Įkraunama...
Įkraunama...

Azalijos

as gavau dovanu azalija, bet kai ji pradejo vysti ir numete visus lapus, nukarpiau jos sakeles, liko tik stiebas, aisku dar ir dabar isivaizduoju kad pavasari atgis, vis palaistau ta stieba... blush2.gif tai jau ismest kazint man ta stieba ar dar tiketis kazko? nu kvaile tikra as... biggrin.gif
Atsakyti
prisijungiu ir as prie jusu nes siandien nusipirkau nukainuota azalija bet dar su lapeliais,vienu prazydusiu ziedu ir nudziuvusiais kitais pumpuriukais,zeme visa permirkus nuo vandens.kokia pagalba dabar galeciau jai suteukti kad visai nepamirotu.aciu
Atsakyti
QUOTE(half @ 2010 12 08, 17:16)
prisijungiu ir as prie jusu nes siandien nusipirkau nukainuota azalija bet dar su lapeliais,vienu prazydusiu ziedu ir nudziuvusiais kitais pumpuriukais,zeme visa permirkus nuo vandens.kokia pagalba dabar galeciau jai suteukti kad visai nepamirotu.aciu


Kiek domejausi jom patinka dregme ir rugsti zeme, laisto parugstintu vandeniu su rugstele...
Bet mano tai visai lapus numete verysad.gif tikiuosi pavasary dar atsigaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(half @ 2010 12 08, 16:16)
prisijungiu ir as prie jusu nes siandien nusipirkau nukainuota azalija bet dar su lapeliais,vienu prazydusiu ziedu ir nudziuvusiais kitais pumpuriukais,zeme visa permirkus nuo vandens.kokia pagalba dabar galeciau jai suteukti kad visai nepamirotu.aciu


Jei žemė permirkusi, nelaistykite, kol truputį apdžius.
Aš pavasarį pirkau dvi azalijas iš nukainuotų, pastačiau šalia viena kitos, laisčiau ir tręšiau vienodai, viena numetė lapukus, kita kuo puikiausiai žaliuoja. Sunku suprasti iki galo, kas nepatiko.
Atsakyti
pabandysiu su azalija susidraugauti.o kadangi jai patinka rugsti zeme,tai i nusistovejusi vandeni galiu ipilti citrinos rugsties ir palaistyti.
Atsakyti
QUOTE(half @ 2010 12 09, 10:13)
pabandysiu su azalija susidraugauti.o kadangi jai patinka rugsti zeme,tai i nusistovejusi vandeni galiu ipilti citrinos rugsties ir palaistyti.


blink.gif Tai žemės reikia rūgščios, ne citrinos..Kaip jūs ta ph stiklinėj pamatuosite? Juk vienakart gali būt perdaug, kitą per mažai; ir čia ne viskas, oro drėgme svarbu, temperatūra - "vėsus" augalas..Daug visokių niuansų su tom azalijom...

na, sudėtinga auginti..
Atsakyti
azalija auginu antrus metus pirmais metais tai stovejo ne krust o seis metais zydi ketvirta karta mirksiukas.gif ir dabar stovi apsipilusi ziedais seip inoringa tol kol surandi tinkama vieta ji pas mane stovi ant siaurines palanges virtuvej,nes ten daznai atidaromas langas o jei reikia gryno oro ir vesos kartais palepinu trasomis ir dusu daugiau prieziuros jai nereikia pas mane auga ir dziugina savo ziedais tiesa zemes pirkau specialiai azalijoms ir patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
tai dabar man reikia nupirkti zemes rododendrams ir persodinti,tada jau kaip bus taip bus,nors taip noreciau ja tureti.
Atsakyti
QUOTE(6666 @ 2010 12 09, 13:45)
tiesa zemes pirkau specialiai azalijoms ir patiko 


O kokias konkrečiai pirkote? Ir kaip persodinote, girdėjau, kažkaip ypatingai ten reikia stengtis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(EGZEMPLIORIUS @ 2010 12 22, 15:17)
O kokias konkrečiai pirkote? Ir kaip persodinote, girdėjau, kažkaip ypatingai ten reikia stengtis?  bigsmile.gif

Senukuose radau toks nedidelis maiselis ir nupiesta zydincios azalijos baltame fone,o persodinau tai paprastai atsargiai iskeliau is vazonelio ir ikeliau i kita tik ne toki gilu bet i platesni ir aplink apipyliau naujomis zememis.Azaliju saknys yra pavirsines todel joms patinka platesni vazoneliai o ne gylesni.Manoji azalija jau isaugino vaikuti ir penktaji karta apsipyle punpurais. lotuliukas.gif
Atsakyti
Oho, vaikutis, sveikinu. biggrin.gif
O kada persodinėjot - pavasarį?
Atsakyti
Taip persodinejau pavasari smile.gif
Atsakyti