Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

Aš labai paprastai tos nuomos ieškojau - per YAHOO mirksiukas.gif
Ten tikrai daug informacijos. Įmetu kelis agentūrų adresus, kurias buvau nusižiūrėjus:
Lodges
Opodohome
Parisian home
321 International
Va smile.gif Mes nuomojamės per Lodges, buvo priimtiniausias santykis tarp kainos ir vietos. Kai grįšim, galėsiu parašyt įspūdžius, kaip realiai pavyko, nes tokią aferą pati susukau pirmąkart, dar neįsivaizduoju, kaip gausis ax.gif
Panašiai gyvenom išsinuomoję Prahoj, bet ten nuomojomės jau vietoj, o dabar tvarkomės internetu...
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2005 04 17, 23:21)
Parašyta, kad Lotynų kvartalas, bet realiai yra tarp Liuksemburgo sodo ir Botanikos sodo.


Liuksiška vieta - Lotynų kvartalas wub.gif thumbup.gif , praktiškai pusė Paryžiaus dvasios. Normaliai parovėt butuką, tikrai geriau apsimoka nei terliotis su hosteliu, jei dviese važiuojat. Maždaug įsivaizduoju tą mini mini butuką (pagal savo draugo studio 24kv.m), nuolat gyvent nelabai faina, bet a la studentiškos romantikos dviese - ech wub.gif

O jūs šiaip romantikos ieškosit ar pasitūsint norit? O gal su rimtu tikslu važiuojat, pvz., vaikiuką gamint? biggrin.gif ax.gif Gal pasikultūrint numatėt (parodos, teatras, kinas) ar į kokį klubą varyt?
Atsakyti
vaje, panos doh.gif prisiskaičiau apie paryžių, tai dabar metus jį sapnuosiu, o dar metus galvosiu apie jį doh.gif noriu atgal į paryžių cry.gif cry.gif
koks nuostabus miestas wub.gif mes važiavom su ekskursija, tai vieną dieną nusiėmėm ir pasiskyrėm sau, t.y. ėjom savais keliais biggrin.gif bet jau tie keliai doh.gif apgyvendino prie mulen ružo. tai nuo jo pėstute nuėjom iki triumfo arkos, aišku kelis kartus pasiklydom biggrin.gif ėjom ėjom ir žiūrim kad čia jau buvom doh.gif pasirodo ratą apėjom apie kažkokį rajoną. bet jau kojų kaip nepavilkom kai nuėjom iki triumfo arkos, o dar grįžti atgal į viešbutį doh.gif iki šiol kai prisimenam su vyru tai žvengimas neišpasakytas namuose būna megalol.gif o kai grįžom, žiūrim mūsų grupė varo kažkur iš viešbučio, tai slėpėmės už kampo, kad tik mūsų kartu nesitemptų. parėję į viešbutį kojas pakišom po šaltu vandeniu ir vėl į trasą cry.gif ech... jaučiu per visą gyvenimą nebuvau sukorus tokių atstumų biggrin.gif

kaip sakiau, gyvenom prie mulen ružo, o ten jau rajonas doh.gif vyras naktį užsimanė parūkyti, išlindo pro balkonėlį ir atsitūpė kad jo niekas pusplikio nematytų. rūko, o iš priešais esančio neaiškios kilmės baro išlekia neaiškios kilmės darbuotoja ir rėkia ant maniškio, mol tu filmuoji (naktyje deganti cigaretė gal ir atrodo į raudoną lemputę), tas tai atgal aiškinti (prancūziškai nė bum bum) kad tik rūko.
kitą naktį sumanėm išeitį į naktinį monmartą - tas pats prie mulen ružo. doh.gif doh.gif rankom ti ksusikibom, kad mano brangiausiojo nenutemptų kokia plaštakė doh.gif nu net dabar akyse stovi visas tas vaizdas thumbup.gif

aišku mes matėm daug pagal programą, bet tą dieną kai skyrėm sau laiko, tai nematėm napaleono kapo, invalidų rūmų, įžymiosios katedros. beje, gyvenom monmartro rajone, o pačios bažnyčios taip ir nematėm.....

