Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

Buvau siandien RK tai skyriaus vedeja sake, kad siomis dieno mis labai didelis apkrovimas, bet pvz. ryt nemazai gimdyviu jau paleidzia namo, tai vel kaip supantu bus laisviau, bet neaisku ar ilgam... Zodziu laimes dalykas siuo metu pataikysi kai bus vietu ar nelabai... g.gif smile.gif

Zodziu sekmes visoms kas ruosiasi ten vaziuoti, na aisku ir sau to paties linkiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar kursai nescioms RK mokami? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2008 07 24, 20:51)
Ar kursai nescioms RK mokami? ax.gif

aš kai laukiausi buvo nemokami tik reikėdavo užsirašyti tai nemanau kad dabar kas pasikeitė juk esu pasigimdžiusi beveik prieš keturi mėn.. tik reiktų pasiskambinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2008 07 24, 19:51)
Ar kursai nescioms RK mokami? ax.gif



As birzelio men. buvau tai buvo nemokami smile.gif 4u.gif Ir kaip jau sake reikia uzsirasyti (nors tiesa pasakius niekas ten netikrina pagal sarasa) tiesiog kai pasiskambini pasako kuria diena ir kelinta val. tie kursai vyks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orinciukas: 25 liepos 2008 - 06:14
RK gimdžiau prieš 3 mėnesius. Gimdymas buvo sunkus, atvažiavom naktį. Gimdykla didelė, šviesi, suremontuota. Nors visą naktį koridoriuje budėjo slaugė, džiaugiuosi kad šalia buvo vyras - visą "nesvarų" darbą jis atlikdavo. Daktarė iš pat pradzių viską apie nuskausminamuosius paaiškino, dažnai užsukdavo. Atėjus rytui, pasikeitus pamainai atėjo kitas daktarėlis (gaila pavardės nepasiklausiau) toks raudonskruostis su akinukais smile.gif taip pat labai fainas. Na aplamai visa aplinka labai gera. O seselės SUPERINES Tik kaip ir reikejo tiketis - valgys -"nekoks" - ryte sultinis, reiške pietums bus virta vištiena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vitlij@ @ 2008 07 25, 08:42)
RK gimdžiau prieš 3 mėnesius. Gimdymas buvo sunkus, atvažiavom naktį. Gimdykla didelė, šviesi, suremontuota. Nors visą naktį koridoriuje budėjo slaugė, džiaugiuosi kad šalia buvo vyras - visą "nesvarų" darbą jis atlikdavo. Daktarė iš pat pradzių viską apie nuskausminamuosius paaiškino, dažnai užsukdavo. Atėjus rytui, pasikeitus pamainai atėjo kitas daktarėlis (gaila pavardės nepasiklausiau) toks raudonskruostis su akinukais smile.gif taip pat labai fainas. Na aplamai visa aplinka labai gera. O seselės SUPERINES Tik kaip ir reikejo tiketis - valgys -"nekoks" - ryte sultinis, reiške pietums bus virta vištiena smile.gif



Na bet kai pagalvoiji ne i kurorta vaziuoji 4u.gif Maistas manau, kad ir ne superinis bet vistkek paderintas gimdziusioms ir maitinancioms moterims.
Tikiuosi savaites begyje vietu bus RK ir priims mane ten gimdyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2008 07 25, 19:21)
Na bet kai pagalvoiji ne i kurorta vaziuoji  4u.gif  Maistas manau, kad ir ne superinis bet vistkek paderintas gimdziusioms ir maitinancioms moterims.
Tikiuosi savaites begyje vietu bus RK ir priims mane ten gimdyti  blush2.gif


Taip tikrai ne i kurorta, darbelis ten lauks dar TOKS doh.gif o kas del maisto, patariu kokiu barankiu pasiimt, nes kol atnesa pavalgyt, labai jau praalksti, o vaika maitint gi reikia.
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2008 07 25, 20:21)
Na bet kai pagalvoiji ne i kurorta vaziuoji  4u.gif  Maistas manau, kad ir ne superinis bet vistkek paderintas gimdziusioms ir maitinancioms moterims.
Tikiuosi savaites begyje vietu bus RK ir priims mane ten gimdyti  blush2.gif



Kas dėl maisto, tai jis kaip ir visiems ligoniams visoje ligoninėje. Mamos nepriderintas. smile.gif
Bet man patiko, ne viskas (pvz. svogūnų sriuba nepatiko).Bet jei turėsi bananų ir sausainių gaidelis - išgyvensi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2008 07 25, 07:13)
As birzelio men. buvau tai buvo nemokami smile.gif  4u.gif  Ir kaip jau sake reikia uzsirasyti (nors tiesa pasakius niekas ten netikrina pagal sarasa) tiesiog kai pasiskambini pasako kuria diena ir kelinta val. tie kursai vyks  smile.gif


uzsirasiau rugsejo pradziai, bet kad ir pagimdyt jau galiu rugseji ax.gif
kazin, o jei nueiciau anksciau:)?
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2008 07 25, 21:16)
uzsirasiau rugsejo pradziai, bet kad ir pagimdyt jau galiu rugseji ax.gif
kazin, o jei nueiciau anksciau:)?



Na siaip as nemanau, kad atskirai kazkas ten tas paskaiteles vestu. Nebent yra anksciau dar tie kursai, tai aisku, kad gali anksciau smile.gif
O beto jei kazkas tau neaisku bus, tai pries gimdyma gali gauti is poliklinikos siuntima i GN ir tada nuejus ten tave apziures ir kas domina pasiklausi 4u.gif


O kas del maisto tai taio, sita zinau, kad kazka tokio uzkasti geriau prie saves tureti, bet aciu uz patarimus 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2008 07 26, 11:02)
Na siaip as nemanau, kad atskirai kazkas ten tas paskaiteles vestu. Nebent yra anksciau dar tie kursai, tai aisku, kad gali anksciau smile.gif
O beto jei kazkas tau neaisku bus, tai pries gimdyma gali gauti is poliklinikos siuntima i GN ir tada nuejus ten tave apziures ir kas domina pasiklausi  4u.gif
O kas del maisto tai taio, sita zinau, kad kazka tokio uzkasti geriau prie saves tureti, bet aciu uz patarimus  4u.gif  thumbup.gif


Gulejau as RK su maziuliu.
ten paskaiteles kiekviena treciadieni. bet jei sakai, kad nieks neziuri sarasu, tai galima ir anksciau nueiti g.gif
o maistas tai prastokas ten... tikrai reikia tureti kazka, kas laukneselius nestu rolleyes.gif
Atsakyti
Gal žinote g.gif ,kiek dienų dabar RK laiko gimdyvę po CP ?
Atsakyti