Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

sveikos mamyciukes ax.gif
man irgi greit gimdyti, bet vis dar iki galo negaliu apsispresti kur gimdyti 4u.gif , aisku mamytems kurios tik pastojusios zino kur, pas ka gimdys gal ir atrodo nesuprantama, bet taip jau yra(nors ir paciai keista), kad visai nieko neplanuoju, manau viskas del to kad pirmas gimdymas buvo sekmingas nestuke.gif thumbup.gif , ir kazkaip dabar visai nebijau ax.gif ...nesu mazas vaikas suprantu, kad ir antras gimdymas gali buti komplikuotas(tfu tfu tfu ), nesvarbu, kad pirmas buvo sekmingas, bet paprasciausiai tikiuosi kad viskas bus gerai thumbup.gif 4u.gif ir tiek, baime tikrai nepades, be to kaip pagalvou apie vaikeli... soske.gif thumbup.gif,
P.S. pazistu 2 mamytes, kurios 2...4 men atgal gimde sioi ligoninei, liko patenkintos, pati pirma lialiuka gimdziau VGN, tai niekaip negaliu nuspresti ... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renata33: 13 liepos 2008 - 20:04
QUOTE(renata33 @ 2008 07 13, 21:02)
sveikos mamyciukes  ax.gif
man irgi greit gimdyti, bet vis dar iki galo negaliu apsispresti kur gimdyti 4u.gif ,
P.S. pazistu 2 mamytes, kurios 2...4 men atgal gimde sioi ligoninei, liko patenkintos, pati pirma lialiuka gimdziau VGN, tai niekaip negaliu nuspresti ... g.gif

O VGN likai patenkinta? Kodel galvoji gimdyti kitoje vietoje? Kokie tavo prioritetai? mirksiukas.gif
Atsakyti
svarstau todel kad pirma vaikiuka gimdziau 4 metus atgal, vis tiek nemazai laiko g.gif ir daug kas galejo pasikeisti... smile.gif o va kas dabar gimde is pazistamu, tai gimde RK, na ir liko patenkintos, ir nebuvo nei susitarusios 4u.gif aisku cia tikrai ne nuo ligoniniu, o nuo zmoniu priklauso, bet man kaip ir nera skirtumo kur gimdyti blush2.gif , vis tiek nesitariu, o ligoniniu visai nemegstu schmoll.gif , tai paprasciausiai tikiuosi kad viskas bus gerai thumbup.gif ir neteks uzsibuti, 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renata33: 13 liepos 2008 - 22:52
QUOTE(renata33 @ 2008 07 13, 23:49)
svarstau todel kad pirma vaikiuka gimdziau 4 metus atgal, vis tiek nemazai laiko  g.gif ir daug kas galejo pasikeisti... smile.gif o va kas dabar gimde is pazistamu, tai gimde RK, na ir liko patenkintos, ir nebuvo nei susitarusios 4u.gif  aisku cia tikrai ne nuo ligoniniu, o nuo zmoniu priklauso, bet man kaip ir nera skirtumo kur gimdyti blush2.gif , vis tiek nesitariu, o ligoniniu visai nemegstu schmoll.gif , tai paprasciausiai tikiuosi kad viskas bus gerai thumbup.gif  ir neteks uzsibuti, 4u.gif


Suprantu. Na as irgi likau patenkinta RK. VGNe teko paguleti per nestuma ir ten nepatiko. O RK buvo super! Bet cia kiekvienas sprendzia pagal save. Tu nuvaziuok i VGN ir i RK. Pakalbek su personalu, paklausinek, kas tau idomu. Tada galesi palyginti ir turesi savo nuomone mirksiukas.gif Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
na tai del tu klausimu - kaip ten su tarimusi ir susimokejimu i ligoniu kasas?
ar RK neskelbia gydytoju budejimo grafiko? smile.gif kad jau ant kaledu ispuola, tai gal nusiteikinet ir bandyt prtempti laika? smile.gif cia juokas, bet rimtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olkin @ 2008 07 14, 10:06)
Suprantu. Na as irgi likau patenkinta RK. VGNe teko paguleti per nestuma ir ten nepatiko. O RK buvo super! Bet cia kiekvienas sprendzia pagal save. Tu nuvaziuok i VGN ir i RK. Pakalbek su personalu, paklausinek, kas tau idomu. Tada galesi palyginti ir turesi savo nuomone  mirksiukas.gif Sekmes!  4u.gif


aciu, jums irgi sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Grįžau po sėkmingo 3-ojo gimdymo (visus gimdžiau RK).
Esu labai patenkinta ir dėkinga personalui: supratingos, mandagios ir paslaugios smile.gif .
Tik neonatologų (sesučių) kvailai pasipūtusių ir labai susireikšminusių pasitaikė bigsmile.gif . Bet vienetai įtakos nepadarė.
Sužavėjo geranoriškumas visų ir paslaugumas (noriu pasakyti, kad tikrai niekas nieko nereketuoja ir pinigų neprašo).
Nuoširdi padėka ir geras žodis Jums visoms duos daug daugiau nei galite nupirkti smile.gif .

Nustebino didžiulis srautas gimdyvių (šypsojausi, kad sekmadienį net nepriminėjo gimdyvių - vietų nebuvo doh.gif ).

Linkiu sėkmės visoms planuojančios gimdyti 4u.gif
PS Sąlygos tikrai žymiai geresnės nei buvo prieš 11 ar 4 metų.
Atsakyti
oho!!! panashu kad vietas rezervuotis reikia:)))) biggrin.gif planuoju gimdyt po poros meteliu ziema... Kaledoms biggrin.gif
Atsakyti
Patarkit,man darys CZ,kiek drabužėlių mažiukui paimti,kad nebūtų per mažai,ar per daug,o tai pusę spintos susikrausiu doh.gif
Atsakyti
Man darė RK, CZ tai turėjau 3 komplektukus(56-2vnt.- ir 62d-1vnt..),vaikas gimė 59cm, tai 56d. buvo mažas vyras dar nupirko 2vnt.- 62d., tai 3-jų komplektukų pilnai užteko ir dar 4-tą jau išrašymui, man pilnai užteko ax.gif
Dabar paimsiu 2vnt.-56d. ir 2vnt-62d. bigsmile.gif
Atsakyti
o varge, ash gi ten gimdyt noriu... jau susiruoshiau y ta puse... kad tik tilpciau dabar... blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
rezervuokites rezervuokites, nes ir mane i kita ligonine issiunte gimdyti, nes vietu nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti