Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(Mindoozas @ 2008 02 06, 14:47)
schmoll.gif
dabar jauciuosi sumenkintas ir nepilnaverciu pasijauciau...
www.supermama.lt
Interneto klubas tevams..
Ach, tik mamos gali buti "tetis".



prašau, adekvačiai sureaguok biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2008 02 06, 14:53)
prašau, adekvačiai sureaguok biggrin.gif biggrin.gif


ach, neber man cia vietos, reikia varyti i kita sali ir patapti mama, tada bent jau temos apie vibratorius bus aktualios biggrin.gif
supermama, nes supertetis.lt brangiau kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindoozas @ 2008 02 06, 15:13)
ach, neber man cia vietos, reikia varyti i kita sali ir patapti mama, tada bent jau temos apie vibratorius bus aktualios biggrin.gif
supermama, nes supertetis.lt brangiau kainuoja biggrin.gif


važiuok į Tailandą, Elina va ten su tokiais persivertėliais bendravo biggrin.gif
Atsakyti
kol jūs čia blevyzgojat labai svarbiom temom biggrin.gif . aš kursų Nd bandžiau daryt.. dalinuos .. tik kompe visgi sumažinus man kokybė nukenčia unsure.gif .. nesumažinus man viskas gerai unsure.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gus @ 2008 02 05, 16:06)
laukiu rytdienos,kad pasiimt wub.gif prisipazinkit,kas mane lepina bigsmile.gif ?

niekas neprisipazinot rolleyes.gif o as jau zinau sokiai.gif Degute wub.gif esu begalo be krasto tau dekinga uz nuotrauka ir sveikinima 4u.gif man labai patiko thumbup.gif mano dziaugsmas liejasi per krastus biggrin.gif is vis tokios geros paskutines mano savaites thumbup.gif ,oi, kad neprasikalbeciau rolleyes.gif
Avytes,lb grazus tavo darbeliai,palepini mus po truputi biggrin.gif
Desiree,uzmaciau tavo paskutine sunaus foto,kad viena akyte ne fokuse,pastebejau,nes ir mano toks braizas,kuris netrukdo mirksiukas.gif tiksliau,nesigauna man abi akys fokuse blush2.gif reikia dar man mokintis.
Zuvelia,kaip as vakar pamirsau pakomentuot tavo nuotraukas doh.gif man pirma superine is visos serijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 02 06, 13:13)


wyshniuk
kada parodysi vėl ką nors akiai ir širdžiai mielo  smile.gif .. aš kaip tik su portretukais užsiėmus ..atsiskaityt turiu iki ketvirtadienio  doh.gif .. portretai man labai sunkus žanras  unsure.gif

kai tik ka tokio turesiu, butinai parodysiu - kol kas nieko neturiu - keleta fotografiju seimos albumui ir pasibandymai su juosu fonu smile.gif parodyk ir mums savo uzduotis 4u.gif

QUOTE(DI @ 2008 02 06, 13:31)
valiooooo susiinstaliavau veikia... ir su ps2 beja smile.gif

Anasko, pameginsiu papasakoti kaip ta daryti.
1. Tam puslapy kur nurode Sansara, susirandi Editorial Lomo
2. Desinej pusej rasi ZIP
3. Paspausk ji. Atsidarys lentute, tada spasuk SAVE, ir pasirink issisaugijomo vieta. Pas mane ji (C:\Photoshop\Plug-Ins), tada issisaugok. 
4. Tada kompe, atsidaryk ta viena kur issisaugojai. Pas mane ji C:\Photoshop\Plug-Ins .. ir ''issipakuok'' ZIP faila. Tam reikia kelis kartus paspausti EXTRACT.
5. Paziurek ar issipakavo.
Jei taip....
6. Atsidaryk fotosopa.
7.Pasiziurek ar yra lentele ACTIONS. Jei nera atsidaryk ja per WINDOW tada ACTIONS.
8. Atsidariusioj lentelej susirask toki maza trikampiuka virsutiniam desiniam lenteles kampe. Spausk kairi peles klavisa. Aisidarys lentele.
9. Ten susirask LOAD ACTIONS... ir spausk ant jo.
10. Tada per ten susirask issizipinta failiuka kuris vadinasi LOMO/CROSS proces.. ir uzsikrauk ji.
11. Dabar jis jau turi buti pas tave Actionuose.. Pacioj apacioj, ta prasme, pats paskutinis.

Na tikiuosi, kad aiskiai paaiskinau, ir tau pavyks  4u.gif

labai aiskiai paaiskinai - visi action taip instaliuojami, latoya, o kaip tau tas jb nesigauna? na lygiai taip pat pabandyk unsure.gif Man patinka tavo bandymas 4u.gif

Prisiziurejus juosteliniu crossu as vel noriu i juosta fotografuot - uzvakar su MB bearbataudami ta tema ilgai kalbejom... Siandien ''uzsikuriau'' senuka Zenita ziuresi kaip su fokusavimu bus. Jei kas gausis, bandysiu Mamiya (mama myja biggrin.gif )


Papildyta:
QUOTE(westa @ 2008 02 06, 15:23)
kol jūs čia blevyzgojat labai svarbiom temom  biggrin.gif  . aš kursų Nd bandžiau daryt.. dalinuos .. tik kompe visgi sumažinus man kokybė nukenčia  unsure.gif .. nesumažinus man viskas gerai  unsure.gif

Man trecia smagiausia 4u.gif Tik labai tas baltumas per baltas - kaip isdeginta unsure.gif
Atsakyti
Wyshnia, senai laikas buvo 4u.gif čiupk Mamiya ir parodyk būtinai rezultatus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 02 06, 16:23)
kol jūs čia blevyzgojat labai svarbiom temom  biggrin.gif  . aš kursų Nd bandžiau daryt.. dalinuos .. tik kompe visgi sumažinus man kokybė nukenčia  unsure.gif .. nesumažinus man viskas gerai  unsure.gif



Kada galima išsikviest tamsta fotografe padirbt? cool.gif o jei į temą, tai norėčiau paklausti kaip jūs padarot, kad aplink būtų balta balta taip viskas nušviesinta? g.gif gal koks straipsniukas yra ta tema ar dar kas? labai originalą norėčiau pamatyti bent vienos foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2008 02 06, 15:31)

Man trecia smagiausia 4u.gif Tik  labai tas baltumas per baltas - kaip isdeginta  unsure.gif

žinai, o man patinka tas baltumas smile.gif .. tada atsiskleidžia pagrindiniai mopso bruožai.. tos raukšlytės smile.gif .. pabandysiu pasidaryt fotografiją, pažiūrėsiu kas gausis unsure.gif

QUOTE(Stikline @ 2008 02 06, 15:35)
Kada galima išsikviest tamsta fotografe padirbt?  cool.gif  o jei į temą, tai norėčiau paklausti kaip jūs padarot, kad aplink būtų balta balta taip viskas nušviesinta?  g.gif  gal koks straipsniukas yra ta tema ar dar kas? labai originalą norėčiau pamatyti  bent vienos foto ax.gif

su PS viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 02 06, 16:41)
su PS viskas  mirksiukas.gif


Nuo tokio paaiškinimo man nėr lengviau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 02 06, 15:23)
kol jūs čia blevyzgojat labai svarbiom temom  biggrin.gif  . aš kursų Nd bandžiau daryt.. dalinuos .. tik kompe visgi sumažinus man kokybė nukenčia  unsure.gif .. nesumažinus man viskas gerai  unsure.gif


oi, fainulkos kokie wub.gif man 2 ir 3 labiausiai patinka. tas baltumas visai nieko žiūrisi. primena atvirukus su gyvūnais.
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2008 02 06, 16:35)
kaip jūs padarot, kad aplink būtų balta balta taip viskas nušviesinta?  g.gif  gal koks straipsniukas yra ta tema ar dar kas? labai originalą norėčiau pamatyti  bent vienos foto ax.gif


norint, kad būtų gražiai - reikia ir fotografuoti baltame fone. kitaip bus nenatūraliai (kaip ir tuomet, jei objektas būvo šviesiame fone, kuris vėliau užtamsintas; intuityviai matysis paddelka).

aš bandžiau prieš softboksą statyti.

user posted image

maždaug taip. čia su savadarbiu boxu, dabar jau normalius turiu. o vat tas inžinierijos stebūklas:

user posted image

minusas - plaukai "išdega" jei nesurišti tvirtai. jei reikia daugiau sutalpinti - už balto fono blykstę padedu. galima nuo balto fono atitraukti ir foną atskirai pašviesti. žodžiu būdų n+1. pabandyk pagooglinti "high key".
Atsakyti