Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

Ačiū! Nu neturiu jooookio suopročio, tai informacija tikrai labai vertinga, ačiū! O nejaugi galima blicų nusipirkti už 200Lt? O kaip jie sinchronizuojasi? Ir kur, kaip, kokios firmos ieškot? užveskit ant kelio blush2.gif 4u.gif buvau pasiryžusi išleisti virš 1 kLt papildomam šviesos šaltiniui, o gal nusipirkt SB-800 ir nesukt galvos?

Sveikas Olo 4u.gif primosios tai - gėlės kaip gėlės, norisi kiek įdomesnio rakurso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2008 02 09, 23:45)
Ačiū! Nu neturiu jooookio suopročio, tai informacija tikrai labai vertinga, ačiū! O nejaugi galima blicų nusipirkti už 200Lt? O kaip jie sinchronizuojasi? Ir kur, kaip, kokios firmos ieškot? užveskit ant kelio blush2.gif  4u.gif buvau pasiryžusi išleisti virš 1 kLt papildomam šviesos šaltiniui, o gal nusipirkt SB-800 ir nesukt galvos?


Jeigu gali sau leisti, tai vienas toks blicas tikrai pravers, nes kartais tenka suktis greitai, tuomet uždedi blicą, nusuki į lubas ir fotografuoji TTL režimu. Aš vieną turiu 580EX (canon atitikmuo smile.gif )

Bet jeigu norėsi gražesnio apšvietimo, tai teks blicą nuimti nuo fotoaprato.
Peržiūrėk 101 serijos straipsniukus, susidarysi vaizdą ar čia tai ko tau reikia:
Strobist 101

Už 200Lt galima rasti kokį padėvėtą bliciuką arba be automatinio režimo (automatinis režimas vistiek neveikia nuėmus nuo fotoaparato).

Sinchronizavimi užsisakiau Trigeris+receiveris

Atsiliepimai internete neblogi. Turėčiau jau gauti neužilgo, tai galėsiu parašyti ar veikia.

Man visas komplektas (tačiau be stovų ir blicų) kainuos ~300 Lt.
Stovus kol kas panaudosiu nuo kitų lempų blush2.gif
O blicą turiu vieną 580Ex, o kitą seną rusišką.

... Pataisiau nuorodą į trigerį blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laputaitė: 09 vasario 2008 - 23:18
gal priimkit ir mane...
nors iš manęs žmogaus jau nebus, fizikoje beviltiška, meno irgi sunkiai gaunasi... kelionės fotkinu ir katinus
žaisliukai mano canon powershot G6 ir canon eos 300...
Atsakyti
Elina,visi jau viska issake del tavo nuotrauku,o man kas labiausiai uzkliuvo,kad tavo drauge biggrin.gif turi tokius grazius veido bruozus,o tu ant ju uzmetus ta viena kasele unsure.gif man visai nesiziuri taip,dalina veida i dvi dalis rolleyes.gif
Olo,sveikas prisijunges 4u.gif sveikinu uz drasa biggrin.gif man gal pirma tavo foto labiausiai patiko,pasiilgau jau zydinciu sodu,ir lb nenusimink del komentaru,mes lb jau islepe,sunku itikt su nuotraukom biggrin.gif juokauju zinoma mirksiukas.gif ,man paciai sunku ka nors parodyt,tokio nebanalaus rolleyes.gif
Atsakyti
ai, tebūnie šita iš mano paskutinio pafotografavimo, žiema Romoje, nu ką, dabar galit mušti banaliausią dalyvį wink.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
sveiki visi naujai prisijungę.. 4u.gif aš rytoj gal ką nors pakomentuosiu, nes dabar truputį linksma man biggrin.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 02 09, 23:52)
ai, tebūnie šita iš mano paskutinio pafotografavimo, žiema Romoje, nu ką, dabar galit mušti banaliausią dalyvį wink.gif  blush2.gif

user posted image


beje, kol dar nemiegu, pakomentuosiu. pabandyk kokį centimetrą apačios nukirpti, gal rasi ką neįprasto šioje nuotraukoje wink.gif 4u.gif
Atsakyti
L.pelenas biggrin.gif visai nebanalu mirksiukas.gif man truputi virsaus norisi,bet siaip tai lb patiko 4u.gif o,sayonara,gerai pasiule kirpt apacios,tai tada dar gali kirpt ir virsaus,puse saules palikt bigsmile.gif nu jau as snd tai vien karpau doh.gif nuovargis
sayonara,neprisilinksmink,kad ryt turetum jegu ka nors parasyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gus: 09 vasario 2008 - 23:59
QUOTE(gus @ 2008 02 09, 23:58)
L.pelenas biggrin.gif visai nebanalu mirksiukas.gif man truputi virsaus norisi,bet siaip tai lb patiko 4u.gif o,sayonara,gerai pasiule kirpt apacios,tai tada dar gali kirpt ir virsaus,puse saules palikt bigsmile.gif nu jau as snd tai vien karpau doh.gif nuovargis
sayonara,neprisilinksmink,kad ryt turetum jegu ka nors parasyt biggrin.gif


man tai šiandien smegenis pakirpt reikėtų biggrin.gif tiek prisicirkinau biggrin.gif

jo, kirpčiau liūdnojo pelėno nutraukos ir apačią, ir viršų. ta prasme, palikčiau ganėtinai netradicinę kompoziciją, bet tame kažką įžvelgiu..smile.gif 4u.gif

ryt tikrai ką nors vakarop parašysiu, o jei dievas duos - ir parodysiu..smile.gif

labanakt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 10 vasario 2008 - 00:10
na, dar romos žvėriukas ir einu miegoti...

user posted image
Atsakyti
Sveikučiai 4u.gif

Noriu parodyt savo pirmają seriją blush2.gif bet jaučiu ji 'prisvilęs pirmas blynas' verysad.gif reikėjo iškarto nekelt, kol jums neparodžiau g.gif Va čia Na bet gal bent akytes paganysit unsure.gif

Labutis Naujokams 4u.gif

Bitute, man taviškė trečia labiausiai patiko, bet iš jų visų matosi, kad smagiai darbavaisi mirksiukas.gif
Pelėnas, faina katytė 4u.gif Patinka kompozicija, spalvos ir kašariko primerktos akytės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(toro @ 2008 02 09, 15:58)
bite maja, 1 ir 2 patinka. 1 originalas geriau žiūrisi.

ZverisKLP, dėl tų komentavimų. Aš, kai komentuoju atsidarau 2 forumo langus, vienam nueinu į ta vietą nuo kurios baigiau skaityti ir varaus į priekį, o kitam komentuoju. Pakomentuoju ką nors paskui pamatau, kad kažkas jau pakomentavo ir parašė panašius trukumus ar pliusus. Ir ką man daryt? Trint ką parašiau ? Ir man asmeniškai visiškai dzin dzilin ką kokie forumo nariai rašė. Aš sakau taip, kaip matau. 
Gal ne man taikei, bet būna taip, kad pasikartoji, o tirnt jau prirašytą tekstą kažkaip abydna. Manyčiau be reikalo nervuojies. PEACE

Vienas šio ryto:
user posted image

Aš tikrai nepykstu, tiesiog paaiškinau GUS kodel retai komentuoju nuotarukas ir viskas. Aš taikus labai smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tiesa mano pirmasis cross'iukas ax.gif

user posted image

Žodžiu nepatikėjau kai pamačiau net tris voratinklius ant vartų blink.gif (šilta pas mus apie 16 šilumos buvo šian).
Atsakyti