne pas Truncę(tikras šarlatanas  doh.gif ) reikia eit ir ne pas Pocevičienę, puiki daktarė LOR skyriuje Balčetienė yra, o operuotis tai tik pas Abromavičių  thumbup.gif . Pas mano dukrą ligų ir antibijotikų statistika per pusę metų labai panaši į jūsiškę, tik mano dukra jau 4,5 m ir ką tik gryžom iš ligoninės po anginos operacijos, chroniškos tonzilės yra žymiai kenksmingesnės ir pavojingesnės, nei jų iš vis nebūvimas.Tą patvirtino po operacijos daktaras pasakęs, kad kriptose tonzilių buvo užsisenėję pūliai, ir šalinti tokias tonziles buvo būtina. Nes pastovūs antibijotikai tik yra galutinis imuniteto žlugdymas.
Aš buvau nusipirkusi bufo 3, net nežinau ar sutapo ar ne, bet po pirmo lašiukų sudavimo dukrai užėjo stiprūs skrandžio diegliai vėmė vargšė raitėsi, prisišaukėm lašelinę, nes kitaip nepasveikom daugiau aš to bufo3 bijojau duoti, net bijau prisiminti, kas darėsi  doh.gif
Gydytojas Abromavičius, man atrodo, konsultuoja privačiai Nemuno poliklinikoj, konsultacija 50 lt kainuoja. tikrai verta išgirsti jo nuomonę nes jis niekada nepuola operuoti, pagrystai viską motyvuoja  4u.gif

aciu uz patarimus, bet mes pries pusvalandi grizom is ligonines, pasalino adenoidus, nes sunui pasirodo ausu uzdegimai jau seniai, tik neskausmingi ir nuo slogos, o sloga nuo adenoidu. vaiksciojom privaciai pas abromaviciu bruzienes klinikoj. tikrai puikus daktras thumbup.gif
pas ji ir operavomes rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aryvle: 19 gruodžio 2008 - 15:50
Sveikos mergaitės tongue.gif Yra tokia rpoblemytė. verysad.gif mano dukros tonzilės be galo dodelės net jai nesergant, ar tai normalu? mes niekaip neišsiaiškinam.. g.gif g.gif doh.gif O va jau antra savaitė kaip mes pasigavę pūliuojančią anginą. Tos tonzilės dar didesnės [kaip golfo kamuoliukas] Daktarė mano reikia operuoti, bet mūsų apylinkės LORistė sako ne. Ką jūs mamytės manot? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglela @ 2009 01 21, 17:32)
Sveikos mergaitės  tongue.gif  Yra tokia rpoblemytė.  verysad.gif  mano dukros tonzilės be galo dodelės net jai nesergant, ar tai normalu? mes niekaip neišsiaiškinam.. g.gif  g.gif  doh.gif O va jau antra savaitė kaip mes pasigavę pūliuojančią anginą. Tos tonzilės dar didesnės [kaip golfo kamuoliukas] Daktarė mano reikia operuoti, bet mūsų apylinkės LORistė sako ne. Ką jūs mamytės manot?  4u.gif  ax.gif


