Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ištekėjusios nešiojat sijonus ir aukštakulnius?

ko cia juokiates, ash pazistama tokia turiu, tai ji gyvena jau pora metu su juo, vestuves zada kelti, vaikuciu dar neturi. bet moteriske ryskiai apsileido kai vyruka susirado- priaugo 20-30kg ir toliau sekmingai auga, nesidazo, rengiasi bele kaip ir t.t. kai kalbames su ja sako: o kam amn, turiu nuostabu zmogu salia, jis mane myli tokia kokia esu, kitu vyru neieskau, nematau reikalo cia cackintis. o kai paklausiu, o kaip del saves? tai jai dzin, svarbu kad turi mylinti zmogu..
na.. ash nesioj ir kablus ir sijonukus ir t.t. bet ne del vyro.. del saves ir del kitu moteru kaip kad kazkuri saket laugh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Erszebeth gal rimtai, nesusipratelis kazkoks doh.gif
as tai noreciau kad temos autore parasytu ar ji cia rimtai galvoja ar nea g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GūGa: 01 vasario 2008 - 15:53
nepykit jūs tos kurios juokiasi,nes man irgi juokinga pasirodė lotuliukas.gif

Atsakyti
na as interpretuoju savaip...tirkiausiai gavo pavydu vyra moteris. ir jis jai neleidzia tu dalykiuku nesiot blush2.gif
Atsakyti
Nesupratau vistiek...
Prieš 20 metų nešiojau,ir dabar sėkmingai nešioju.
Tik kasdienai renkuosi vidutinį kabluką,bo kojas paskausta,su 12 cm jau darbe nelakstau,kaip kažkada..Nu tai man virš 40,tai toms tik ką ženotoms būtent dabar ir reikia pradėt kablus nešiot,kad vyras nepabėgtų..O dėl sijonų-kaip sakoma-motera senyn-sijonas trumpyn,kol dar kojos negarbanotos.. megalol.gif Pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2008 02 01, 19:04)
na as interpretuoju savaip...tirkiausiai gavo pavydu vyra moteris. ir jis jai neleidzia tu dalykiuku nesiot blush2.gif


man. irgi, tik ši mintis į galvą atėjo. Jei tai tiesa - nenorėčiau tokio vyro g.gif
Atsakyti
o as vistiek nelabai suprantu kas bendra tarp sijono,aukstakulniu ir vestuviu? g.gif
Atsakyti
Nelabai ir aš suprantu g.gif Ar mes čia visos tokios nesupratlyvos mirksiukas.gif
Turiu ir metu pati, o ir santuokos metai nemaži, bet kaip nešiojau sijonus ir aukštakulnius, taip ir tebenešioju. Tik su metais pasikeitė sijonų modeliukai ir batų kulniuko dydis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O man nuoširdžiai gaila tokių moterų, kurios tokius klausimus užduoda unsure.gif
XXI a. jau lyg ir.. O pasirodo nelabai nelabai... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(cacalialka @ 2008 02 01, 14:30)
sveikos mamytes 4u.gif
idomu pasidare suzinot ar po vestuviu vis dar devit sijonus ir aukstakulnius?ar kaip sakant turiu vyra,tai dabar ziuriu saves ir nesiojate kas patogiau?


Sveikute 4u.gif
Taip,zinoma mes devit sijonus ir aukstakulnius mirksiukas.gif Budamos ne tik istekejusios, bet ir turincios ne viena vaika mirksiukas.gif

Na o jai rimtai, tai manau viskas priklauso nuo taves ir tavo vyro 4u.gif
Atsakyti
NEGALĖČIAU GYVENT BE AUKŠTAKULNIŲ IR TRUMPO SIJONO..IR MAN VISAI VYRO NUOMONĖ NERŪPI -AŠ JAM NENURODINĖJU KAIP RENGTIS..
Atsakyti
[B]ATSIPRASAU,kad paskubejau ir taip kvailai klausima suformulavau,pati perskaiciau ir net geda pasidare,nei sis nei tas doh.gif doh.gif doh.gif .
o paskelbdama tema norejau tiesiog suzinoti ar jums pavyksta ir kaip po vestuviu,vaikelio gimimo islikti grazioms ir puostis. ypac pagimdzius vaikeli ir kai tenka dauguma laiko praleisti namie.o kodel tuos nelempus aukstakulnius paminejau,nes pati pries vestuves i kiekviena pasimatyma issipuosus sokuodavau,o dabar juk taip neapsirengsi kai reikia vezima tempt.taciau buti graziai noras vistiek nedingo.todel ir norejau pasiteirauti kaip jus po vestuviu,gimdymu tvarkotes savo garderoba.nes tikrai teko matyti,kad moterys po to apsileidzia.stai kad ir drauge buvau sutikus.pasibaisejau: beformes kelnes,megztinis iki keliu, riebaluoti plaukai.is jos likes tik seselis kokia anksciau budavo.suprantu,kad neturi laiko,o ir figura nebe tokia grazi bet vistiek nerandu pateisinimo.ir tikrai ne viena yra tokia.
issipleciau cia,bet tikiuosi dabar zmoniskiau suformulavau klausima mirksiukas.gif
Atsakyti