Įkraunama...
Įkraunama...

Apgamai. Tęsinys Nr.2

QUOTE(cognac @ 2008 12 17, 23:58)
jau praejo metai kai lazeriu salino nuo kojos apgama, toje vietoje sugijo negraziai, atrodo vel kaip rudas apgamas toje vietoje  doh.gif nuvaziau paklausti kodel taip pasidare, sake kad gavosi pigmentacija, nusipirkau is gydytojo siuloma tepala uz 100lt  doh.gif ,kuris ta ruda pigmenta turi pasalinti. tai dabar tepu..salinausi pas Juozukeviciu, verkiu g.

blink.gif oi kaip brangiai gavosi, as tai ryt vaziuoji i onkologini kaune pjauti apgamo pries savaite buvau konsultacijai labai norejau kad ispjautu ant krutines, bet daktaras sako tokia vieta gali baisiau gautis nei yra, atseit randas bus bjaurus,
tai sutarem kad salins nuo nugaros, ale dabar galvoju, o gal pjauti nuo krutines nu negaliu as i ta apgama ziuret jau randas atrodo but geriau, tai vat nzn kuri reiks
pjaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(freewind @ 2008 12 18, 21:16)
blink.gif oi kaip brangiai gavosi, as tai ryt vaziuoji i onkologini kaune pjauti apgamo pries savaite buvau konsultacijai labai norejau kad ispjautu ant krutines, bet daktaras sako tokia vieta gali baisiau gautis nei yra, atseit randas bus bjaurus,
tai sutarem kad salins nuo nugaros, ale dabar galvoju, o gal pjauti nuo krutines nu negaliu as i ta apgama ziuret jau randas atrodo but geriau, tai vat nzn kuri reiks
pjaut g.gif


Man salino nuo krutines. Is esmes kadangi tai jau buvo beveik ne kosmetinis salinimas, del randu nesusimasciau. Dabar po siek tiek gyja. Tikiuosi viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
pas mane labai stringa internetas, tai labai didelė kančia vartyti praejusius puslapius doh.gif puse dienos sėdžiu ir ieškau ar kas operavosi apgamą santariškėse pas gyd. Byčių g.gif Jeigu ka nors žinote apie šį gydytoja prasau pasidalinkite informacija ax.gif gal labiau verta eiti iškarto į privatų kabinetą operuotis?
Atsakyti
o salinimas lazeriu labai skauda?
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2008 12 24, 15:11)
o salinimas lazeriu labai skauda?

truputi skauda kol nuskausmina po to nieko nebejauti...nors man viena maza salino
ne nenuskausminus, tai is tikro dar maziau skaudejo negu tas nuskausminimas.
Aisku jeigu didesnis be nuskausmino turbut jau skaudetu g.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2008 12 24, 15:11)
o salinimas lazeriu labai skauda?



Man tai neskaudejo. Net kai nuskausminamus leido irgi neskaudejo... Gal cia kaip kam g.gif
Atsakyti
buvau vakar pas Reklaiti...profilaktikai...-1 apgamas is karto ant stalo thumbup.gif
lauksiu rezultatu po nauju, bet kai po beveik 10 pjaustymu, jau beveik nebijau g.gif
gal pripratau lotuliukas.gif
Papildyta:
kadangi sis nedidelis is karto apziuro ir tvarstymo kabinete ispjove, uzdeginovietoj susiuvimo ir viskas thumbup.gif
jau buvau pripratus prie mini operaciju, tai si labai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurencija2: 30 gruodžio 2008 - 23:38
Ar GK Klinikoje apgamus salina tik Babajanas?
Atsakyti
QUOTE(JurgaA @ 2008 05 30, 19:40)
Aš tyriaus "Vėtrungėj".Bet jis ten nešalina chirurginiu būdu,o man vieną tik tokiu būdu reikėjo šalint.Tai aš nuejau Į "Lorną" pas Gelžinį.Jis chirurgas-onkologas,o "Vėtrungėj"-dermatovenerologas.Šalino man onkologiniam,dienos,plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriuje.

as pries kelis metus salinaus apgamus pas gelzini nemokamai,norejau paklaust tu kai ejai i lorna pas ji,ka sakei kad nori salint,ar jis pats nusprende reik ar ne?jeigu as einu su tikslu pasisalint 10apgamu ar man reiks moketi?
Atsakyti
Pas mane po salinimo praejo jau siek tiek daugiau nei menuo, taciau liko rausva deme apgamo vietoje. Idomu butu suzinoti, po kiek laiko mazdaug ji turetu isnykti? g.gif
Atsakyti
labukas,
noreciau gauti is jusu rekomendaciju - kur geriausiai salina apgamus vilniuje? man yra du iskyle ant veido ir tikrai nepuosia schmoll.gif buciau dekinga uz informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tikas @ 2009 01 19, 11:20)
labukas,
noreciau gauti is jusu rekomendaciju - kur geriausiai salina apgamus vilniuje? man yra du iskyle ant veido ir tikrai nepuosia  schmoll.gif  buciau dekinga uz informacija  4u.gif


Manau, vieningos nuomones negausi, kadangi tai labai subjektyvus dalykas g.gif As pvz. salinausi pas Bloznelyte, daug kas salinasi pas Babajana, kiti dar kur nors kitur... rolleyes.gif
Atsakyti