Įkraunama...
Įkraunama...

Geros psichologinės knygos

Paskutinė mano skaityta knyga "Jūsų proto magija". Man ji labai patiko, aišku pradžioje nelabai, bet vėliau negalėjau nuo jos atsitraukti. Viskas aiškiai ir suprantamai parašyta, duota patarimų kaip susilaukti sėkmės. Dar patiko paprastutė knygutė, bet su neblogais patarimais "Greitasis maistas sielai".
Atsakyti
QUOTE(Jurgutiii @ 2010 10 10, 15:45)
Visų psicholigijos knygų pamatas yra biblija. Visos jos apie savęs pažinimą ar dvasios ramybės atradimą. Visi mes skirtingi. Skrtumas visų tų knygų tik tas, kad kiekvienoje yra visa to pačio pasakymas kitaip, nes kiekvienam reikia vis kitokios formulės savęs pažinimui.

Mačiau čia dauguma skeptiškai žiūri į vienokias ar kitokias knygas, tačiau nemanau, jog atsirado bent viena, kuri skaitydama knygą su meile ir bent lašeliu tikėjimo taikė knygoje esančius metodus maždaug mėnesį. Visi mes norime stebuklo šią akimirką, tačiau negi taip sunku įžvelgti kiekvienoje knygoje parašytus žodžius, jog pasakius vieną kartą maldą nenukris aukso puodas, pasėdėjus 10 ar 15 minučių tyloje neaiteis visa ko supratimas ir kitoks požiūris į gyvenimą. Yra ir tokių žmonių, kuriems lyg burtų lazdele pamojus viskas atsiranda tačiau tokių žmonių ir norai paprastesni, nei mūsų, gyvenimo nuskriaustųjų.

Žiūrint į kiekvieną knygą skeptiškai ir galvodami, jog jei kitiems taip atsitiko, man nenutiks gauname iš gyvenimo tokių pamokų nuo kurių mes sustiprėjame metus laiko išbuvę depresijoje, rydami vaistus, praradę artimus žmones dėl savo užsisklendimo ir t.t. ir jei pasiseka tik senatvėje suvokiame, kad galėjome džiaugtis viskuo, o dabar esame per seni, arba jei dar labiau pasiseka pradedame džiaugtis tuo kąč turime dabar nors ir išvaizda parodo, kad nugyvenome gan ilgą žemiškąjį gyvenimą.

Na o šiokiam tokiam paskaitymui pasiūlyčiau paskaityti "Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį", nes jei pasiūlyčiau skaityti "Psichikos treniravimas" arba "gyvenimo būdas, kurio moko ajurveda" manau sulaukčiau pašaipių komentarų vien dėl jose esančių patarimų, kaip stiprinti save. smile.gif


thumb_yello.gif Labai pritariu šiai išsakytai minčiai..

Anksčiau skaitydavau romanus, bet kažkas manyje apsivertė ir pradėjau labiau domėtis savimi, savo vidumi, dvasiniais dalykais.. Pradėjau skaityti knygas iš kurių galėčiau gauti kažkokią naudą sau, savo išprusimui, galėčiau labiau pažinti, suprasti save, savo artimus esančius šalia..
Paskutinios mano skaitytos knygos, kurios man paliko tikrai nemažą įspūdį, ir kažkuriose situacijose man padėjo tai:
1. Joseph Murphy "Jūsų pasąmonės galia" Man ji laaaabai gera thumbup.gif skaitau ir skaitau dar kartą, kad viskas įsirašytų smile.gif
2. Johnas Gray "Vyrai Kile iš Marso, moterys - yra Veneros" Patarčiau perskaityti kiekvienai moteriai (suradau nemažai patarimų) smile.gif na ir vyrams labai gerai, jei skaito (gaila maniškis neskaito)
Na dar skaičiau Paulo Coelho "Alchemikas" čia labiau romanas, bet tikrai nieko tokia smile.gif
Dabar mane labai domina Joseph Murphy "Meditacijos galia" bet trijose knygynuose jos neradau.. g.gif Gal kas skaitė? ax.gif
Dar įdomu kaip Allan&Barbara "Kodėl vyrai nesiklauso, o moterys nesiorentuoja žemėlapiuose", bet galvoju ar tai nebus tas pats kaip "Vyrai Kile iš Marso, moterys - yra Veneros"? g.gif
Dar čia perskaičiau, kad gera Claude M. Bristol "Jūsų proto magija", bet ir vėl.. ar tai nesikartos su "Jūsų pasąmonės galia" biggrin.gif doh.gif
Na žodžiu noriu dar kažko biggrin.gif

Jurgutiii Gal gali kažką rekomenduoti? blush2.gif
Ar šiaip kas skaito tokias knygas gali kažką patarti? Ačiū!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Atene-: 15 rugsėjo 2011 - 20:24
Labai norėčiau surasti bendraminčių blush2.gif
Atsakyti
neseniai baigiau skaityti "ėriukas vilko kailiu" labai patiko smile.gif po to, skaičiau "Antrasis voldenas" tai labiau specifinė knyga, bet man irgi labai patiko, labai geros idėjos ir priverčia susimąstyti apie dabartinį gyvenimo būdą. O šiuo metu skaitau Yalom'ą "Meilės budelis"- vyras sakė gera knyga, kiek aš perskaičiau tai irgi nebloga, bet dar nesusidariau viso vaizdo kad rekomenduoti galėčiau wink.gif
Dar seniau skaičiau labai gerą knygą mamoms ir tėčiams- "Vaikai gali daugiau", na nereali knyga tėvams. Parodo kaip vaikams reikia duoti laisvės, kad jie labai smalsūs, protingi, tik mes patys dažnai juos "sugadinam".. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievusia_ @ 2011 10 18, 13:27)
neseniai baigiau skaityti "ėriukas vilko kailiu" labai patiko smile.gif po to, skaičiau "Antrasis voldenas" tai labiau specifinė knyga, bet man irgi labai patiko, labai geros idėjos ir priverčia susimąstyti apie dabartinį gyvenimo būdą. O šiuo metu skaitau Yalom'ą "Meilės budelis"- vyras sakė gera knyga, kiek aš perskaičiau tai irgi nebloga, bet dar nesusidariau viso vaizdo kad rekomenduoti galėčiau wink.gif
Dar seniau skaičiau labai gerą knygą mamoms ir tėčiams- "Vaikai gali daugiau", na nereali knyga tėvams. Parodo kaip vaikams reikia duoti laisvės, kad jie labai smalsūs, protingi, tik mes patys dažnai juos "sugadinam"..  blush2.gif



O apie ką šios knygos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalė @ 2011 04 20, 18:09)
Neseniai perklausiau Allan&Barbara Pease audioknygą  "Kodėl vyrai nesiklauso, o moterys nesiorentuoja žemėlapiuose" smile.gif Apie vyrų ir moterų santykius ir kodėl skirtingos lytys dažnai viena kitos nesupranta smile.gif Šiaip tokio turinio knygos man atrodo banalios ir jas skaityti man trūksta kantrybės, bet kadangi gavau dovanų, tai tiesiog įsidėjau CD į grotuvą ir vietoj radijos būdama namuose klausydavausi. Ir galiu pasakyti, kad nenuvylė smile.gif Ne kažkokia didaktinė nuobodi knyga, bet visai įdomi ir vietomis net išspaudžianti nuoširdžią šypseną  ir leidžianti atpažinti labai gerai tau pažįstamas situacijas smile.gif Nežinau, ar skaityčiau popierinį knygos variantą, bet "susiklausė" smagiai smile.gif



as taip pat ja klausiau:) klausant vis pagaudavau save kai kuriuose situacijose, tiesos tikrai yra smile.gif

Papildyta:
kazkada skaiciau Peter Kummer Nieko nėra neįmanomo ir galiu pasakyt, kad tikrai buvau isijautus, ir viskas ejo kaip is pypkes. kiekviena diena prisiversdavau save sypsotis ir patiket kad viskas bus gerai, ir po kiek laiko as net nepajusdavau, kad man nebeikia galvot, viskas vykdavo savaime rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Atene- @ 2011 10 18, 15:48)
O apie ką šios knygos?  ax.gif

na nepatingėkit pasigooglinti jei įdomu apie ką ax.gif bet trumpai: ėriukas vilko kailiu- tai apie savęs atradimą, santykius su artimaisiais, ir vos ne psihologijos vadovėlis, labai plati knyga (šioj temoj jau minėta buvo)
Voldenas antrasis- apie utopinę bendruomenę
Meilės budelis- tai istorijos apie psichoterapeuto ir kliento bendravimus, perskaičiau dar tik apie seną bobutę kuri buvo labai įsimylėjusi smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(ievusia_ @ 2011 10 19, 21:39)
na nepatingėkit pasigooglinti  jei įdomu apie ką ax.gif bet trumpai: ėriukas vilko kailiu- tai apie savęs atradimą, santykius su artimaisiais, ir vos ne psihologijos vadovėlis, labai plati knyga (šioj temoj jau minėta buvo)
Voldenas antrasis- apie utopinę bendruomenę
Meilės budelis- tai istorijos apie psichoterapeuto ir kliento bendravimus, perskaičiau dar tik apie seną bobutę kuri buvo labai įsimylėjusi smile.gif)


na Meilės budelis tikrai labai gera knyga, verta ją paskaityt. Yalomo knygos visos gana ydomios 4u.gif
Atsakyti
Na as galeciau rekomenduoti paskaityti Robin Sharmos knygas:
1. Vienuolis, kuris pardave "Ferrari" lyderiavimo ismintis.
2. Ka tau skyre likimas.
3. Sventasis banglentininkas ir vadovas.
4. Vienuolis kuris pardave ferari ( seimos isminties pamokos)
5. Kelias i didinguma.
Visu knygu tikrai nesurasiau smile.gif , bet dali ju galite tikrai paskaityti. Man jos visai patiko.
Man labiau patinka knygas skaityti turint rankose , nei internete.Geriau skaityti knyga rankose ir kaupti savo biblioteka. smile.gif
Atsakyti
Vienuolis, kuris pardave Ferrari, labai patiko. smile.gif
Atsakyti
O as dar perskauciau Yalomo "gydymas sopenhaueriu" ir dar skaitau "melagis ant kusetes" abi tikrai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievusia_ @ 2011 11 20, 13:28)
O as dar perskauciau Yalomo "gydymas sopenhaueriu" ir dar skaitau "melagis ant kusetes" abi tikrai rekomenduoju  4u.gif


Yalomas ir man gerai skaitosi, bet tos antrosios dar nesu skaičiusi.
Atsakyti