Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ištekėjusios nešiojat sijonus ir aukštakulnius?

QUOTE(cacalialka @ 2008 02 02, 11:00)
[B]ATSIPRASAU,kad paskubejau ir taip kvailai klausima suformulavau,pati perskaiciau ir net geda pasidare,nei sis nei tas doh.gif  doh.gif  doh.gif .
o paskelbdama tema norejau tiesiog suzinoti ar jums pavyksta ir kaip po vestuviu,vaikelio gimimo islikti grazioms ir puostis. ypac pagimdzius vaikeli ir kai tenka dauguma laiko praleisti namie.o kodel tuos nelempus aukstakulnius paminejau,nes pati pries vestuves i kiekviena pasimatyma issipuosus sokuodavau,o dabar juk taip neapsirengsi kai reikia vezima tempt.taciau buti graziai noras vistiek nedingo.todel ir norejau pasiteirauti kaip jus po vestuviu,gimdymu tvarkotes savo garderoba.nes tikrai teko matyti,kad moterys po to apsileidzia.stai kad ir drauge buvau sutikus.pasibaisejau: beformes kelnes,megztinis iki keliu, riebaluoti plaukai.is jos likes tik seselis kokia anksciau budavo.suprantu,kad neturi laiko,o ir figura nebe tokia grazi bet vistiek nerandu pateisinimo.ir tikrai ne viena yra tokia.
issipleciau cia,bet tikiuosi dabar zmoniskiau suformulavau klausima mirksiukas.gif

visada save prisižiūrėjau ir ištekėjus niekas nepasikeitė. visada pries vyrą stengiuosi atrodyti gražiai ir tvarkingai, neleidžiu sau pasirodyti nesusišukavusi ar dar kaip nors netvarkingai. turiu ir aš tokiu pažįstamų, kurios ištekėjusios pamiršo save. manau moteris turi visada atrodyti gražiai, pasitempusi ir moteriška, tam ir esam moterys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cacalialka @ 2008 02 02, 11:00)

o paskelbdama tema norejau tiesiog suzinoti ar jums pavyksta ir kaip po vestuviu,vaikelio gimimo islikti grazioms ir puostis. ypac pagimdzius vaikeli ir kai tenka dauguma laiko praleisti namie


skausmingai tu tą klausimą suformulavai..... na, tai sunku - t.y. daug sunkiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cacalialka @ 2008 02 02, 11:00)
[B]ATSIPRASAU,kad paskubejau ir taip kvailai klausima suformulavau,pati perskaiciau ir net geda pasidare,nei sis nei tas doh.gif  doh.gif  doh.gif .
o paskelbdama tema norejau tiesiog suzinoti ar jums pavyksta ir kaip po vestuviu,vaikelio gimimo islikti grazioms ir puostis. ypac pagimdzius vaikeli ir kai tenka dauguma laiko praleisti namie.o kodel tuos nelempus aukstakulnius paminejau,nes pati pries vestuves i kiekviena pasimatyma issipuosus sokuodavau,o dabar juk taip neapsirengsi kai reikia vezima tempt.taciau buti graziai noras vistiek nedingo.todel ir norejau pasiteirauti kaip jus po vestuviu,gimdymu tvarkotes savo garderoba.nes tikrai teko matyti,kad moterys po to apsileidzia.stai kad ir drauge buvau sutikus.pasibaisejau: beformes kelnes,megztinis iki keliu, riebaluoti plaukai.is jos likes tik seselis kokia anksciau budavo.suprantu,kad neturi laiko,o ir figura nebe tokia grazi bet vistiek nerandu pateisinimo.ir tikrai ne viena yra tokia.
issipleciau cia,bet tikiuosi dabar zmoniskiau suformulavau klausima mirksiukas.gif



na cia kitas reikalas toks klausimas smile.gif nera is ko saipytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cacalialka @ 2008 02 01, 14:30)
sveikos mamytes 4u.gif
idomu pasidare suzinot ar po vestuviu vis dar devit sijonus ir aukstakulnius?ar kaip sakant turiu vyra,tai dabar ziuriu saves ir nesiojate kas patogiau?

