Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

vakar prisižadėjau nuotraukų įkelt, bet man taip bloga buvo iš po to stomatologo, kad beveik visą dieną nepakeldama galvos lovoj pragulėjau doh.gif

žinant, kad aš portretų nefotkinu, o ir visai tam praktikos neturiu, tai noriu parodyti man labiausiai patikusias kelias. Buvau trumpam aplankyti puseserę ir užšvietė saulutė per langą, tai sumanėm, kad reikia pasinaudot ir vaikučius nufotografuoti mirksiukas.gif galit komentuot drąsiai ir aršiai biggrin.gif

puseserė su savo vaikučiais
user posted image


user posted image

dar kelis gamtos vaizdelius geresnius turiu. pataisysiu ir taip pat parodysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2008 02 06, 16:51)
norint, kad būtų gražiai - reikia ir fotografuoti baltame fone. kitaip bus nenatūraliai (kaip ir tuomet, jei objektas būvo šviesiame fone, kuris vėliau užtamsintas; intuityviai matysis paddelka).



Labai ačiū. Bandysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2008 02 06, 15:56)
puseserė su savo vaikučiais



nuo antros susilydžiau wub.gif . tokia šilta, miela. na, labai puikiai... tik gal j/b man kiek blankokas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2008 02 06, 16:56)
galit komentuot drąsiai ir aršiai biggrin.gif




a man gražu. vat tiesiog. natūralu, šilta. tai pirmas įspūdis. techniškai gerai - antras pastebėjimas. nuotraukos, vertos žymiai daugiau, nei atgulti šeimos albume. jos vertos rėmelių. ypač antroji. tokią savo šeimos nuotrauką norėčiau visur turėti su savimi.

ui, kad apsidaužėt vibratoriais šiandien.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andriuska: 06 vasario 2008 - 16:32
inc labai mielos nuotraukos.. labai šiltos ir emocingos.. kokia nuotaika ir meilė iš jų spinduliuoja ! o tai svarbiausia.. kažkiek ir man kliūva jb antroj, keik kontrasto dėčiau, bet visumoj šaunu gi 4u.gif
Atsakyti
westa, man labai fainos tavo suniuku nuotraukos. Labai grazu tas baltumas, bet gaila kad tuo paciu tarsi "apkandziojami suniukai" T.y. nesimato konturu. Trecioji ypac nuotaikinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaitė @ 2008 02 06, 17:33)
westa, man labai fainos tavo suniuku nuotraukos. Labai grazu tas baltumas, bet gaila kad tuo paciu tarsi "apkandziojami suniukai" T.y. nesimato konturu. Trecioji ypac nuotaikinga  4u.gif

nemanau, kad visada tie kontūrai būtini smile.gif .. na nebent laikantis kažkokių taisyklių .. tiesiog pabandžiau parodyt juos įdomiau ir tiek
Atsakyti
bigsmile.gif avytess,kokie portreciukai... wub.gif ir kur s ja maciau... mirksiukas.gif spalvos labai labai wub.gif neissirenku,kuris labiau,man antra savo tamsumu irgi labai patinka...As vis vartau tavo crossinukes ir neatsistebiu,kokios nuostabios spalvos... wub.gif

inc,nepasakyciau,kad nesusitvarkei su portreciukais ir sviesa!gal siektiek pakontrastinciau,bet visumoj siluma sklinda 4u.gif

andriuska,berods praeitoj temoj buvai ydejes labai grazzu vaika sepijos ir j/b spalvom.labai grazi fotografija seimos albuman,o ir modeliukas dekyngas 4u.gif

naujokai,kur jusu bandymai?Tustoka tema.Siandien prabegau vibratoriu temos vystyma,labai norisi pamatyt naujokes iskelusios diskusija darbus.

latoyos spalvotasis crossinis berniukas man irgi patiko,bet dabar toks laikas,kad negali crossas nepatikt.

westa,tavo shuniuku bandymai man labai labai patiko,ir tas baltumas paprastai man nelabai,bet sykart tiko 4u.gif
Atsakyti
atsakau naujokų vardu - kai tokie orai už lango, tai net nekyla ranka fotoaparatą imti. o ir vibratoriaus neturiu, būčiau nors jį pafotkinus... kitu kampu :>
Atsakyti
QUOTE(latoya @ 2008 02 06, 13:49)
oi aciu Sansara  4u.gif  4u.gif  4u.gif puikiai paaiskinai, viskas veikia, bandau parodyt pirma blyna, nekas???
siaip labai dziaugiuosi, kad pagaliau pavyko, nes su wyshnios jb taip ir likau nesusitvarkius doh.gif
keistas formatas nuotraukos. spalvos tinkamos cross procesui. bet šis variantas man nelabai. nors jei tai tik bandymas pavyks ar ne, reiškias bandymas pavykęs.

QUOTE(andriuska @ 2008 02 06, 14:51)
norint, kad būtų gražiai - reikia ir fotografuoti baltame fone. kitaip bus nenatūraliai (kaip ir tuomet, jei objektas būvo šviesiame fone, kuris vėliau užtamsintas; intuityviai matysis paddelka).
kaip visada, su gerais ir aiškiais patarimais 4u.gif


QUOTE(inc @ 2008 02 06, 14:56)
žinant, kad aš portretų nefotkinu, o ir visai tam praktikos neturiu, tai noriu parodyti man labiausiai patikusias kelias. Buvau trumpam aplankyti puseserę ir užšvietė saulutė per langą, tai sumanėm, kad reikia pasinaudot ir vaikučius nufotografuoti mirksiukas.gif galit komentuot drąsiai ir aršiai biggrin.gif
puseserė su savo vaikučiais
dar kelis gamtos vaizdelius geresnius turiu. pataisysiu ir taip pat parodysiu ax.gif
matau tik vieną nuotrauką. momentas labai mielas. labai.
Bet dešinėje apačia išdegusi. Dėl kontrasto net nežinau norisi čia jo daugiau ar ne... O. matau ir antrą nuotrauką. Miela taip pat.
Papildyta:
QUOTE(westa @ 2008 02 06, 14:23)
kol jūs čia blevyzgojat labai svarbiom temom  biggrin.gif  . aš kursų Nd bandžiau daryt.. dalinuos .. tik kompe visgi sumažinus man kokybė nukenčia  unsure.gif .. nesumažinus man viskas gerai  unsure.gif
vis sunkiau man komentuoti gyvūnų foto. Iš tavo antroji gal labiausiai patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 06 vasario 2008 - 18:34
QUOTE(Desiree @ 2008 02 06, 18:33)

vis sunkiau man komentuoti gyvūnų foto. Iš tavo antroji gal labiausiai patinka.

Desiree tikrai nepyksiu jei nekometuosi visų mano foto.. ypač jei nesinori .. aš irgi ne visas komentuoju.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 02 06, 17:37)
Desiree tikrai nepyksiu jei nekometuosi visų mano foto.. ypač jei nesinori .. aš irgi ne visas komentuoju.. 4u.gif
aš nuo ketvirtadienio komentuoju visas nuotraukas be išimties smile.gif Tiesiog prie gyvūnų foto negaliu pasakyti daugiau nei patiko ar nepatiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 06 vasario 2008 - 18:53