Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip maitinat vaiką,norintį būti itin savarankišku

QUOTE(Buria @ 2008 02 17, 18:26)
Niu radom siokia tokia iseiti, dazniausiai "suveikia". Duodu pupai viena sauksteli, o kita as turiu- tai ir valgom taip. Ji pamakaluoja, pakabina savo saukstu, duoda ir man, ir meskiukui  lotuliukas.gif ir kas belieka pati nulaizo (jeigu is vis pataiko), o as uzkalbinus dukryte ikisu normalu, pilna sauksteli su kosele- tai lyg ir pavalgo kazkiek...  clap.gif

Mes taip pat valgom, viena sauksta duodu suneliui, o kitu saukstu ji maitinu, tai jis su savo saukstu dar ir mane pamaitina lotuliukas.gif O nuo kliocku ant drabuzeliu, bent jau mus apsaugo neperslampamas seiliukas thumbup.gif Turim dar ir su rankovytem viena neperslampama, tai ypac pravercia valgant sriuba lotuliukas.gif Nu ka padarysi, tie mazi musu vaikuciai tokie juokingi kol uzauga wub.gif
Atsakyti
Visa maista duodu paciai valgyti ir visai neblogai sekasi, o vat sriubyte, tai maitinu, nors pries tai buna laaaabai pykstames, neuztenka man nervu ir kantrybes i tai ziuret blush2.gif O su kitu saukstu maitint mums nesigauna, labai jau viska supranta lotuliukas.gif
Atsakyti
As saviskiui leidziu savarankiskai valgyti, neidzia man jo maitinti. Pats jau gan graziai valgo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Buria @ 2008 02 17, 16:26)
Niu radom siokia tokia iseiti, dazniausiai "suveikia". Duodu pupai viena sauksteli, o kita as turiu- tai ir valgom taip. Ji pamakaluoja, pakabina savo saukstu, duoda ir man, ir meskiukui  lotuliukas.gif ir kas belieka pati nulaizo (jeigu is vis pataiko), o as uzkalbinus dukryte ikisu normalu, pilna sauksteli su kosele- tai lyg ir pavalgo kazkiek...  clap.gif

drinks_cheers.gif Mes irgi taip valgom biggrin.gif tik man dazniausiai reikia nukreipt jos demesi kitur, kad nepastebetu, kad cia mama jai sauksta burnon kisa, o ne ji pati biggrin.gif
Atsakyti
Jei jau duodu,tai zinau,kad be skalbiniu kruvos neissisuksim. Maniske labai nepraso,bet jei ne skystas maistas,tai pati bruku sauksta i rankas. Tiesa,su saukstu sunkiau,bet su sakute pati pasmeigia ir puikiai valgo. Ir nepyksta,kai jai padedu.
Atsakyti
Musu mazylei 1.2 adr nepavyksta paciai valgyti su saukstu, tai kai maitinu duodu ir jai viena sauksta i rankas...gal taip ir ismoks po biski. O jei sauksto rankose neturi tai ir nevalgo
Atsakyti
Mum tas pats,kartais taip ir lieka nepavalges biggrin.gif
nors duodu itin maza sauksteli jam,o pati duodu(dedu burnyten)didesniu smile.gif
Atsakyti
as mazosios pati visiskai negaliu maitint, ji per daug savarankiska, gal del to kad turi vyresne sese ir ziuri kaip ji valgo. Darzelyje irgi maciau, kad pati graziai valgo. Namie tai aisku kai ji valgo staltiese patraukiu ir kokius penkis kartus stala valau, nes pati prisikiaulina, o valgyt nori ant svaraus stalo lotuliukas.gif
Atsakyti
Vienas saukstas pas panelyte rankoj,kitas - pas mane,tai taip ir valgom biggrin.gif . Kiek pati pakabina,o i tarpus as iduodu po kasni ir socios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raske80 @ 2008 10 10, 15:38)
Vienas saukstas pas panelyte rankoj,kitas - pas mane,tai taip ir valgom biggrin.gif . Kiek pati pakabina,o i tarpus as iduodu po kasni ir socios thumbup.gif

drinks_cheers.gif ,nu lygiai tas pats pas mus biggrin.gif
Atsakyti
Tokia pati situacija ir pas mus,tik kad pas mano karalaitį (1,4 mėn.) turi būti abiejose rankose po šaukštą.O kai nori ir pats gana tvarkingai pavalgo,bet dažniausiai dar reikia ir mane pamaitint ir meškutį.
Atsakyti
QUOTE(Braškutė 74 @ 2008 11 10, 17:31)
Tokia pati situacija ir pas mus,tik kad pas mano karalaitį (1,4 mėn.) turi būti abiejose rankose po šaukštą.O kai nori ir pats gana tvarkingai pavalgo,bet dažniausiai dar reikia ir mane pamaitint ir meškutį.

smile.gif as pritariu...ir daznai taip pati darau thumbup.gif
Atsakyti