Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Buba @ 2006 07 17, 10:25)
Mano vaikas ėjo nuo 1.9m., bet mačiau ir mažesnių vaikų.



labai geras darželis thumbup.gif thumbup.gif- paedagogai mela direktore na ir kas kad aukletoja lopšelinei grupei blogai kalba lietuviškai jusu vaikas 1,5 m irgi ne kalba gerai mano vaikas jau priešmokyklinei gr atejo į darželi 1,5m
problemu nera bet viskas priklauso nuo tevų :
Atsakyti
O KURIOS TEN AUKLETOJOS GEROS?IDOMU LABAI.MES TIKIMES NUO RUGSEJO PATEKT I TA DARZELI.
Papildyta:
QUOTE(karl @ 2007 02 15, 07:43)
labai geras darželis thumbup.gif  thumbup.gif- paedagogai mela direktore na ir kas kad aukletoja lopšelinei grupei blogai kalba lietuviškai jusu vaikas 1,5 m irgi ne kalba gerai mano vaikas jau priešmokyklinei gr atejo į darželi 1,5m
problemu nera bet viskas priklauso nuo tevų :


tai,kad jusu vaikai jau dideli,is kur jus apie ta darzeli taip zinot?
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2007 02 15, 09:43)
labai geras darželis thumbup.gif  thumbup.gif- paedagogai mela direktore na ir kas kad aukletoja lopšelinei grupei blogai kalba lietuviškai jusu vaikas 1,5 m irgi ne kalba gerai mano vaikas jau priešmokyklinei gr atejo į darželi 1,5m
problemu nera bet viskas priklauso nuo tevų :


Nu nežinau, aš tai nelabai gerų nuomonių girdėjau apie šį darželį, mano pažįstamų vaikučiai lanko šį darželį, bet nėra patenkinti g.gif Sako ir užsiėmimai su vaikučiai menki ir šiaip viskas labai atmestinai vyksta, palyginus su kitais darželiais. Jeigu kam rūpi tik, kad vaikas pabūtų darželyje - tai gal ir gerai, bet kas nori labiau lavinti vaikutį, kažko išmokinti - tai nelabai kas verysad.gif Pati kiek kartų mačiau praeidama pro darželį, kaip vaikučiai sau žaidžia, o auklėtojos sustojusios krūvoj pliatkavojasi, o du berniukai iki kelių balon sulipę taškosi (spalio mėn.).
P.s. dėl kalbos - mano vaikis jau nuo 1,5 metų ne tai, kad kalbėdavo sakiniais, o jau ir dainų daug žinojo ir eilėraštukų (ir lietuviškai ir angliškai). Nu aišku ten su pašvėplavimais, bet jau aiškiai suprasti galima buvo. Tai manau, kad vaikui nuo mažumės reikia girdėti aiškią kalbą, o be dir dir, be be ar agu agu, nes mažučiai jie labai viską atsimena greitai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika-amerika: 21 kovo 2007 - 11:59
Nu mamytės neblogai jūs čia pavarėt.Įvairiausių nuomonių.Manau iškart nusiteiksiu optimistiškai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .Šį rugpjūtį bus sudaroma lopšelinukų grupė.Mes papuolėm į ją 100 proc.(taip vedėja pasakė).Mes užrašėm savo lelių kai jam buvo nepilnai 4mėn.tikslai nepamenu kažkur sausio mėn.Mes buvom septinti,o vaikučių grupej bus 14.
Į vandenį buvom dar anksčiau nuėję,tai vedėja pasakė kad be šansų ir tikrai nedavė suprast kad kyšio norėtų. g.gif

Papildyta:
Fainai būtų jei parašytų mamytės,kurios užrašė savo lelius šiam rugpjūčiui į lopšelį šiame darželyje.Susipažintumėm dar prieš darželį. drinks_cheers.gif
Papildyta:
Sorry stipriai susimaišiau. biggrin.gif Ne šiam rugpjūčiui o kitam t.y. kitais metais.2008m.
Atsakyti
QUOTE(gincike1 @ 2007 03 21, 13:09)
Nu mamytės neblogai jūs čia pavarėt.Įvairiausių nuomonių.Manau iškart nusiteiksiu optimistiškai biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .Šį rugpjūtį bus sudaroma lopšelinukų grupė.Mes papuolėm į ją 100 proc.(taip vedėja pasakė).Mes užrašėm savo lelių kai jam buvo nepilnai 4mėn.tikslai nepamenu kažkur sausio mėn.Mes buvom septinti,o vaikučių grupej bus 14.
Į vandenį buvom dar anksčiau nuėję,tai vedėja pasakė kad be šansų ir tikrai nedavė suprast kad kyšio norėtų. g.gif

Papildyta:
Fainai būtų jei parašytų mamytės,kurios užrašė savo lelius šiam rugpjūčiui į lopšelį šiame darželyje.Susipažintumėm dar prieš darželį. drinks_cheers.gif
Papildyta:
Sorry stipriai susimaišiau. biggrin.gif Ne šiam rugpjūčiui o kitam t.y. kitais metais.2008m.


Mes i darzeli uzrasem siam rudeniui,bet vedeja sake,kad mazai sansu pakliuti.Bet,kad prisiklausiau,kad aukletojos ruses,kad nekencia lietuviuku,tai labai issigandau ir perrasiau vaika i Seskines darzeli.Ne arti,bet vieta garantuota,o KARUSELESE neaisku.
Atsakyti
O į kokį darželį Šeškinėj? Be problemų?
Atsakyti
QUOTE(noanoa @ 2007 03 25, 00:57)
Mes i darzeli uzrasem siam rudeniui,bet vedeja sake,kad mazai sansu pakliuti.Bet,kad prisiklausiau,kad aukletojos ruses,kad nekencia lietuviuku,tai labai issigandau ir perrasiau vaika i Seskines darzeli.Ne arti,bet vieta garantuota,o KARUSELESE neaisku.


