Įkraunama...
Įkraunama...

Kada užsivilkote nėštukių rūbus?

Aš bent jau iki 6 mėnesio su treningais išvaikščiojau vietoj spec. kelnių - nusipirkau juodus be visokių dryžių ir laisvu liemeniu, tai iš tolo kaip trikotažinės kelnės atrodo, o ant viršaus pirkau ilgas bliuskas (kur vos ne iki kelių), tai ir tų treningų mažai matėsi. ax.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

as kai laukiausi pirmo vaikelio ,tai drabuzius laisvenius pradejau nuo 5 men ,o dabar su antru vaikeliu jau teko rengtis nuo 7 savaiciu ax.gif nes pilvas greitai isryskejo wub.gif
Atsakyti
man dabar 15 sav. ir jau savaitgali reikes pirktis kokias nestukiu kelnes nes i visas savo nebetelpu o su trenigais kazkaip i darba nesinori eiti smile.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmagimio, nėštukių rūbus ėmiau vilkėti nuo 6 mėn. Antro nėštumo metu jau nuo 4 mėn. nebetilpau į įprastus rūbus.
Atsakyti
As ka tik antra menesiuka praejau, bet jau nebeuzsegu savo kelniu... Darbe nesioju kostiumelius, po darbo dzinsus - viskas verzia. Turiu keleta laisvesniu sijonuku ir toki saraana, kurie dar normaliai, bandau su jais issiversti mirksiukas.gif Mano bliuskutes irgi dauguma gana prigludusios.
As pilvuko noriu, bet darbe dar nenoriu kol kas reklamuotis, taigi rytoj keliauju po parduotuves "stiliaus pakeisti" thumbup.gif Paizvalgysiu ir po nestukiu skyrius ir ziuresiu ka galima pritaikyti. Bent bliuskeliu laisvesniu nusipirkti bandysiu.. ax.gif
Man paciai su verzianciu pilveliu nesmagu vaikscioti, tai ka kalbeti apie mazaji padareli viduje. Noriu kad jam/jai butu kuo patogiau wub.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
iki kaledu verciausi su mergautiniais rubais ir 2 dydziais didesnem kelnem,per kaledas MB padovanojo nestukinius dzinsus tad dabar verciuosi su jais ax.gif bliuzoneliu visokiu turiu tik teko "kalnu inventorius ir rubai" deze perversti o visa kita sugrusti i deze "per maza" ryt pasiimiau laisva tad eisiu rubu i darba ieskotis,nes kazkaip neitin patogiai jauciuosi su dzinsais ir megstuku per dalykini susrinkima...vien tik si dalis man gilu liudesi varo,nes as tokia klasikiniu kostiumeliu ir baltinuku gerbeja,o dabar viskas per maza.... verysad.gif
P.S. nestuke.gif 27 sav
Atsakyti
Iki 5 mėn. vaiksčiojau su savo drabužiais. Po to pilvas pradėjo labai greitai augti bigsmile.gif , tuomet ir pradėjau nešioti nėštukių drabužėlius ax.gif kadangi buvo pavasario ir vasaros laikas, tai įsigyjau porą suknelių, bliuskučių ir sijoną.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

user posted image

Stai kokie mes jau dideli smile.gif Labai smagu paskaitineti tokias idomias temukes thumbup.gif o dar didesnis dziaugsmas musu mazieji pilvukai nestuke.gif kolkas ir as ilendu i tuos pacius dzinsiukus, bet man jie darosi jau anksti ir nepatogu... Patinka, kai mano pilvukas buna siltai apsuktas smile.gif o labiausiai nepatinka, kai spaudzia dzinsai, tiesiog nepatogu... doh.gif tad manau jau pats laikas pirktis drabuziukus smile.gif
O pati irgi esu kudute, bet pilvukas jau ryskeja smile.gif thumbup.gif pries pastojima sveriau 46kg blush2.gif paskutini karta, kai sveriausi : 49kg, o dabar manau, kad kokius 2kg priaugau smile.gifsmile.gifsmile.gif
Atsakyti
Nuo 7 mėn. g.gif Ilgai pilvas "nesišovė" į priekį. gal kad pati aukšta, gal kad svorio saikingai priaugau. Bet specialių tai ir neturėjau. Nes man labai juokingi ir bobiški tie karlsono kombinezonai buvo, ir dzinsai su trikotažine" sterble". Bet prieš šešis metus, tai prastas pasirinkimas buvo. Taigi, kadangi vasara buvo, tai versdavausi su timpėmis, bei ilgesne palaidine, bridžais, kelnėmis žemu juosmeniu, ant viršaus- palaidinuke ,bei vėl gi- laisvesniais marškinukais. Suknelę įsitaisiau trikotažinę, beveik aptemptą, nu man labai gražu buvo, nes pilvas buvo alia "kamuolys" lašiniai ant šonų nesikaupė. Tik paskutines savaites gal keturias, jau apsivilkau lengvą suknelę , nes karščiai buvo,nuo krūtinės parauktą- bet vėl gi- nenėštukinę, o šiaip tokio modelio ir didesnio dydžio.
Bet kai pažiūriu, tai ir dabar nenorėčiau spec. nėštukinių rūbų. Nebent ten jau tas pilvas labai dideliukas auga. ax.gif
Atsakyti
niu man gan greitai mano drabuziai pasidare per siauri... ir dabar dar telpu i kai kurias savo kelnes, bet spaudzia, tai manau, kad nieko is to gero... dydziu didesnes kelnes nuspirkau jau turbut pries menesi, kokia 14-ta savaite... o pries pora savaiteliu nusipirkau ir spec.kelnes su guma. jos man dar laisvos ir yra kur pilveliui plestis, bet labai patogu thumbup.gif
o siaip... didziaja dali stengiuosi pirkti tiesiog didesnius rubus ar parduotuviu skyreliuose, skirtuose busimoms mamoms, nes specializuotos parduotuves uzverte kainas belekiek... jei uz analogiskas kelnes, tik su guma, gaunasi moketi 3 kartus brangiau, tai as manau, kad nesamone...
Anyway... Man laisvesni, nuo krutines platejantys drabuzeliai - sukneles, marskinukai ziauriai patinka... tiesiog grazu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnieshkele: 15 sausio 2009 - 15:36
man au nieko cia blogo, pas mane 14 savaite ir jau irgi matosi biggrin.gif nors pilvukas visada plokscias budavo, o jau ir kelnes spaudzia sunkiai galiu bepabuti su senais dzinsais, bet dar nestukiu rubeliu nenesioju smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mums 13 savaičių, o pilvas oho kaip įsišovęs į priekį... Kažkaip keista, nesitiki, kad taip greit... Nors sesuo sako, buvai kaip lenta, tad ir anksti matosi... Būtų įdomu pamatyt kitas besilaukiančias panašaus ar šiek tiek didesnio nėštumo kaip atrodo su savais pilveliais....
Atsakyti