Įkraunama...
Įkraunama...

Apgamai. Tęsinys Nr.2

Sveiki. Pas mane du apgamai ant veido,tai va susidomejau tuo salinimu lazerio pagalba,kokiu ten principu viskas vyksta,kiek laiko uztrunka? Gal kas galetumet rekomenduot gera gydytoja Kaune kas ta padarytu greitai ir gerai,nes gyvenu ne LT,tai tam reikalui turesiu ne daugiau pora savaiciu. g.gif
Atsakyti
O kaip jus suzinot apie apgamo atsakymus? man onkologiniam pasake, kad ne anksciau kaip po 3savaiciu kreiptis i savo poliklinika ir suzinoti, tai vat dabar galvoju, kur kreiptis.. gal paskambint reik savo terapeutei ir pas ja jau bus tas atsakymas? g.gif gal zinot jus kaip cia yra?
Atsakyti
QUOTE(laurrencja @ 2009 04 20, 10:52)
O kaip jus suzinot apie apgamo atsakymus? man onkologiniam pasake, kad ne anksciau kaip po 3savaiciu kreiptis i savo poliklinika ir suzinoti, tai vat dabar galvoju, kur kreiptis.. gal paskambint reik savo terapeutei ir pas ja jau bus tas atsakymas? g.gif  gal zinot jus kaip cia yra?


Man, kur šalino, ten ir atsakymą pateikė, po 10 dienų, kai siūles išiminėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2009 04 18, 21:19)
Sveiki. Pas mane du apgamai ant veido,tai va susidomejau tuo salinimu lazerio pagalba,kokiu ten principu viskas vyksta,kiek laiko uztrunka? Gal kas galetumet rekomenduot gera gydytoja Kaune kas ta padarytu greitai ir gerai,nes gyvenu ne LT,tai tam reikalui turesiu ne daugiau pora savaiciu. g.gif



Principas toks, kad suleidzia vaistu, nuskausmina, o tada lazeriu nudegina viska, nieko beveik nejauti, tik uzuodi, kaip svilinta mesa smirda unsure.gif Pati procedura neilga, gal kokiu 10 min. ir bus su viskuo g.gif Tik jei apgamai ant veido, gal tada ilgiau cackinasi, kad randu neliktu ar pan.
Papildyta:
QUOTE(laurrencja @ 2009 04 20, 11:52)
O kaip jus suzinot apie apgamo atsakymus? man onkologiniam pasake, kad ne anksciau kaip po 3savaiciu kreiptis i savo poliklinika ir suzinoti, tai vat dabar galvoju, kur kreiptis.. gal paskambint reik savo terapeutei ir pas ja jau bus tas atsakymas? g.gif  gal zinot jus kaip cia yra?


Man atsakymo liepe ateiti po savaites pas juos i onkologini, klausiau ar galima pasiskambinti, sake neturi kabinete telefono doh.gif O mazdaug po menesio sake issiuncia tyrimu atsakymus i poliklinika, tai i kortele turetu buti irasyta viskas. Megink savo gydytojai pasiskambinti smile.gif
Atsakyti
[quote=PoSiTiVe,2009 04 20, 15:14]
Principas toks, kad suleidzia vaistu, nuskausmina, o tada lazeriu nudegina viska, nieko beveik nejauti, tik uzuodi, kaip svilinta mesa smirda unsure.gif Pati procedura neilga, gal kokiu 10 min. ir bus su viskuo g.gif Tik jei apgamai ant veido, gal tada ilgiau cackinasi, kad randu neliktu ar pan.
Papildyta:

o kur tu salinaisi lazeriu? ir kaip pasiseke? kiek kainavo ?
Papildyta:
oi , atsiprasau, perskaiciau tik dabar, kur salinais ir kiek mokejai blush2.gif
Atsakyti
Ar kas nors dalyvavot pernai metais akcijoj nemokamoj dėl apgamų patikrinimo? Ar ten kvalifikuotai apžiūrėjo? Nes kiek įsivaizduoju, kai tik nemokamai, tai ir šlamštas g.gif .
Šiandien šiaip ne taip prisiskambinau dėl to nemokamo patikrinimo, bet kažin ar eit? Ar nebus laiko gaišimas? Nes vien jau akcijos organizavimas privedė iki pasiutimo, nes dirbančiam žmogui prisiskambint užsiregistravimui beveik beviltiška, nes pasirodo tik vienu numeriu visa Lietuva aptarnaujama. O taip gražiai per radiją vakar suokė organizatoriai.
Nu vienu žodžiu reikia Jūsų nuomonės.
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2009 04 28, 11:18)
Ar kas nors dalyvavot pernai metais akcijoj nemokamoj dėl apgamų patikrinimo? Ar ten kvalifikuotai apžiūrėjo? Nes kiek įsivaizduoju, kai tik nemokamai, tai ir šlamštas  g.gif .
Šiandien šiaip ne taip prisiskambinau dėl to nemokamo patikrinimo, bet kažin ar eit? Ar nebus laiko gaišimas? Nes vien jau akcijos organizavimas privedė iki pasiutimo, nes dirbančiam žmogui prisiskambint  užsiregistravimui beveik beviltiška, nes pasirodo tik vienu numeriu visa Lietuva aptarnaujama. O taip gražiai per radiją vakar suokė organizatoriai.
Nu vienu žodžiu reikia Jūsų nuomonės.