Kad auklėtojos lietuviukų nekenčia tai tikrai nesamonė schmoll.gif nežinau kas čia tokios kačios patirties turėjo. Mes jau antri metai tam daržely ir tikrai jokios diskriminacijos neteko matyt...
Atsakyti
QUOTE(noanoa @ 2007 03 25, 02:57)
Mes i darzeli uzrasem siam rudeniui,bet vedeja sake,kad mazai sansu pakliuti.Bet,kad prisiklausiau,kad aukletojos ruses,kad nekencia lietuviuku,tai labai issigandau ir perrasiau vaika i Seskines darzeli.Ne arti,bet vieta garantuota,o KARUSELESE neaisku.

man atrodo kad tai nesamone doh.gif.tiesa, lopšelinei grupei aukletojas blogai kalba lietuviškai bet priežiuras ir veikla super thumbup.gif
mokyklai paruošimas labai geras paligint su vandeni.tai ne tik mano nuomone bet ir mokyklos direktores ir mokytoju.
reikia spresti valdžiai problema kad raione tik du darželiai ir tada ne bus problemu,skundu ir konfliktu g.gif
Papildyta:
QUOTE(noanoa @ 2007 03 15, 02:15)
O KURIOS TEN AUKLETOJOS GEROS?IDOMU LABAI.MES TIKIMES NUO RUGSEJO PATEKT I TA DARZELI.
Papildyta:
tai,kad jusu vaikai jau dideli,is kur jus apie ta darzeli taip zinot?

turiu labai daug pažistamu ir givenu šalia kiek vienam geras ne busi. bigsmile.gif
Atsakyti
Galėtų pakeisti lopšelines auklėtojas iš rusakalbių į lietuves ax.gif . Galėtų pasistengti sukurti nors kokį, nors menką vaidinimą tėvams Kalėdų proga (šiemetiniai ikimokyklinukai nevaidino nei vienais metais- na tokia auklėtoja papuolė g.gif ).. Galėtų vesti dažniau į lauką. Galėtų nesivadovauti aklai nurodymais, kad darželyje NEGALIMA VAIKŲ RIMTAI MOKYTI...O ką jiems daryti, kai atėję į 1 klasę jie turi skaityti...ir ne bele kaip skaityti, o greitai, suprasdami užduotis- vadinasi turi būti ir tempas, ir intonacija verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2007 03 26, 08:31)
man atrodo kad tai nesamone doh.gif.tiesa,  lopšelinei grupei aukletojas blogai kalba lietuviškai bet priežiuras ir veikla super thumbup.gif
mokyklai paruošimas labai geras paligint su vandeni.tai ne tik mano nuomone bet ir mokyklos direktores ir mokytoju.


Keista būtų, jei direktorė ir mokytojos manytų kitaip. Va tada tai bėda lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Beje, mes irgi ten neužrašinėjom, nes kai paklausėm, kaip su vaikais susišneka auklėtojos, tai mum atrėžė, kad kaip jom gaunasi, taip ir susišneka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama Agnė: 27 kovo 2007 - 13:21
QUOTE(Soul @ 2007 03 27, 14:07)
Galėtų pakeisti lopšelines auklėtojas iš rusakalbių į lietuves  ax.gif . Galėtų pasistengti sukurti nors kokį, nors menką vaidinimą tėvams Kalėdų proga (šiemetiniai ikimokyklinukai nevaidino nei vienais metais- na tokia auklėtoja papuolė g.gif ).. Galėtų vesti dažniau į lauką. Galėtų nesivadovauti aklai nurodymais, kad darželyje NEGALIMA VAIKŲ RIMTAI MOKYTI...O ką jiems daryti, kai atėję į 1 klasę jie turi skaityti...ir ne bele kaip skaityti, o greitai, suprasdami užduotis- vadinasi turi būti ir tempas, ir intonacija  verysad.gif .

o kaži kaip ten ta "nekokia" auklėtoja vadinasi? Norėtųsi žinoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 04 06, 08:05)
o kaži kaip ten ta "nekokia" auklėtoja vadinasi? Norėtųsi žinoti ax.gif

Nežinau, bet jei šiemet ji turi ikimokyklinukus, tai kitais metais gal ims keturmečius g.gif . Bet galiu pasakyti vieną- jei kas nepatinka, galima gal kažką keisti. Aš savo laiku atsimenu grasinau dėl kažko ten auklėtoją vėdėjai skųsti (niu užmuškit neprisimenu kodėl), tai skambino, atsiprašinėjo, išvadas padarė... Taip ir su tom veiklom- galima gi susėsti ir pašnekėti- kodėl nevedat vaikų į lauką, kodėl nemokinat, kodėl nemokot eilėraščių ir t.t.

Buvau aną savaitę vėl šitam daržely- draugė paprašė paimti mergaitę...Nu ką aš žinau- 17:20 jau vaikai buvo suvaryti į prailgintą grupę, auklėtojos nebuvo, sėdėjo su šeimininke, be tapkių (kad nereiktų jų neštis į svetimą grupę), geru oru ne lauke... Tuom viskas ir pasakyta. Ir negi to darželio vedėja nenorėtų, kad jos vadovaujamas darželis būtų toks svaiginamai populiarus kaip Vandenis g.gif . Aj...ir dar logopedė serga 50proc. jos darbo laiko, o vaikai turintys rimtų problemų lieka su savom bėdom vieni verysad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soul: 06 balandžio 2007 - 10:16