siulau nuvesti pas kelis skirtingus loristus pasiklausti nuomones, ir tada matysite 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
Negaliu Jums pirsti savo gydymo budo, gink dieve dar kas pasidarys,
bet mano vaikams padejo. as pati tuos vaistukus pasidarau taip, kaip mokino amzinatilsi mociute mano.
Tai rupuze uzpilta su degtine.
Soryy, soryy neparasiau kad pasidaryti uzpilo galima tik birzelio menesi.
(tada jos buna aktyviausios), nors as pati esu pasidariusi ir rugsejo menesi,
(tada tik sugebejau pasigauti),- vistiek veikminga buvo.
Esu girdejusi ivairiu gydymo budu:"kiek metuku, tiek lasiuku duoti isgerti"
"po arbatini saukstuka...."
as pati duodavau taip:kol mazi budavo,2-3k per diena(priklausomai nuo ligos ir temperaturos, dazniausiai neleisdavau net isiseneti ligai) apsukdavau pirsta vata, apvyniodavau siulu, kad nenusmuktu, smile.gif ir gerai pamirkiusi, istepdavau gerklyte, biskuti nuspaudama, o kai paaugo, duodavau valgoma sauksta pagargaliuoti ir ispjauti.
Viena taisykle: jokiu vaistu, kol gydau su rupuze.
Gavus vaistuku, dukrelei ir sunui po 3-4 val pradedavo mazeti temperatura... ir taip 3-4 dienos ir i mokykla.(Kai paugejo)
Jei nuspresite pasinaudoti,- rasau toliau: gamybos recepta
Pasigauni rupuze, ileidi i trilitri su vandeniu (2/3 trilitrio), uzdengi su plastmasiniu dangteliu, pries tai padariusi jame skylutes orui, 2-savaitem, ji ten issikakoja, nusineria oda,( ji buna gyva ir est duoti nereikia), poto nusiperki degtines (megstamiausios ) tik be prieskoniu, supili i litrini stiklaini ir ileidi ten rupuze. Laikai tamsoj 1 men, isgriebi ir tada jau naudoji uzpila, kai reikia.
Esu girdejus ir kitu ruosimo budu, bet as darau taip.
(O dieve kokia as baisi, bet ko tik nepadarai del savo vaiku)
Jei labai reikia, as uzpilo turiu, rasa14@yahoo.com
Atsakyti
mes anginos opercijos isvengem pradeje gert Bronchomunal
Nuo dvieju metuku nuolat sirgom iki pat 8,jau sake,kad nebeisvengsim opracijos, bet patekom pas kita gydytoja ir pasiule mums ta Bronchomunal, o jau buvom viska isbande:niekas nepadejo, jau dveji metai nebeserga
Atsakyti
Na mes jau antri metai kai susergam ta liga-puliuojancia angina,,,,ir as ir sunus man aisku lengvai issivalo nes skalauju daznai,o sunui teko ir antibijotukus pavartoti......
Na kol kas gydytojas apie operacijas net sneku nenori girdeti o kai bus jau didesnis ziuresim,gal isaugs,nes as pavyzdziui niekada nesirgusi angina puliuojancia ir se tau po gimdymo susirgau.
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2009 01 21, 18:45)
siulau nuvesti pas kelis skirtingus loristus pasiklausti nuomones, ir tada matysite 4u.gif


Sveikos mielosios.O mums tai anginą operuos, net keli gydytojai kalba tą patį. Sergam ja kas mėnesį.Va ir dabar guli mažylis su 39.3 tem doh.gif .Man ir pačiai ji išoperuota.Bet žinot ko norėčiau paklausti?Gal žinote kiek Santariškėse reikia mokėti gydytojui ir anesteziologui už operaciją.Neseniai čia gyvenu tai net neįsivaizduoju kokios čia kainos.Gal kas patarsite.Būčiau dėkinga
Atsakyti
mano mazylis irgi serga angina,7men pirma karta susirgo ir dabar siuo metu serga 1m 9men bet man atrodo,kad mazas budamas lengviau persirgo ir greiciau.dabar didele problema su antibiotiku gerimu,nenori vaistu nors tu ka,tai per asaras ir klykinus vos sugirdom,o dar gekle kai reikia tepti JOX tai vel problema,temperatura 38-38.8 pakyla,gaila vaiko kad taip reikia kankintis.as ir pergyvenu sausio pradzioj ligoninej gulejom su laringitu,dabar angina puliuojanti,atrodo man kad mano vaikelis tikras ligu maisas,jau ir paciai atrodo greitai stogas pavaziuos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(julitass @ 2009 02 27, 10:00)
mano mazylis irgi serga angina,7men pirma karta susirgo  ir dabar siuo metu serga 1m 9men bet man atrodo,kad mazas budamas lengviau persirgo ir greiciau.dabar didele problema su antibiotiku gerimu,nenori vaistu nors tu ka,tai per asaras ir klykinus vos sugirdom,o dar gekle kai reikia tepti JOX tai vel problema,temperatura 38-38.8 pakyla,gaila vaiko kad taip reikia kankintis.as ir pergyvenu sausio pradzioj ligoninej gulejom su laringitu,dabar angina puliuojanti,atrodo man kad mano vaikelis tikras ligu maisas,jau ir paciai atrodo greitai stogas pavaziuos verysad.gif


Labas rytas.Suprantu kaip sunku kai serga vaikas verysad.gif Juk pati tai išgyvenu unsure.gif Laikykimės drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti