Įkraunama...
Įkraunama...

Fabijoniškės:Karuselės

QUOTE(Soul @ 2007 04 06, 10:14)
Nežinau, bet jei šiemet ji turi ikimokyklinukus, tai kitais metais gal ims keturmečius  g.gif  . Bet galiu pasakyti vieną- jei kas nepatinka, galima gal kažką keisti. Aš savo laiku atsimenu grasinau dėl kažko ten auklėtoją vėdėjai skųsti (niu užmuškit neprisimenu kodėl), tai skambino, atsiprašinėjo, išvadas padarė... Taip ir su tom veiklom- galima gi susėsti ir pašnekėti- kodėl nevedat vaikų į lauką, kodėl nemokinat, kodėl nemokot eilėraščių ir t.t.

Buvau aną savaitę vėl šitam daržely- draugė paprašė paimti mergaitę...Nu ką aš žinau- 17:20 jau vaikai buvo suvaryti į prailgintą grupę, auklėtojos nebuvo, sėdėjo su šeimininke, be tapkių (kad nereiktų jų neštis į svetimą grupę), geru oru ne lauke... Tuom viskas ir pasakyta. Ir negi to darželio vedėja nenorėtų, kad jos vadovaujamas darželis būtų toks svaiginamai populiarus kaip Vandenis  g.gif . Aj...ir dar logopedė serga 50proc. jos darbo laiko, o vaikai turintys rimtų problemų lieka su savom bėdom vieni  verysad.gif .


cia tai turbut tikrai nuo aukletoju daug kas priklauso... kai kurios pastoviai su vaikais lauke buna, o kitos iseina tik po 17 kad kuo greičiau vaikus po to atiduot tėvams smile.gif O savo vaiko as nė karto prailgintoj grupėj neradau, nors dažnai apie 17,30 tik ateinu pasiimt g.gif
Atsakyti
QUOTE(gincike1 @ 2007 03 21, 14:09)
Nu mamytės neblogai jūs čia pavarėt.Įvairiausių nuomonių.Manau iškart nusiteiksiu optimistiškai biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .Šį rugpjūtį bus sudaroma lopšelinukų grupė.Mes papuolėm į ją 100 proc.(taip vedėja pasakė).Mes užrašėm savo lelių kai jam buvo nepilnai 4mėn.tikslai nepamenu kažkur sausio mėn.Mes buvom septinti,o vaikučių grupej bus 14.
Į vandenį buvom dar anksčiau nuėję,tai vedėja pasakė kad be šansų ir tikrai nedavė suprast kad kyšio norėtų. g.gif

Papildyta:
Fainai būtų jei parašytų mamytės,kurios užrašė savo lelius šiam rugpjūčiui į lopšelį šiame darželyje.Susipažintumėm dar prieš darželį. drinks_cheers.gif
Papildyta:
Sorry stipriai susimaišiau. biggrin.gif Ne šiam rugpjūčiui o kitam t.y. kitais metais.2008m.



sveikos, mano abu vaikai vaiksto į karusele. jaunesnysis lopšelinėje grupėje, pagrandukas, nors auklėtojos ir rusakalbės, bet lietuviškai šneka. ir užsiima su vaikais, darbelius daro, dainuoja, šoka, sportuoja. kt grupėje vyresnės auklėtojos, kiek girdėjau, nelabai kalba lietuviškai. tai iš savo patirties siūlau pasirinkti pagranduką, o ne ramunę.

Papildyta:
QUOTE(Erika-amerika @ 2007 04 06, 09:05)
o kaži kaip ten ta "nekokia" auklėtoja vadinasi? Norėtųsi žinoti ax.gif


