Įkraunama...
Įkraunama...

Vėrimo kursai

Sveiki, noriu paklausti, gal kas lankė vėrimo kursus?
Sumąsčiau ir aš pradėti vertis papuošaliukus mirksiukas.gif , bet kadangi su dviem mažais vaikais mokytis savarankiškai sudėtinga blink.gif , nusprendžiau pasinaudoti kursų siūloma pagalba...
Internete radau šiuos kursus: Jūratės akmenėlių organizuojamus ir Stiklės organizuojamus.
Gal kas lankė šiuos ar kitus kursus? Būtų šaunu, jei pasidalintumėte įspūdžiais. 4u.gif

P.S. Beje, radau Tekstilininkų ir dailininkų gildijos puslapį www.tdg.lt. Kovo mėn. ten bus organizuojami mokymai ,,modernūs aksesuarai". Tikiuosi ši info pravers pažengusioms 4u.gif, man ten nosį kišti būtų ankstoka blush2.gif
Atsakyti
Na va, niekas pasirodo nelankė jokių kursų... tai pabendrausiu su savimi ir papasakosiu, ką sužinojau apie mano minėtus kursus telefonu smile.gif gal kam pravers 4u.gif
Taigi, Jūratės akmenėlių kursai 3 val. 50 lt., juose vėrimas, vėrinių, auskarų užbaigimas, šiek tiek lankstymo, žodžiu visko po truputį. Manau kaip susipažinimui, kas per daikts tas vėrims yr - labai tinka tongue.gif
Stiklės kursai susideda iš trijų dalių: vėrimas, vielutės lankstymas ir pynimas iš vielutės (atsiprašau, jei ne tokius terminus pavartojau smile.gif ). Pasirenki, ko nori mokytis, kursas 50 lt, taigi visi trys - 150 lt. gaunasi. Kiekvieno jų trukmė atrodo 2 val., iš viso 6 val. Manau, labai tinkami, jei nori kažką tobulinti, pvz. lankstymą. Beje, jie kursus gali pravesti, nors ir vienam žmogui (jei daugiau neatsiranda norinčių), laikas parenkamas individualiai, kada abiems pusėms patogu.
Pradžiai užsirašiau į Jūratės akmenėlių kursus, įspūdžiai vėliau. 4u.gif
Atsakyti
gausi neįkainojamos informacijos šiame forume thumbup.gif neverta tau į tuos kursus schmoll.gif
ir ne su dviem vaikais čia tupi mergyės biggrin.gif yra ir po penkis turinčių thumbup.gif
Atsakyti
Tikiu, kad gausiu čia daug info, jau dabar skaitinėju ir deduosi viską į galvą smile.gif Superinių darbelių mačiau thumbup.gif Tačiau, arba aš netikusi mama, arba mano vaikai pasiutę, na nieko tokio kruopštesnio ramiai negaliu daryti, nebent naktį smile.gif Todėl ir noriu išeiti iš namų ir pirmas žinias gauti iš lūpų. Sėkmės visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda @ 2008 02 16, 00:05)
Tikiu, kad gausiu čia daug info, jau dabar skaitinėju ir deduosi viską į galvą smile.gif Superinių darbelių mačiau  thumbup.gif  Tačiau, arba aš netikusi mama, arba mano vaikai pasiutę, na nieko tokio kruopštesnio ramiai negaliu daryti, nebent naktį smile.gif Todėl ir noriu išeiti iš namų  ir pirmas žinias gauti iš lūpų. Sėkmės visoms smile.gif

jei yra galimybe, tai as tik uz kursus...
Yra skirtumas, bent jau pacius pagrindus reikia mokintis is zmogaus, kuris turi patirti, na cia mano nuomone blush2.gif
O beto tau bus gera proga is namu iseiti...Gal turi kokia drauge kuri tai daro mokinkis is jos, taip pat pades... mirksiukas.gif
Atsakyti
ir mes su draugem planuojam eiti i stikles kursus, paziuresim kaip seksis. po to pasidalinsim kaip ka ismokom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šaunu, jau žinosim ką siūlo ir vieni, ir kiti thumbup.gif
Atsakyti
na jei norite greiciau suzinoti ivairias smulkmenas, tada taip, tiesiu taikymu i kursus. Nes is tikruju reikia daug laiko perprasti technikoms ir t.t... atsimenu savo pirmasias savo kancias 4u.gif siaubas ir isivaizduoti sunku is aprasymo...
Sekmes visoms beeisiancioms!
Atsakyti
QUOTE(ruda @ 2008 02 16, 09:05)
Tačiau, arba aš netikusi mama, arba mano vaikai pasiutę, na nieko tokio kruopštesnio ramiai negaliu daryti, nebent naktį smile.gif Todėl ir noriu išeiti iš namų  ir pirmas žinias gauti iš lūpų. Sėkmės visoms smile.gif


Kaip as tave suprantu!!!! Stai ir dabar - tik as prie akmenuku,namuose akimirksniu vajus prasideda - kaukimas ,spiegimas,pestynes blink.gif .Tik atsitraukiu - valio,namuose vel tvarka ir ramybe doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
ačiū smile.gif. O aš norėčiau palinkėti visoms nutrūktgalvių mamoms stiprybėms biggrin.gif ir kad rastume laiko savo pomėgiams smile.gif
Atsakyti
Labai smagu, kad tema atrodo tampa naudinga naujokams thumbup.gif .
Ačiū už žinutę smile.gif
Atsakyti
Aš irgi laaabai norėčiau nueiti į kokius nors kursus:) arba bent kad kas šiaip pamokytųsmile.gif gal jau kuri buvot Juratės akmenėliuose?
Atsakyti