Įkraunama...
Įkraunama...

Man smagiausia su mamyte!

QUOTE(Aurėja @ 2005 04 05, 13:08)
aš irgi nekeisčiau, jūs ten tokį svarbų veiksmą atlikinėjat  biggrin.gif  mirksiukas.gif

doh.gif doh.gif doh.gif biggrin.gif bet atrodo kaip portretas biggrin.gif

o superbaba vistiek neiskente-papa iskiso nuotraukoj,sakem gi palaukt kito konkurso doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 04 05, 09:25)
Toshe, tavo foto laabai grazi wub.gif

Aciu aciu!Is kur zinai,kad cia mes??? tongue.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 04 05, 13:12)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  biggrin.gif bet atrodo kaip portretas biggrin.gif

o superbaba vistiek neiskente-papa iskiso nuotraukoj,sakem gi palaukt kito konkurso doh.gif  biggrin.gif

Va va, o maniškės plikaputytes netvirtino biggrin.gif Ryšiai tongue.gif
Bet sugalvojau - ko gero siūsiu i konkursą savo nuotrauką su savo mamyte. Juk galima, ania? rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbyne: 05 balandžio 2005 - 12:58
QUOTE(Toshe @ 2005 04 05, 13:19)
Aciu aciu!Is kur zinai,kad cia mes??? tongue.gif  ax.gif

pazystu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 04 05, 13:12)
o superbaba vistiek neiskente-papa iskiso nuotraukoj,sakem gi palaukt kito konkurso doh.gif  biggrin.gif


Mano papai grazus tongue.gif

Aureja, jei netinka manio fotke-isimk mirksiukas.gif
Atsakyti
Ši kartą labai sunku bus balsuot - visos nuotarukos wub.gif Ech...
Atsakyti
QUOTE(Karbyne @ 2005 04 05, 13:55)
Bet sugalvojau - ko gero siūsiu i konkursą savo nuotrauką su savo mamyte. Juk galima, ania? rolleyes.gif[/i][/size][/color][/font]


o ką - įdomu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chilli @ 2005 04 05, 10:48)
o jusu fotke is karto pazinau hah.gif


ir kaip mus taip greit demaskavai? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanetux: 05 balandžio 2005 - 16:35
Kažko man labai sudėtingai šykart. Vis per didelė, per didelė, mažinau mažinau kaip lapė sūrį, kol visai mažulytė liko. Paskui blyn ji kažkaip ne JPG pasidarė. Vėl neprikabino. Paverčiau JPG, vistiek kažkas blogai ... Nieko nesuprantu... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 05, 16:31)
ir kaip mus taip greit demaskavai? g.gif  mirksiukas.gif

Nugi ir man iš karto jūsų nuotrauka į akį krito wub.gif Taigi net avatare fonas toks pat kaip nuotraukoj mirksiukas.gif
O man dar vis klausimas kyla kaip jūs ten taip sudėtingai mažinat nuotraukas g.gif g.gif Aš tai paspaudžiu vieną knopkę ir susimažina pati iki reikiamo dydžio g.gif Tiksliau pasirenku kokios noriu, small, midle ar large ir viskas smile.gif
Atsakyti
Geras konkursas thumbup.gif Labiausiai man kol kas patinka: "Mama, nesijuok - pilotavimas reikalas rimtas!" thumbup.gif thumbup.gif
Dar labai faina: "Mes mergytės, kaip uogytės! Jums prisistato dvi smagios mėlynės :-)" thumbup.gif thumbup.gif
Va šitos nuotraukos tai tikrai labai atitinka fotokonkurso temą ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supergirl: 05 balandžio 2005 - 17:58
Jūra_ , reikia tavo nuotrauką sutvarkyti, ten po mažinimo matyt liko didelis baltas fonas nenukirptas. Reikia nukirpti tą nemažą tuščią plotą ir iš naujo užpildyti paraišką. Sėkmės!
Atsakyti