Įkraunama...
Įkraunama...

Geros psichologinės knygos

QUOTE(paprastas @ 2011 04 27, 19:57)
Siūlyčiau paskaityti Rūtos Bačiulytės "Ėriukas vilko kailiu".


Ar yra si knyga rusu kalba? g.gif Man reikia geros knygos, vyriskos lyties draugui, kuris bijo myleti...

Gal zinot kitu geru knygu rusu kalba, bet kad tiktu vyriskiui... Tematika - "nemoku myleti, bijau myleti..."
Atsakyti
Prozako karta smile.gif
Atsakyti
Robin Sharmos knyga: "Ka tau skyre likimas."

Laimė yra vidinis darbas. Ją lemia ne išorinės vertės siekimas, o vidinių teigiamų žmogaus ypatybių puoselėjimas. Ji priklauso ne nuo didesnio kiekio pinigų, bet nuo didesnio prasmingumo. Ir laimė nėra vien tai kas vadinama sėkme; laimė - tai savo reikšmingumo pojūtis, žinojimas, kad pasaulyje tu turi tvirtą vertę.

Atleisti, vadinasi, tiesiog suprasti, jog žmogus, verčiantis kentėti kitą, šitaip elgiasi tik todėl, kad kenčia pats.

Vienas svarbiausių natūralių dėsnių yra toks: mums niekada neužkraunama daugiau, negu galime panešti.

Šiaip ar taip , nė vienas gulėdamas mirties patale netrokšta turėti daugiau pinigų savo banko sąskaitoje ar kad priešais namus stovėtų prabangus automobilis. Ne, kiekvienas, kuriam valandos suskaičiuotos, tetrokšta būti nugyvenęs narsų, tikrą ir meilės kupiną gyvenimą.

Gyvenimas yra tarsi nuotykių romanas, mano drauge - pusę malonumo lemia nežinojimas, kas vyks toliau.

TAI KNYGA, kuria linkiu VISIEMS PERSKAITYTI. wub.gif

Atsakyti
Man labai labai padejo Dale Carnegie knygos... Pries kelis metus viena forumiete jas rekomendavo. Super smile.gif Aciu jai 4u.gif Pakeite knygos poziuri i daugeli situaciju, ismoke priimti save tokia, kokia esu, tiesiog isgyde... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cangoroo @ 2012 02 14, 22:49)
Man labai labai padejo Dale Carnegie knygos... Pries kelis metus viena forumiete jas rekomendavo. Super  smile.gif Aciu jai  4u.gif Pakeite knygos poziuri i daugeli situaciju, ismoke priimti save tokia, kokia esu, tiesiog isgyde...  blush2.gif


Siandien eisiu bibliotekon, tai paieskosiu 4u.gif Aciu uz info. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paprastas @ 2011 04 27, 20:57)
Siūlyčiau paskaityti Rūtos Bačiulytės "Ėriukas vilko kailiu". Pakankamai rimta profesionalios psichoterapeutės knyga, bet parašyta lengvu ir suprantamu "buitiniu" stiliumi. Nesu skaitęs geresnės "buitinės psichologijos" knygos (akademinės nesiskaito - tai jau kita kategorija). Kaina berods apie 20-30 lt.


QUOTE(lengvai.ir.greitai @ 2011 11 30, 04:50)
Ar yra si knyga rusu kalba? g.gif Man reikia geros knygos, vyriskos lyties draugui, kuris bijo myleti...
Gal zinot kitu geru knygu rusu kalba, bet kad tiktu vyriskiui... Tematika - "nemoku myleti, bijau myleti..."

