Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

Westa, pažiūrėjus į 3 foto tuoj ir mopso užsimanysiu 4u.gif

QUOTE(marakeš @ 2008 02 06, 18:13)
atsakau naujokų vardu - kai tokie orai už lango, tai net nekyla ranka fotoaparatą imti. o ir vibratoriaus neturiu, būčiau nors jį pafotkinus... kitu kampu :>


Atsakymas drinks_cheers.gif

Man rankos kilo, pirmadienį pabėgau iš darbo (saulutė švietė) ir kelis km sukoriau dėl gatvės, gulbių ir pan. Grįžusi namo supratau, kad reikia dar ir dar kartą skaityti fotoaparato instrukcijas... Nu, nedašunta man tie nustatymai (labai kvailai jaučiuosi) doh.gif Bet aš nepasiduosiu blush2.gif

QUOTE(inc @ 2008 02 06, 20:17)
Rida_R, man namukas visai patiko, bet būtų visai įdomu dar pamatyti ir kiek ktokiu rakursu g.gif


Jei būtų į tą kaimą įmanoma įvažiuoti, tai jau savaitgalį priversčiau mane ten nuvežti. Deja, teks laukti kol bus sausa sausa (arba su traktoriumu važiuoti). Ten ir daugiau yra tokių senų pastatų, tad drąsiai galiu pažadėti.
Atsakyti
sillwio, nu čia kas per pareiškimas apie idilę ir jos griovimą? biggrin.gif nagi, komentuok.. 4u.gif

DI, man gražu. įdomu. pritariu, kad cross'ą norisi išmėginti su daugiau spalvų..smile.gif 4u.gif

westa, man buvo įdomūs Tavo ciuckiai biggrin.gif vėlgi - kitoks pateikimas 4u.gif

inc, pasiimsi mane kada ant tilto? smile.gif man patinka šešėliai, vieniša žmogysta, lempos, bet viena lempa man per daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2008 02 06, 22:08)

DI, man gražu. įdomu. pritariu, kad cross'ą norisi išmėginti su daugiau spalvų..smile.gif 4u.gif





Gal but... bet bijau ''persudyti'' wink.gif noriu atsargiai su tuo crossinimu zaisti
Atsakyti
QUOTE(Desiree @ 2008 02 06, 20:11)
gaila nesulaukiau su savo vaiko foto. jei sukelciau nuotraukas ir į až atsiųsčiau nuorodas, parašytum savo nuomonę?

įdomu būtų pažiūrėti ir į tavo spausdintas nuotraukas.

O aš tai su spausdinimu "gilioje depresijoje". Kažkoks popierius brokuotas pasitaikė. Man žvaigždutes, na tokias kaip pienės pūkeliai ant nuotraukų paišo.


Žinoma.

Dar ne greitai. Dabar filtrai, o skaneris vėliau.

Koks popierius? Aš ilford'ą įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Kada nors aišku sulaužysiu įžadus ir pamėginsiu kitokį.

QUOTE(westa @ 2008 02 06, 20:30)
o galėtum sugriaut .. netylėk sillwio.. tavo kritikos aš labai pasigedau


Vaikų nuotraukų nekomentuoju, o šioj temos iš 34 nuotraukų 23 vaikų nuotraukos. Iš likusių 11 keturiose tavo šuniukai, 2 Rūtos, skulptūra, namas, šulinys, smuikas ir tiltas:

- šuniukai - toks apdirbimas pagal skonį. Man labiau norėtūsi matyti tikrą high key.
- abi Rūtos - cross'as vietomis tinka, bet aš manau, kad jau perlenkta lazda.
- skulptūra - tvarkinga, bet tokių skulptūrų savo skurdžiam gyvenime mačiau daug.
- namas ir šulinys - nepateisinu j/b ir sepijų nuotraukose, kurioms labai daug trūksta kompozicijos prasme. Apie tai jau daug kartų kalbėjau - j/b ir sepija iš š... nepadarys meno.
- smuikas - anyta būtų teisi.
- tiltas - kompozicinis balaganas. Nežinau į ką žiūrėt - į pušį ar į siluetą, o gal į stulpus, gal į peizažą, kuris per tamsus, kad jį įžiūrėt.