Toks vaizdas, kad kai isteki, tai palaidoji savo moteriskuma doh.gif
Atsakyti
Juokinga tema biggrin.gif Išskyrus gilią paauglystę-kvailystę, aš ir netekėjusi aukštakulnius ir sijonus mažai nešiojau. O pastaruoju metu labai pamėgau įvairias sukneles. Nesuprantu kuo šie du dalykai turėtų būti susiję. Manau, kad apranga keičiasi su amžiumi ir besikeičiančiu gyvenimo būdu. Bet ne todėl, kad vyrų nebereikia vilioti biggrin.gif Nors, žinoma, galbūt yra galvojančių ir taip.
Atsakyti
Nu,aš tai su aukštakulniais paskui vežimą kaukšėjau-užtai kiek kavalierių prikabindavau.... lotuliukas.gif
Nu čia,kai į miesto centrą pasivaikščioti,o kai į parkelį-žemais bateliais ir džinsais .Bet būtinai su makiažu,būtinai pasitempus..Net nagai ,auginant vaikus,visada buvo preciziškai sutvarkyti ir nulakuoti-juk tiek laisvo laiko..... o ir vienintelė pramoga buvo-su vaiku pasivaikščioti.
O jau kai koks baliukas pas draugus būdavo-visą savaitę galvodavau,kuo apsirengsiu...


Tame tarpe,kai auginau vaikus,t.y.nuo 23 iki 35-buvau labiausiai pasitempusi.Dabar jau kartais pritingiu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 02 02, 20:56)
Tame tarpe,kai auginau vaikus,t.y.nuo 23 iki 35-buvau labiausiai pasitempusi.Dabar jau kartais pritingiu.... blush2.gif



O aš atvirkščiai, po 35 pradejau daugiau savimi rūpintis. Ir sijonai, ir sukneles, ir aukštakulniai. Moteris visada turi rupintis savo išvaizda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 02 02, 20:56)
Nu,aš tai su aukštakulniais paskui vežimą kaukšėjau-užtai kiek kavalierių prikabindavau.... lotuliukas.gif
Nu čia,kai į miesto centrą pasivaikščioti,o kai į parkelį-žemais bateliais ir džinsais .Bet būtinai su makiažu,būtinai pasitempus..Net nagai ,auginant vaikus,visada buvo preciziškai sutvarkyti ir nulakuoti-juk tiek laisvo laiko..... o ir vienintelė pramoga buvo-su vaiku pasivaikščioti.
O jau kai koks baliukas pas draugus būdavo-visą savaitę galvodavau,kuo apsirengsiu...
Tame tarpe,kai auginau vaikus,t.y.nuo 23 iki 35-buvau labiausiai pasitempusi.Dabar jau kartais pritingiu.... blush2.gif

Aga, proga naujų rūbų nusipirkti, nes kai pagimdžiau, buvau kiek storesnė nei iki nėštumo, todėl niekas netiko, kol nesublogau. na, tada turgun sijono, draugė palaidinę dovanojo, biustas lauk lipa biggrin.gif kad gražu ax.gif o paskui, kai sublogau, tai negalėjau visai apsileisti, gi į paskaitas eiti reikėjo. neisi gi kaip čiučiundra į žmones. o dabar dirbu, todėl irgi reikia pasitempti. o aš neturėjau kaip Sommer tiek laisvo laiko... g.gif blush2.gif
Atsakyti
Na, kai temos autorė patikslino, ką norėjo pasakyti, tai pasireikšiu smile.gif Aš dar jauna labai, bet apranga man visada siejosi su nuotaika ir savijauta. Jeigu puikiai jaučiuosi yra didelis noras ir pasidažyti, ir kaip nors įdomiau susišukuoti, ir nagus lakuotis ir išsipuošti. Dažniausiai ir esu puošeiva biggrin.gif Vedybos manęs visiškai nepakeitė. Baisiausiai atrodau per sesijas, nes tada tik ir mokausi per naktis, o jeigu dar vaikas sunegaluoja arba dantukus auginasi doh.gif Tada nesinori nė kojos iš namų kelti, o tuo labiau puoštis, bet tai jau aplinkybės kaltos. Kai viskas gerai, vėl atrodau pasitempusi ir pasipuošusi.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2008 02 01, 15:36)
O aš iki vestuvių išvis nedėvėjau aukšakulnių... Ir sijonų beveik ne, tik džinsus...  g.gif Tik į senatvę po truputį pradėjau, gal po 10 metų santuokos, tai ką dabar man daryt?  lotuliukas.gif