tai va, yra reikalas vėl važiuoti į paryžių pažiūrėti ką praleidom.... nors ir šią minutę cry.gif
ir vėl sapnuosiu paryžių wub.gif
Atsakyti
Buvau ir aš Paryžiui.... slabna daros prisiminus wub.gif ... Per 2 dienas pėsčiom išmaišėm visur kur galėjom! su drauge arabų prikirtom, todėl drąsiai dabar sakau Prayžius - meilės miestas! tongue.gif Man labiausiai patiko monmartras naktį, Šventosios Širdies balta katedra apšviesta, ir nuo ten atsiveriantis nuostabus vaizdas į spindintį Paryžių wub.gif wub.gif wub.gif
Dar patiko toks prekybos centras, kurio pavadinimo neprisimenu (o jis randasi naujam pramoniniam rajone, prie tokio didelio pastato į triumfo arką panašaus). Ten labai pamanomos kainos drabužiams, kosmetikai. Tikiuos kas nors parašys tikslų pavadinima drinks_cheers.gif
Atsakyti
Paryziuje... nusprendem susituokti............... Buvo ten karsta, viesbutis paprastas, klaidziojom tramvajais, perbadeje, begom visur- bet labai malionus prisiminimai... VAziuokiet visos, kas galit:-))
Atsakyti
QUOTE(Christa @ 2005 04 18, 11:24)
Dar patiko toks prekybos centras, kurio pavadinimo neprisimenu (o jis randasi naujam pramoniniam rajone, prie tokio didelio pastato į triumfo arką panašaus). Ten labai pamanomos kainos drabužiams, kosmetikai. Tikiuos kas nors parašys tikslų pavadinima  drinks_cheers.gif


Ten Defense - Paryžiaus gale, 1 metro linija paskutinė stotelė rolleyes.gif , aš irgi ten prasinešiau 4u.gif , o kaip užėjau kainytes - pvz., vieną papuošalų komplektuką vietoj 9Eu už 1Eu paėmiau thumbup.gif
Ir dar iš ten turiu "papinuką" biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2005 04 18, 14:10)
Turiu iš seniai nusipirkus tokią knygą Gilles Desmons "Pasivaikščiojimai po Paryžių", tai pakolkas vienintelis tikslas paklaidžiot po miestą pagal kai kuriuos maršrutus. O paskui vietoj bus matyt, ką čia dar nuveikus smile.gif Tiesa, va kur konkrečiai noriu - tai į blusų turgų ax.gif Gal kartais buvai? Kokie įspūdžiai?  ax.gif

Mano kelionė tai dar už mėnesio, ale jau dabar padai spirga ax.gif


Aš irgi tą knygą kažkada skaitinėjau biggrin.gif . Man geriausi blusturgiai buvo prie Senos, netoli Notre Dame, beje, 5min. nuo jūsų butuko pėsčiom thumbup.gif . Ten ir knygų superinių rast galima, ir šiaip visokių daiktelių, aš, deja, "su kitais reikalais" laksčiau, taigi apsipirkimai blusturgiuose nuėjo ateičiai rolleyes.gif O geriausiu laikomas Aligre (Place d'Aligre) 12 arondismente - jei nori fainumų paieškot, eik sekmadienį ryte. Aš buvau nuvariusi į Porte de Montreuil savaitgalį, bet ten buvo daugiau šiaip turgus, beje, ne itin mielas, tad greit susiradom, ko reikėjo, ir dingom. Bet sako, kad šeštadienį-sekmadienį čia būna labai neblogas blusturgis.
Second hand galima rast Porte de Vanves savaitgaliais), bet pati dar nebuvau.
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2005 04 18, 15:34)
Kaip faina thumbup.gif Aš labiausiai ir norėjau į bukinistų turgelius, o čia jeigu taip arti ir dar be knygų yra ir šiaip "štučkų", tai iš viso super thumbup.gif
Į secondhand'us, aišku, irgi būtų smagu nuvaryt, bet jaučiu, kainos ten didesnės negu Lietuvoj... unsure.gif