Visiškai sutinku su paprastas nuomone ir irgi rekomenduoju "Ėriuką vilko kailiu" - nenusivilsite, nes autorė knygą rašė remdamasi savo profesine patirtimi (ji patyrusi psichologė, psichoterapeutė). Labai norėčiau, kad būtų išleista dar kas nors šios autorės. Nelabai patiko gal tik paskutinis knygos skyrius, kuris parašytas daugiau aprašomuoju stiliumi - autorė išvardina, kokios yra skirtingų autorių asmenybių tipologijos. Knyga yra apie savęs pažinimą, apie santykius su kitais žmonėmis, be jokių skambių frazių, su konkrečiai pavyzdžiais. Tai knyga, prie kurios galima karts nuo karto vis grįžti.
lengvai.ir.greitai, jau pavėluotai atsakysiu, bet taip, ši knyga, manau, puikiai tiktų kiekvienam, nepriklausomai nuo lyties. Yra geras skyrius ir meilės tema. Puikiai tiktų dovanai. Rusiško vertimo turbūt nėra, knyga palyginti neseniai išleista (2008 m.).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 15 vasario 2012 - 17:51
,,Kaip dirbti su idiotu" , John Hoover. Psichologo parašyta knyga.
Verta smile.gif
Atsakyti
Kadangi daug skaitau, o ypač domiuosi psichologija, psichoanalize ir pan. Rekomenduoju:
M. Scott Peck - Nepramintuoju taku
Pati ieškau, bet kol kas niekur nerandu Arline Curtiss - Brain-switch. Kelias iš depresijos.
Taip pat turėtų tikti:
Jay Ingram - Proto teatras. Sąmonės uždangą pakėlus
Vaclovas Martišius - Kognityvinė psichologija. 1 dalis. Suvokimas ir atmintis
Erich Fromm - Žmogaus destruktyvumo anatomija
Zigmundas Froidas - Psichoanalizės įvadas. Paskaitos
Raimundas Milašiūnas - Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų
Gerald G. May - Priklausomybė ir malonė
Charles Monroe Sheldon - Jo pėdomis. Ką darytų Jėzus
David J. Schwartz - Plataus mąstymo jėga
Richard J. Leider - Tikslo galia. Kaip atrasti prasmę darbe ir gyvenime
Aaron Beck - Kognityvinė terapija ir emociniai sutrikimai
Stephen Neale, Lisa Spencer-Arnel, Liz Wilson - Emocinis intelektas ir ugdymas
Daniel Goleman - Emocinis intelektas. Kodėl jis gali būti svarbesnis nei IQ (Emotional intelligence)

Papildyta:
QUOTE(cangoroo @ 2012 02 14, 21:49)
Man labai labai padejo Dale Carnegie knygos... Pries kelis metus viena forumiete jas rekomendavo. Super  smile.gif Aciu jai  4u.gif Pakeite knygos poziuri i daugeli situaciju, ismoke priimti save tokia, kokia esu, tiesiog isgyde...  blush2.gif

Jums pasisekė, man tokios įtakos nei viena knyga nedaro. Pamenu, kai skaičiau "Kaip atsikratyti nerimo ir pradėti gyventi". Skaitant viskas atrodė nuostabu, viskuo tikėjau, kurį laiką tai veikė...deja trumpai. Gyvenimas per daug kampuotas, įvairialypis, kad tik knyga galėtų padėti išmokti laviruoti visais atvejais. Žmogaus gyvenimas visada pilnaspakilimų ir nuopolių. Kai būna juodi momentai, man didžiausias gydytojas yra Biblija. Mačiau temos pradžioje juokavo merginos. Be reikalo. Biblijoje galima rasti tiek psichologijos ir peno sielai, kiek nei viena pop psichologijos knyga neduos. Tiesiog skaitantysis turi būti pakankamai subrendęs vidumi, kad suvoktų, kas skaito ir ką tai tuo norima pasakyti. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 17 vasario 2012 - 21:47
Anthony De Mello ''Awareness'' galima rast anglu kalba nemokai parsisiust internete,puiki knygele!
Atsakyti
Tikrai labai nuoširdžiai rekomenduoju Dr. Brenda Shoshanna "Gyvenimas be baimės: 7 dvasios ramybės principai". Pavadinimas atskleidžia ir pačią knygos prasmę wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Keturlape @ 2012 02 27, 19:59)
Tikrai labai nuoširdžiai rekomenduoju Dr. Brenda Shoshanna "Gyvenimas be baimės: 7 dvasios ramybės principai". Pavadinimas atskleidžia ir pačią knygos prasmę wink.gif

drinks_cheers.gif aš visai neseniai ją baigiau, sutinku kad įdomi ir gera, nors ir labai paprastai parašyta. Yra ir antra šios autorės knyga, dar neteko perskaityt, gal reikės kada rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu, kad dalinates patirtimi mirksiukas.gif Tik dabar is tokiu gausybes rekomendaciju labai issirinkti nuo ko pradeti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurita_1: 09 kovo 2012 - 14:19