o kur čia taip patikrina nemokamai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jul-ija @ 2009 04 30, 09:03)
o kur čia taip patikrina nemokamai? g.gif



Nu va, aš maniau kad jau visi žino šitą reikalą. Kadangi gegužės 11 d. yra tarptautinė melanomos diena, tai pernai pirmą kartą buvo vykdoma akcija didžiuosiuose miestuose, kurios metu, iš anksto užsiregistravus telefonu, nemokamai tą dieną buvo apžiūrimi apgamai atitinkamose medicinos įstaigose. Ir šiais metais tas pats bus, nors registracija jau įvyko (balandžio 27-30 d.). Apie tai ir delfyje buvo info ir spauda rašė. Tai šiemet anšlagas buvo, per 1 dieną beveik viskas buvo užimta, neįmanoma buvo prisiskambint. Pernai patingėjau, o šiemet čiut papuoliau.
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2009 04 30, 09:17)
Nu va, aš maniau kad jau visi žino šitą reikalą. Kadangi gegužės 11 d. yra tarptautinė melanomos diena, tai pernai pirmą kartą buvo vykdoma akcija didžiuosiuose miestuose, kurios metu, iš anksto užsiregistravus telefonu, nemokamai tą dieną buvo apžiūrimi apgamai atitinkamose medicinos įstaigose. Ir šiais metais tas pats bus, nors registracija jau įvyko (balandžio 27-30 d.). Apie tai ir delfyje buvo info ir spauda rašė. Tai šiemet anšlagas buvo, per 1 dieną beveik viskas buvo užimta, neįmanoma buvo prisiskambint. Pernai patingėjau, o šiemet čiut papuoliau.

ai tai tik pakonsultuoja reikia ar nereikia šalinti? aš tai jau apie savo žinau, kad jie nepiktybiški, tai juos šeip norėčiau grožio sumetimais pasišalinti.
aš jau galvojau gal ir šalina nemokamai biggrin.gif va čia tai būtų super akcija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jul-ija @ 2009 04 30, 11:31)
ai tai tik pakonsultuoja reikia ar nereikia šalinti? aš tai jau apie savo žinau, kad jie nepiktybiški, tai juos šeip norėčiau grožio sumetimais pasišalinti.
aš jau galvojau gal ir šalina nemokamai biggrin.gif va čia tai būtų super akcija cool.gif

na labiau super akcija yra nemokamas apgamu tikrinimas, nei salinimas grozio sumetimais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2009 05 06, 09:24)
na labiau super akcija yra nemokamas apgamu tikrinimas, nei salinimas grozio sumetimais  unsure.gif


na nevisai teisingai mane supratote schmoll.gif aš jau esu pasitikrinus savo apgamus ir žinau kad jie nepiktybiški, tik kad tokios jietoj, kad nelabai estetiškai atrodo ir todėl parašiau, kad ,, grožio sumetimais" juos reikėtų pasišalinti smile.gif
o akcija tai tikrai gera, tik sakau būtų išvis ,, neraliai faina" jej dar ir pašalintų tos akcijos metu apgamus nemokamai, bet aišku pasvajoti nieks nedraudžia biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena visom supermamytem. 4u.gif Labai daznai uzsuku i jusu forumus, ne karta padejo jusu patarimai. Bet tik pirma karta prisijungiau prie jusu, nes turiu viena problemyte, ir labai tikiuos jusu pagalbos! Pries trys menesius lankiausi Northway centre, pasalino apgama. Tiksliau du salinau, vienas pazasty-pasisalino labai graziai, net demeles nebeiko, o kitas prie pat akies, vat tas man iki siol ramybes neduoda verysad.gif IS pradziu galvojau,kad neuzgys niekada zaizdele aplink ta apgama, bet db jis jau nebetoks raudonas, tikiuos greitai visai isnyks. Bet kad ruda diemele vistiek liko. Nepasisalino! T.y tas pigmentas, tas rudumas apgamo isiko...Ir ji tamsesne negu buvo, dar labiau matosi doh.gif Kaskart ziuriu i veidrodi ir net verkt norisi.. Sakykit, prasau, gal kas zino, ar galima vel ta pati apgama salint. Si karta noreciau lazeriu (Northway dare radiotechirurginiu budu) isdegint ta ruda dieme. Apgamas jautrioj vietoj apie akies.
Atsakyti