Nepasakyčiau, kad labai brangiau. Aš po arabų kvartalą tampiausi (prie Sacre Coeur), ten yra pigių drabužių (normalių, o ne "dišovkinių" arabiškų), buvo dideli išpardavimai (po kiekvieno sezono mini kainom paleidžia), pvz., vaikui džemperiuką (labai patiko užrašas "Haut comme trois pommes" - didelis kaip trys obuoliai biggrin.gif ) nupirkau už 1Eu, sau porą marškinėlių po 2Eu, vyrui - marškinėlius su Eifeliu (tipo, lauktuvės) - už 5Eu (kai suvenyrinėse jie kainuoja 9-12 Eu).
O didžiuose centruose tai ojoj kainos vaikų drabužiams ir daiktams blink.gif . Draugas mano mažiui nupirko striukę už 30Eu ir megztuką už 13Eu ir dar sakė, kad visai normalios kainos blink.gif blink.gif kaip centre..
Beje, tų pačių atvirukų irgi nepirk centre ir turistinėse vietose - juos po 1Eu pardavinėja, kai tam pačiam arabų kvartale jos vos po 0,25Eu.
Dar bukinistų parduotuvyčių mačiau prie Sorbonos (gatvelėse aplink) - už poros stotelių nuo Monge metro thumbup.gif
Atsakyti
Aha, tikrai labai normalios kainos, reiks būtinai pasižvalgyt smile.gif O arabų kvartalas - tai čia pačiam Montmartre, ar aš kažką painioju? blush2.gif
Atsakyti
jo jo, vyras mane tempėsi į arabų kvartalą netoli monmarto. o aš žiopla doh.gif psivaikščiojom, grįžom į viešbutį ir klausiu, sakua tai ko persigalvojai ir nėjom pas arabus. tai tas tik akis blink.gif išplėtė, sako taigi buvom doh.gif doh.gif

man paryžius dar maloniai širdelę paglosto, nes kai plaukėm senos upe pro meilės tiltą (jis dar vadinamas mary - atrodo ?), tai norą galvojau ir po 3 mėnesių tas noras išsipildė thumbup.gif o noras buvo pastoti ir pagimdyti vaikiuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2005 04 18, 16:14)
Aha, tikrai labai normalios kainos, reiks būtinai pasižvalgyt smile.gif O arabų kvartalas - tai čia pačiam Montmartre, ar aš kažką painioju? blush2.gif


Taip, ten, lipant žemyn nuo Sacre Coeur (vai, kiek ten smulkių ir gražių gatvelių - vieną dieną buvau pasiklydusi, tai skambinau draugei, kad surastų mane blush2.gif , bet vėliau jau "įsivaikščiojau" smile.gif ). O tuose priemiestiniuose juodukų turguose geriau nešvaistyt laiko. Man va tie rajoniukai oi kaip nepatiko - sakyčiau, Paryžius iki anų smarvių ir baigiasi doh.gif

Tiesa, dar vienas dalykas dėl metro - jei jūs būsit 8 d., tai jums neapsimoka pirkt carnet bilietų (tik 10, o kainuoja 10,50Eu), geriau pasidarykit savaitinį bileitą, su kuriuo galėsit visą savaitę važinėt ir metro, ir autobusais thumbup.gif . Reikia pasidaryt nuotraukas (jei žiūrėjai "Amelija iš Monmartro", tai matei stotyse nuotraukų kabinas mirksiukas.gif ) - kabinose 4 nuotraukytės kainuoja berods 3Eu, o tada paduosi kasoj ir paprašysi padaryt savaitinį bilietą - jis kainuoja 15Eu. Patikėk, būnant savaitę, jis labai labai apsimoka, o be to, galėsi daug metro važiuot ir sutaupysi laiko.
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2005 04 19, 09:03)
Geras thumbup.gif O tas bilietas galioja savaitę nuo tada, kai padarai? Nes mes busim nuo ketvirtadienio iki kito penktadienio. Aš kažkur skaičiau apie savaitinius bilietus, bet ten buvo parašyta, kad jie galioja nuo pirmadienio visą savaitę unsure.gif O savo nuotraukų kažin negalima atsivežt? biggrin.gif Aš dar turiu komplektuką nepanaudotą biggrin.gif


Tas bilietas galioja nuo pirmadienio unsure.gif . Bet jūs į viduriuką įlindot, tai net nežinau unsure.gif . Geriausia būtų, kad apytiksliai pasiskaičiuotumėt, kiek važinėtumėt metro ir ar apsimoka daryt. O va dėl savų nuotraukų tai ir nežinau - gal ir galima pabandyt pakišt (veidelis vis tiek tas pats tongue.gif ).
Aš buvau kovo pradžioj, kai buvo labai šalta, tad tikrai daug varinėjau metro+autikais, tai tikrai gerai tas bilietas (vietoj 4 carnets man). Bet jei jūs daugiau vaikščiosit pėsti, gal ir užteks po carnet g.gif arba 3 carnets abiem...
Atsakyti