Įkraunama...
Įkraunama...

Man smagiausia su mamyte!

O su krikšto mama galima? ax.gif
arba - ar galima, jei nuotraukoje ir mama, ir krikšto mama? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazhulele: 05 balandžio 2005 - 18:58
QUOTE(Toshe @ 2005 04 05, 12:19)
Aciu aciu!Is kur zinai,kad cia mes??? tongue.gif  ax.gif

Na va, Toshe, susekiau smile.gif isimylejau jusu nuotrauka ir galvoju, kaip cia suradus kieno ji ir paklausus kas fotografavo. Tiesiog fantastika! O jau mergaites kokios fainuoles! Mano balsas uz jus!
Isduok paslapti, prasau mirksiukas.gif ir brukstelk i asmenine arba viesai paskelbk kas tokias nuotraukas daro.
Aciu, aciu, aciu!
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 05, 14:35)
Mano papai grazus  tongue.gif

Aureja, jei netinka manio fotke-isimk mirksiukas.gif



grazus- nieko nepridursi, kazin kaip dabar atrodo po visu maitinimu hah.gif
nes toj fotkek tai kaip ir pienuko pilni thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
toshe nuotrauka fantastiska, viska daro tos dvi grazuolytes wub.gif wub.gif wub.gif ar tik neklystu, jau buvai laimejus g.gif gal gana biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dar labai faina nuotrauka: "O mes štai taip dalijamės mama!!!" good.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ahaa, viskas aišku g.gif , matyt gerai, kad ir neužpildžiau paraiškos su savo foto, nes ji būtų priskirta prie visų tariamai "neįdomiųjų" portretinių unsure.gif O taip buvau apsidžiaugus, kad tam konkurse tikrai galėsiu sudalyvaut cry.gif Gerai, kad prieš tai paskaičiau komentarus sad.gif Man, kaip ir Ewai į akis krinta tik tos nuotraukos, kur nėra "pašalinių trugdžių" ax.gif biggrin.gif O konkuruot su eiline fotke neverta. Na, nebent šiaip, siekiant patobulint anketų pildymo įgūdžius doh.gif tongue.gif
Na, tos, kurios siuntėt kažką panašaus į portretines, tikrai galit tikėtis pirmųjų vietų thumb_yello.gif Daugumos komentarai tai ir patvirtina mirksiukas.gif Kas gali pasakyt, kad jos neatitinka pavadinimo "Man smagiausia su mamyte"??? g.gif listen.gif Net nedrįsčiau suabejot, kad visiems tiems vaikiukams smagiausia thumbup.gif su mamyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2005 04 05, 21:10)
grazus- nieko nepridursi, kazin kaip dabar atrodo po visu maitinimu hah.gif
nes toj fotkek tai kaip ir pienuko pilni thumbup.gif  biggrin.gif


Babulia, as maitinau iki 3men, o ta fotke daryta kai domciukui buvo lygiai 6men-spresk ar like ten pienuko dar buvo tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 05, 21:34)
Babulia, as maitinau iki 3men, o ta fotke daryta kai domciukui buvo lygiai 6men-spresk ar like ten pienuko dar buvo tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

clap_1.gif wub.gif thumbup.gif kaip ir tyliu...
Atsakyti
Aurėja, laabai prašau "išimti" mano nuotraukytę iš konkurso. Per daug ji jau "nekonkurencinė" cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvarelė @ 2005 04 05, 21:22)
Ahaa, viskas aišku  g.gif , matyt gerai, kad ir neužpildžiau paraiškos su savo foto, nes ji būtų priskirta prie visų tariamai "neįdomiųjų" portretinių  unsure.gif O taip buvau apsidžiaugus, kad tam konkurse tikrai galėsiu  sudalyvaut  cry.gif Gerai, kad prieš tai paskaičiau komentarus  sad.gif  Man, kaip ir Ewai į akis krinta tik tos nuotraukos, kur nėra "pašalinių trugdžių"  ax.gif  biggrin.gif  O konkuruot su eiline fotke neverta. Na, nebent šiaip, siekiant patobulint anketų pildymo įgūdžius  doh.gif  tongue.gif
Na, tos, kurios siuntėt kažką panašaus į portretines, tikrai galit tikėtis pirmųjų vietų  thumb_yello.gif Daugumos komentarai tai ir patvirtina  mirksiukas.gif Kas gali pasakyt, kad jos neatitinka pavadinimo "Man smagiausia su mamyte"???  g.gif  listen.gif Net nedrįsčiau suabejot, kad visiems tiems vaikiukams smagiausia  thumbup.gif su mamyte  wub.gif


o ko tu taip pesimistiskai nusiteikus, gi daug kas siuncia ir visai nesiruosia laimeti, gi vien smagu sudalyvauti, save parodyti ir i kitus pasiziureti... mirksiukas.gif siusk ir neabejok! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2005 04 05, 21:48)
o ko tu taip pesimistiskai nusiteikus, gi daug kas siuncia ir visai nesiruosia laimeti, gi vien smagu sudalyvauti, save parodyti ir i kitus pasiziureti... mirksiukas.gif siusk ir neabejok! ax.gif


Na, mielu noru siųsčiau, tik va, ar priims g.gif Štai kur klausimas unsure.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvarelė @ 2005 04 05, 22:05)
Na, mielu noru siųsčiau, tik va, ar priims  g.gif Štai kur klausimas  unsure.gif  ax.gif


nesupratau unsure.gif unsure.gif unsure.gif kodel turetu nepatvirtint?
gal tu tetis? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti