Įkraunama...
Įkraunama...

Man smagiausia su mamyte!

kazkas atidare tokia pacia tema, o as kerepla ten ir pasireiskiau blush2.gif

labai smagus konkursas,grazios nuotraukos.
turetu daug buti fotkiu, nes visi turi nuotrauku su mamytem wub.gif

laukiu patvirtinimo ax.gif
Atsakyti
norejau paklausti super mamos, jeigu pas mane kompe nera lituvisku simboliu ir as ne LT gyvenu ,tai nuotraukos nepatvirtinsit? cry.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2005 04 04, 20:41)
norejau paklausti super mamos, jeigu pas mane kompe nera lituvisku simboliu ir as ne LT gyvenu ,tai nuotraukos nepatvirtinsit? cry.gif  unsure.gif

Na aš galvoju gal patvirtins mirksiukas.gif - ištaisys ir patvirtins. Bet už tai šokolado pareikalaus tongue.gif
Va ir aš saviškės laukiu ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif konkursas wub.gif Mes irgi dalyvaujam ax.gif
Atsakyti
labai jau daznai kartojasi tas pavadinimas mudu abudu, apie nuotrauka nieko pries neturiu, netgi grazi mirksiukas.gif
Atsakyti
Na na ...kur mūsiškė kabo? user posted image
Beje, kaip čia su aptarimu? Ir čia ir po nuotraukomis siūlo pradėti aptarimą.. user posted image gal dar kur..
user posted image
Atsakyti
nu tas angeliuko sapnas kokia fotke miela - sa kes thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriela @ 2005 04 04, 20:05)
o su promociute AR  su tetuku galima? ax.gif


ne, juk konkursas - "Man smagiausia su mamyte!" Tad tėčiai tegu palaukia savo dienos (tėvo dienai tikrai bus kažkas panašaus suorganizuota).
Be to ir konkurso aprašyme yra nurodyta būtina sąlyga - vaikas/-ai ir mamytė.


QUOTE(babuska @ 2005 04 04, 20:41)
norejau paklausti super mamos, jeigu pas mane kompe nera lituvisku simboliu ir as ne LT gyvenu ,tai nuotraukos nepatvirtinsit? cry.gif  unsure.gif

Tokiu atveju, prieš tvirtindami, mes pataisome mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau kiek fainų nuotraukyčių yra ax.gif
Turbūt šitam konkurse bus daug dalyvių, nes manau visos turi nuotraukų su vaikais smile.gif
Atsakyti
Nu nzn, cia aisku mamytes baisiausia supyksit ant manes, ale maziau nei puse nuotrauku atitinka tema g.gif Nugi as supratau, kad turi kazka tai tokio veikti, o ne ziureti apsikabinus i foto objektyva g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte @ 2005 04 05, 09:52)
Nu nzn, cia aisku mamytes baisiausia supyksit ant manes, ale maziau nei puse nuotrauku atitinka tema  g.gif  Nugi as supratau, kad turi kazka tai tokio veikti, o ne ziureti apsikabinus i foto objektyva  g.gif

bet jei apsikabinus smagu su mamyte?
Atsakyti
Jeigu dabr reiktų rinkt tai kaip tik jau turėčiau tris favorites, bet jaučiu, kad nuotraukų bus tooooks kiekis, kad apsispręsti buz labai sunku.
Beje man ir gražiausios tos nuotraukos kur į objektyvą žiūri wub.gif wub.gif Na tiesiog nelabai mėgstu nuotraukas kur daug daiktų, daug spalvų, mirgu marga, kažkas tolumoj kažką veikia...
Atsakyti