Žodžiu, dabar barkit mane, kam griaunu moterų skyrelį.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2008 02 06, 21:17)


- šuniukai - toks apdirbimas pagal skonį. Man labiau norėtūsi matyti tikrą high key.


nu va , einu dabar skaityt kas tas high key smile.gif ..o čia kaip suprast - apdirbimas pagal skonį g.gif ..
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2008 02 06, 21:08)
sillwio, nu čia kas per pareiškimas apie idilę ir jos griovimą? biggrin.gif nagi, komentuok.. 4u.gif


Paskaityk savo postą smile.gif

QUOTE(sayonara @ 2008 02 06, 21:08)
DI, man gražu. įdomu. pritariu, kad cross'ą norisi išmėginti su daugiau spalvų..smile.gif 4u.gif

westa, man buvo įdomūs Tavo ciuckiai biggrin.gif vėlgi - kitoks pateikimas  4u.gif

inc, pasiimsi mane kada ant tilto? smile.gif man patinka šešėliai, vieniša žmogysta, lempos, bet viena lempa man per daug 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(westa @ 2008 02 06, 21:20)
o čia kaip suprast - apdirbimas pagal skonį  g.gif ..


Vieniems patinka, kitiems ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2008 02 06, 21:22)

Vieniems patinka, kitiems ne  ax.gif

bet ar ne visuomet taip būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2008 02 06, 21:17)
Žodžiu, dabar barkit mane, kam griaunu moterų skyrelį.


Na as tik paprasysiu, kad dazniau uzsuktum ir mano nuotraukas, net jei jose ir mano vaikas va taip pakomentuotum - del to nesizudysiu, maikes neplesysiu, neverksiu, o tik daugiau dirbsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 02 06, 21:23)
bet ar ne visuomet taip būna  smile.gif


Visuomet. Aš taip ir parašiau.
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2008 02 06, 21:24)
Na as tik paprasysiu, kad dazniau uzsuktum ir mano nuotraukas, net jei jose ir mano vaikas va taip pakomentuotum - del to nesizudysiu, maikes neplesysiu, neverksiu, o tik daugiau dirbsiu 4u.gif


va ir aš to norėčiau smile.gif .. bet sillwio neperkalbamas kaip uola smile.gif .. o portretas - vienas sunkesnių žanrų.. čia patarimo labai reikėtų

Atsakyti
Silwio, ten Agfa popierius. Bet kadangi jie senokai negamina, įtariu kad tas popierius tiesiog tai, kas liko, supakuota ir pardavinėjama. Na, kiek pigiau aišku.
Agfa popierius man labai patiko. Ir kiek nudžiugau radusi forumuose, kad Fotoimpex bando gaminti. Ir pasak tų, kurie gavo bandymui kelis lapus, identiškas tikrajam Agfa popieriui. Tai laukiu nesulaukiu, kada gi bus pardavimui.
O dabar užsisakiau Adox. Norisi išbandyti ir šį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 06 vasario 2008 - 21:44
kuo toliau tuo maziau noriu kai kuriuos komentuot... is keliu asmenu sulaukiau siokios tokios ironijos i savo zodzius.. ypac jei pateikiu siek tiek kritikos... susidare vaizdas, kad sneket galima tik teigiamai (maziau ismanantiems), o va kai kam svarbi tik tam tikru asmenu nuomone... ypac ismananciuju.. ir tai pastoviai pabreziama.. jiems galima ir svelniai ir kietai, svarbu, kad jie pasisakytu... keistai kazkaip...
manau tiem kam buvo skirta puikiai suprato apie ka as....
o kiti nekreipkit demesio mirksiukas.gif nes liga nesitraukia is musu namu, tad ir nuotaikos prastos..

o as portretuka tvarkiau... bandziau maziau kontrasto, daugiau naturalumo ax.gif ne per pilka ? g.gif

user posted image
Atsakyti