pas mane tokia apti situacija. Iki vetsuvių nenešiojau nei sijonų, nie aukštakulnių. Na vasarą nebent kokį sijonuką. A dabar pradėjau. Boba ištekėjus ir su vaiku, ale vat aukštakulnių užsimaniau, sijonų prisipirkau biggrin.gif

o dėl aukštakulnių ir vežimo. Man asmeniškai nepatogu su aukštakulniais paskui vaiką lakstyt - jam riek į kiekvieną balą, purvyną ir t.t., aukštakulnių gaila. Sijonai ir suknelės labai eina į trasą vasarą. Miniakų nenešioju, nes nei tinka, nei aptinka. Paskui vežimą lakstant aviausi ir vilkausi tai, kas ptogu ir praktiška. Išeigai drabužiai jau kas kita.
Papildyta:
QUOTE(cacalialka @ 2008 02 02, 11:00)
ATSIPRASAU,kad paskubejau ir taip kvailai klausima suformulavau,pati perskaiciau ir net geda pasidare,nei sis nei tas doh.gif  doh.gif  doh.gif .
o paskelbdama tema norejau tiesiog suzinoti ar jums pavyksta ir kaip po vestuviu,vaikelio gimimo islikti grazioms ir puostis. ypac pagimdzius vaikeli ir kai tenka dauguma laiko praleisti namie.o kodel tuos nelempus aukstakulnius paminejau,nes pati pries vestuves i kiekviena pasimatyma issipuosus sokuodavau,o dabar juk taip neapsirengsi kai reikia vezima tempt.taciau buti graziai noras vistiek nedingo.todel ir norejau pasiteirauti kaip jus po vestuviu,gimdymu tvarkotes savo garderoba.nes tikrai teko matyti,kad moterys po to apsileidzia.st[B]ai kad ir drauge buvau sutikus.pasibaisejau: beformes kelnes,megztinis iki keliu, riebaluoti plaukai.is jos likes tik seselis kokia anksciau budavo.suprantu,kad neturi laiko,o ir figura nebe tokia grazi bet vistiek nerandu pateisinimo.ir tikrai ne viena yra tokia.

issipleciau cia,bet tikiuosi dabar zmoniskiau suformulavau klausima mirksiukas.gif



na, ir man taip buvo. Po gimdymo niekur neįlindau. Bloga nuotaika pagavo. Nueinu kelnių pirkti - visos žemintos, o tokių aš nė už ką.. Megztinio norisi ilgesnio, pilvukas tikrai ne bambos auskarui tinkamas demonstruot. Kirpyklas teko pirmus mėnesius pamiršt - nei laiko, nie noro. Taip sakant užsiciklini ties tuom ir pajudėt po to sunku, kažkokio postūmio reikia. Nieko, pragyvenau tą laikotarpį - atsigavau biggrin.gif atsirado ir laiko po aprduotuves lakstyt reikiamo daikto ieškant, ir į kirpyklą nulekiu, ir nebebūnu vakare tokia nusivarius, kad net galvos išsiplaut jėgų nėr biggrin.gif
Atsakyti
Aukštakulniai ir sijonai? unsure.gif Kas tas yra? unsure.gif
Atsakyti
Darbe man buvo privalomas apsirengimas pagal protokolą, laisvalaikio rūbus visada stengiausi rinktis santūresnius. Kai pasigimdžiau tai namuose ir treningai ir seni džinsai patapo kasdienis rūbas. Išeiti į svečius ar šiaip papramogauti rūbai nesikeitė, nes kompleksija po gimdymo nepasikeitė, dar kelių kg trūksta. O štai dėl sijonų - priešingai, mėgstu kelnes nešioti, man ir gražu (jei modelis ir kokybė gera) ir patogu, o dėl JO TADA nesistengiau sijonų nešioti. Bet žinau, kad vyrui patinka, kai dėviu sijonus. Tai dabar dėl jo ir pasiaukoju. Kartais. Kai geras būna lotuliukas.gif
Atsakyti