manau, kad kalbate apie grupės pienė auklėtojas. bjaurios. mano mažas tai kaip tik iš lopšelinės grupės pereina į paprastą, tai bijau, kad nepapultų į pienę. sako, kad vaikai, pradėję lankyt šitą grupę net į lovą šlapintis pradeda. o vyresnėlis lanko gintarėlį, tai super aklėtojos.
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 04 14, 13:49)
manau, kad kalbate apie grupės pienė auklėtojas. bjaurios. mano mažas tai kaip tik iš lopšelinės grupės pereina į paprastą, tai bijau, kad nepapultų į pienę. sako, kad vaikai, pradėję lankyt šitą grupę net į lovą šlapintis pradeda. o vyresnėlis lanko gintarėlį, tai super aklėtojos.
doh.gif Eina sau...vyresnėlis lankė Pienę metus g.gif .... Gaila auklėtojų vardų neatsimenu blush2.gif .
O paskui į Gintarėlį perėjo, nes priešmokyklinė ji. Tai čia tokia jaunesnė auklėtoja buvo, tokia su entuziazmu, ne taip kaip visos kitos babcės doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(gincike1 @ 2007 03 21, 14:09)
Nu mamytės neblogai jūs čia pavarėt.Įvairiausių nuomonių.Manau iškart nusiteiksiu optimistiškai biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .Šį rugpjūtį bus sudaroma lopšelinukų grupė.Mes papuolėm į ją 100 proc.(taip vedėja pasakė).Mes užrašėm savo lelių kai jam buvo nepilnai 4mėn.tikslai nepamenu kažkur sausio mėn.Mes buvom septinti,o vaikučių grupej bus 14.
Į vandenį buvom dar anksčiau nuėję,tai vedėja pasakė kad be šansų ir tikrai nedavė suprast kad kyšio norėtų. g.gif

Papildyta:
Fainai būtų jei parašytų mamytės,kurios užrašė savo lelius šiam rugpjūčiui į lopšelį šiame darželyje.Susipažintumėm dar prieš darželį. drinks_cheers.gif
Papildyta:
Sorry stipriai susimaišiau. biggrin.gif Ne šiam rugpjūčiui o kitam t.y. kitais metais.2008m.


Mes irgi rugpjuti 2008 uzsirasem, tik paskaicius sia temele dar gerai pagalvosiu ar leisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 04 14, 15:49)
sveikos, mano abu vaikai vaiksto į karusele. jaunesnysis lopšelinėje grupėje, pagrandukas, nors auklėtojos ir rusakalbės, bet lietuviškai šneka. ir užsiima su vaikais, darbelius daro, dainuoja, šoka, sportuoja. kt grupėje vyresnės auklėtojos, kiek girdėjau, nelabai kalba lietuviškai. tai iš savo patirties siūlau pasirinkti pagranduką, o ne ramunę.

Papildyta:
manau, kad kalbate apie grupės pienė auklėtojas. bjaurios. mano mažas tai kaip tik iš lopšelinės grupės pereina į paprastą, tai bijau, kad nepapultų į pienę. sako, kad vaikai, pradėję lankyt šitą grupę net į lovą šlapintis pradeda. o vyresnėlis lanko gintarėlį, tai super aklėtojos.

girdejau kad aukletojas grupes Piene bus perkeliti i kitas grupes kadangi direktore nepatenkinta kaip je dirba
Atsakyti
QUOTE(karl @ 2007 04 24, 12:23)
girdejau kad aukletojas  grupes Piene bus perkeliti i kitas grupes kadangi direktore nepatenkinta kaip je dirba

Auklėtojas perkels ar vaikus? Nesupratau blush2.gif .
Jei auklėtojas tik sukeis grupėmis, tai koks čia sprendimas... šnypštas doh.gif . Pakeistų išvis kolektyvą, tai bėgtume pas juos į darželį, net seilės taškytųsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soul: 24 balandžio 2007 - 17:25
QUOTE(karl @ 2007 04 24, 13:23)
girdejau kad aukletojas  grupes Piene bus perkeliti i kitas grupes kadangi direktore nepatenkinta kaip je dirba


Dar geriau! mano mažas kaip tik iš lopšelio pereina i grupę, tai drebu, kad į pienę nepapultų, ruošiuosi eit pas vedėja, tartis, kad į kokią kitą grupę papultų. o dabar net neaišku, kaip bus, į kur jos pereis. Vis tiek po kokio mėn eisiu pas direktore. skambinau vakar pažįstamai, kuri dirba daržely, tai ji sakė, dar nieko neaišku, nei kokios grupės bus, nei kada jas formuos.
Atsakyti

Šiaip darželis geras, ir vaikus prižiūri gerai,tik kad ta viena grupė tokia neaiški. kiek pati mačiau ir girdėjau, tai vandenyje auklėtojos rėkia ant vaikų, asilais vadina, o karuselėje neteko matyt nieko panašaus. Manau, kad daugelis jaudinasi dėl rusų kalbos. bet mano mažas į lopšelį ėjo visai nekalbėdamas, o dabar jau šneka namie normaliai, nemanau, kad rusakalbė daro įtaką didelę, nes su lietuviukais auklėtojos kalba lietuviškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo incia: 03 gegužės 2007 - 13:45
Mano dukryte lanko si darzeli, dabar ji lopselio grupeje. Nors dalis vaiku rusakalbiai, beje kaip ir aukletojos, bet mano dukrytes noras eiti i darzeli nesumazejo. Be to, ji jau moka nemazai rusisku zodziu. Auklėtojos tikrai mielos, visada papasakoja kaip sekėsi, moko daug eilėraščių ( manoji ne tik lietuviškų, bet jau ir rusiškų moka), piešia, klijuoja.
Atsakyti
Sveikos mamos. Pamaniau, kad mano nuomonė irgi kam nors bus įdomi. Gyvename šalia abėju darželių, Vandenio ir Karusėles... Einame pasivaikščiuoti į abėjų kiemus. Kadangi tema apie Karuselę tai ir parašisiu apie ją...

Mano mažiui 3m, greitai eis į darželį Šeškinėj, bet kadangi tas darželis šalia, pamaniau, kad reikia pagalvoti apie jį, bet perskačiusi čia tiek daug įvairių nuomonių + savo pačios nuomonė apžiūrėjus aplinką + įntuicija = schmoll.gif

Kiemas išties skurdus, nors ir gana tvarkingas, bet labai daug pavoingų vietų, kur mažas vaikas gali susižaloti būdamas neatsargus. Galia kiemo užuodžiau šlapimo kvapą, taip ir nesupratau iš kur sklinda, bet įtariau, kad gal šlapinasi kas tenai, nes tikrai kvapas buvo.... Dėl vaikų lauke, tai irgi retai tenka pamatyti... Ir aplamai kaip jau kažkas rašė vaizdelis adbaidantis... unsure.gif

Vesčiau tik tuo atvėju jei neturėčiau kitos išeitės. O mačiau daug darželių. Apvažiavau 7 kol radau Artūrui tai ko reikia. smile.gif
Atsakyti
Mano pagrindiniai kriterijai buvo renkantis darželį, tai, kad atri namų, ir, kad būtų geros aukletojos.tai, kad karuseleje mazai visokių supynių lauke, tai, mano nuomone tik pliusas, nes jokia aukletoja nesužiūrėtų visų vaikų, jei jie liptų ant supynių visi iš karto. o auklėtojos, bent jau tų grupių, kur mano vaikai, tai tikrai fainos. labai džiaugiuosi, kad mano vaikai papuolė pas jas.
kiek girdėjau nuomonių apie kt darželius, kurie turtingesni, padaryti geriausi remontai (už tėvelių pinigus aišku), lauke visokių supynių ir čiuožyklų, tai ten tik ir galvoja apie pinigus, kaip dar iš tėvelių ištraukti, o apie vaikus galvoja mažiau.
Atsakyti
QUOTE(incia @ 2007 05 15, 11:25)
Mano pagrindiniai kriterijai buvo renkantis darželį, tai, kad atri namų, ir, kad būtų geros aukletojos.tai, kad karuseleje mazai visokių supynių lauke, tai, mano nuomone tik pliusas, nes jokia aukletoja nesužiūrėtų visų vaikų, jei jie liptų ant supynių visi iš karto. o auklėtojos, bent jau tų grupių, kur mano vaikai, tai tikrai fainos. labai džiaugiuosi, kad mano vaikai papuolė pas jas.
kiek girdėjau nuomonių apie kt darželius, kurie turtingesni, padaryti geriausi remontai (už tėvelių pinigus aišku), lauke visokių supynių ir čiuožyklų, tai ten tik ir galvoja apie pinigus, kaip dar iš tėvelių ištraukti, o apie vaikus galvoja mažiau.

Man iš pradžių irgi kliuvo, kad mažai pramogų kieme vaikams, bet kai dabar matau, kaip tie vaikai i skirtingas puses išsilaksto kieme doh.gif tai tik pliusas kad jų nuo tų supynių rankiot nereikia. O sesers vaikų kitam daržely net neleidžia arti supynių- tai koks skirtumas kad jų ten daug g.gif
Atsakyti